Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 Allroad B8 Lift IBIS WHITE, 2.0TFSI POWER, ZF8HP, QUATTRO !!!


wampir

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki za miłe słowa :)

Tak w ogóle to odpiszę tutaj zamiast każdemu z pytających oddzielnie :) 

Ogłoszenie się zakończyło, ale auto nadal jest na sprzedaż. Dopóki tego nie odwołam albo nie napiszę, że zostało sprzedane.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wampir nie szukaj miodu w d*pie :D

Masz w miarę ogarnięte auto ze stosunkowo tanią eksploatacją. Gdzie takie drugie znajdziesz na podobnym poziomie wizualnym/mocy/eksploatacji? 

P.S. Nie czytałem całości ale masz jakieś problemy w silniku z nagarem i braniem oleju? Jak to wygląda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam absolutnie żadnych problemów. Ani nagaru ani oleju nie bierze. Ciągle taki sam stan na MMI ale ja nie jeżdżę szybko a to pewnie ma wpływ. :)

Masz trochę racji że chyba za bardzo kombinuje. Jedyny plus taki że Żona zadowolona bo ona nie chce zmieniać auta :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to panie tym bardziej. Jeździć, obserwować :D

Ja Cię rozumiem, co jakiś czas chce się odświeżyć auto ale sam pomyśl co znajdziesz równie ciekawego? A jak na coś wpadniesz to podeślij.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak tak, wrzucę i będzie hejt jak wtedy gdy wrzuciłem Q7  :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj z nudów podniosłem maskę i zacząłem się bawić :)

IMG_20190812_180250.jpg

 

Po wyschnięciu wyglądało to nadal średnio..

 

IMG_20190812_181233.jpg

 

Wtedy przypomniałem sobie, że mam do dressing plastików ADBL Interio WOW który nadaje takiego powiedzmy natural looku. Plastiki nie błyszczą się, są matowe ale widać, że wyglądają świeżo po wyschnięciu.

 

IMG_20190812_181604.jpg

Tak na szybko nałożone, dzisiaj  jeszcze poprawka i będę bawił się z resztą elementów :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj z Koch chemie motorplast. 

Tutaj samo nałożenie bez dotarcia, jak dasz 2 warstwy i jest super ?

IMG_20190808_165134.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, wampir napisał:

Wow!!!!

Ile godzin to czysciles ??:p

Chwila moment ? 

Shampoo później wysokie ciśnienie, spryskac kochem i siedzi ?

Polecam, cena spora ale efekt z tych produktów który mieliśmy najlepszy. Długo trzyma :)

 

IMG_20190613_110501.jpg

 

IMG_20190522_142207.jpg

 

IMG_20190808_135710.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaa spryskanie pod ciśnieniem... W czy to nie jest niebezpieczne że coś się zaleje albo zawilgoci?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, wampir napisał:

Aaa spryskanie pod ciśnieniem... W czy to nie jest niebezpieczne że coś się zaleje albo zawilgoci?

Wiesz co, od ponad 4 lat tak tutaj robię. Ogólnie kilka lat czesniej już tak tutaj robili. Do teraz bez żadnych takich problemów itd. Wszystko jeździ. Nie mówię tutaj tylko o autach używanych, bo nowe Mercedesy również są tak myte.. Kiedyś zrobiłem filmik jak mylem 6.3amg to nie wierzyli. Może problemy kiedyś były z tymi starymi autami, nie było tak wszystko zabudowane. Teraz to co innego. 

Tutaj jak się myje nowki ? ? 

 

 

Edytowane przez MaciekPL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aż mnie serce boli jak na to patrze :)

Chyba za bardzo sie cackam z tym swoim autem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wróciłem z urlopu i 115 tyś km stukneło na blacie.

Przy okazji wizyty w Gregor10.pl wymieniłem olej w silniku i skrzyni. 

Tym razem dobiłem prawie do 10tyś km od ostatniej wymiany oleju, istne szaleństwo :) 

Olej ten sam co zawsze czyli Millers EE 5W40.

 

serwis2019.jpg.

 

Zabrakło czasu na modyfikacje softu :(

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koniec roku się zbliża i trzeba było wymienić akumulator. Wolałem wymienić go już teraz bo mimo doładowania słabiej kręcił. W sumie to moja wina bo gdy kupiłem auto 2 lata temu to dopuściłem do całkowitego jego rozładowania gdy auto stało przez miesiąc a ja się bawiłem MMI :)  

Wpadła Varta Silver 110Ah i już mam spokojną głowę. 

varta silver 110ah.jpeg

 

Pytają się mnie ludzie na PW czy nadal sprzedaje auto. W sumie to już kilka miesięcy temu zrezygnowałem ze sprzedaży na jakiś czas bo obecnie zmieniam miejsce zamieszkania i trochę za dużo się dzieje w moim życiu. 

Jeśli sytuacja się zmieni to dam znać.

Edytowane przez wampir
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 31.12.2019 o 13:38, wampir napisał:

Koniec roku się zbliża i trzeba było wymienić akumulator. Wolałem wymienić go już teraz bo mimo doładowania słabiej kręcił. W sumie to moja wina bo gdy kupiłem auto 2 lata temu to dopuściłem do całkowitego jego rozładowania gdy auto stało przez miesiąc a ja się bawiłem MMI :)  

Wpadła Varta Silver 110Ah i już mam spokojną głowę. 

varta silver 110ah.jpeg

 

Pytają się mnie ludzie na PW czy nadal sprzedaje auto. W sumie to już kilka miesięcy temu zrezygnowałem ze sprzedaży na jakiś czas bo obecnie zmieniam miejsce zamieszkania i trochę za dużo się dzieje w moim życiu. 

Jeśli sytuacja się zmieni to dam znać.

Pytam z ciekawości... robiłeś adaptację aku? bo czytałem, że niby jest to konieczne przy wymianie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, pawelosinski83 napisał:

Pytam z ciekawości... robiłeś adaptację aku? bo czytałem, że niby jest to konieczne przy wymianie...

Musisz to zrobić bo będą Ci sterowniki w aucie głupieć, ja tego nie zrobiłem od razu i non stop wywalalo mi że mam już słabe akku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, Dev napisał:

Musisz to zrobić bo będą Ci sterowniki w aucie głupieć, ja tego nie zrobiłem od razu i non stop wywalalo mi że mam już słabe akku

Ja tego nigdy nie robiłem i w żadnym audi nie wali mi błędami. . . 

Jestem Ciekaw od czego to zależy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to zrobiłem dopiero po kilku dniach, wprowadzilem dane, które mi znajomy podesłał. 

Przed wprowadzeniem i po wprowadzeniu nie miałem żadnych błędów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też kilka dni miałem spokój A potem zonk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...