Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Przerywanie przy przyspieszaniu


Sub

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam pytanie dla was, sprawa wyglada nastepujaca. Polroczna instalacja gazowa w moim 1.8, chcialem zeby jakis gazownik sprawdzil mi czy wszystko jest ok podpial do kompa i takie tam poniewazn gosc co mi zakladal radzil tak. Pojechalem do "sinja" w Rzeszowie. Koles podpial go pod kompa i stwierdzil ze wszystko jest ok. Jadac na drugi dzien zauwazylem ze szarpanie to nie dziury tylko po prostu jak przyspieszam to telepie samochodem normalnie. Na biegu jalowym tez ma wachania ale z 900 w dól na 700 obr/min i spowrotem. Wymienielem swiece i nic to nie dalo. Nie macie pojecia co gosc mogl zrobic? bo mi mowi ze bedzie wymienial wtryski w samochodzie i zobaczy w ten sposób ktory jest zepsuty i mi podmieni. Oczywiscie zabralem auto od niego ale teraz co dalej. Nie ma ktos pojecia gdzie w rzeszowie do gazownika pojechac lub samemu cos wyszperac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdź forum :szukaj: - szarpanie przy przyspieszaniiu - były juz takie tematy - świece, filtr powietrza, przewody WN, sonda Lambda... a na początku obowiązkowo od VAGa trzeba zacząć żeby się niepotrzebnie w koszty niepchać bo wiem z autopsji że takie szarpanie może mieć wiele powodów i ciężko je zdiagnozować, jeśli masz to samo co ja miałem to będzie się robiło gorzej i gorzej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mnie tez sie tak dzieje - po remoncie glowicy. Ja wymienilem wlasnie świece, przewody, fajki od cewki, sonda zdiagnozowana VAG-iem działa, cewka ok, a dalej szarpie. W piatek zawożę samochód na cały dzień do gazownika - będzie szukał. Dam znać jak coś poradzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,ja miałem ostatnio podobny problem.Podjechałem do gazownika i opisałem problem ze coś przerywa,szarpie na gazie i że wydaje mi się że to wtryskiwacz.Ten zaczął wymieniac świece,po wymianie problem pozostał,to wziął się za wtryskiwacze,wymienił wszystkie ale problem nie ustąpił.Zaproponował żebym wymienił cewkę.Już w trakcie opuszczania warsztatu, gazownik dopiero zauważył ze kabelek od wtryskiwacza jest przerwany i po zlutowaniu kabelka usterka ustąpiła.Proponuje przeglądnąc wszystkie kabelki od wtryskiwaczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chcialem zeby jakis gazownik sprawdzil mi czy wszystko jest ok podpial do kompa i takie tam poniewazn gosc co mi zakladal radzil tak.

Z tego co napisałeś wynika że nie montowałeś gazu w normalnym zakładzie z instalacjami lpg?? tylko u jakiegoś gościa.

Dobra skoro mozliwosci jest wiele to sie umowilem z gazownikiem niech szuka

powiedzcie mi tylko czy gazownik mogl cos spieprzyc?

Jeśli masz instalację od pół roku to jeszcze powinieneś ją mieć na gwarancję, więc jedź do gościa, który ją zakładał i niech Ci na gwarancji robi bo coś popsuł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...