Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Black panther 1.9 TDI BKE by Darek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No super ? 

Teraz Darku w dół?

Opublikowano

Wcześniej na 17'' jeździłeś? Bo za bardzo nie mogę w postach info znaleźć. Widzę tylko 16'', ale to raczej zimowe.

Opublikowano
  • Autor
6 godzin temu, Adam87 napisał:

No super ? 

Teraz Darku w dół?

Zawias w dół będzie ale to jeszcze trochę... Bo to droższa zabawa będzie :)

 

22 minuty temu, MarcinL napisał:

Wcześniej na 17'' jeździłeś? Bo za bardzo nie mogę w postach info znaleźć. Widzę tylko 16'', ale to raczej zimowe.

Wcześniej 16" były 205/55 ...

 

Edytowane przez lewiatan1989

Opublikowano
1 minutę temu, lewiatan1989 napisał:

Zawias w dół będzie ale to jeszcze trochę... Bo to droższa zabawa będzie :)

 

Wcześniej 16" były 205/55 ...

 

I jak odczucia z przesiadki? Bo ja mam 17 letnie, a 16 zimowe i zastanawiam się czy jest sens 17 zmieniać na 18.

Opublikowano
  • Autor
1 minutę temu, MarcinL napisał:

I jak odczucia z przesiadki? Bo ja mam 17 letnie, a 16 zimowe i zastanawiam się czy jest sens 17 zmieniać na 18.

Póki co na pewno jest ciszej. Wcześniejsze opony to były nalewki - jednak zanim zacznie się lincz to ogólnie były to mega przyczepne opony i dobrze się jeździło. W poprzedniej Audi miałem zimówki nalewane i to były moje najlepsze zimówki.

No więc po przesiadce jest na pewno twardziej ? bo nie ma co się uginać. Testy autostradowe będę dopiero robił w niedzielę. Jeżeli chodzi o jazdę zwykłymi drogami to tak jak @HOLMATRO pisał trzyma się asfaltu elegancko czy zakręty czy wyprzedzanie to teraz czysta przyjemność ;)

Opublikowano

Ale masz ładne felgi !:)

Teraz to się prezentuje:)

Opublikowano

I co piaste ogarnąłes odrazu ? .śruby poszły czy odpusciłeś temat ?:)

Opublikowano
  • Autor
3 godziny temu, Misieqq7 napisał:

I co piaste ogarnąłes odrazu ? .śruby poszły czy odpusciłeś temat ?:)

Na razie odpuściłem... 

Zobaczę po weselu - najprawdopodobniej od razu zrobię swap tyłu na 288 a jak zużyje się przód to wtedy do przodu dam 320.

Opublikowano
2 godziny temu, lewiatan1989 napisał:

Zobaczę po weselu

Po twoim... ????

Opublikowano
  • Autor
26 minut temu, Adam87 napisał:

Po twoim... ????

Taaaaaa i mnie to dopadło ??

Opublikowano
2 godziny temu, lewiatan1989 napisał:

Taaaaaa i mnie to dopadło ??

To gratulacje?

To kiedy wielki dzień????

Opublikowano
  • Autor
39 minut temu, Adam87 napisał:

To gratulacje?

To kiedy wielki dzień????

 

3 sierpień czyli tuż tuż ? 

Dziś w ramach relaksu położyliśmy z prawie szwagrem wosk na jego b6 :) i teraz aż miło popatrzeć jak stoją ? 

Położyliśmy mu SOFT99 Fusso Coat 12 Months Dark Colour

 

IMG_20190713_212838__01.jpg

Edytowane przez lewiatan1989

Opublikowano
  • Autor
W dniu 13.07.2019 o 09:12, MarcinL napisał:

I jak odczucia z przesiadki? Bo ja mam 17 letnie, a 16 zimowe i zastanawiam się czy jest sens 17 zmieniać na 18.

No więc mogę powiedzieć coś więcej na temat opon jest tak jak @HOLMATRO pisał. Opony trzymają się drogi zaje***e. Całkiem inny komfort jazdy. Zero bujania i reagowania na podmuchy wiatru nawet przy prędkościach 180+. Zdecydowanie pewniejsze prowadzenie ????? ale miałem banana na twarzy podczas jazdy ???? 

Opublikowano
20 minut temu, lewiatan1989 napisał:

No więc mogę powiedzieć coś więcej na temat opon jest tak jak @HOLMATRO pisał. Opony trzymają się drogi zaje***e. Całkiem inny komfort jazdy. Zero bujania i reagowania na podmuchy wiatru nawet przy prędkościach 180+. Zdecydowanie pewniejsze prowadzenie ????? ale miałem banana na twarzy podczas jazdy ???? 

Między 16, a 18 to jest różnica zdecydowanie. Ja natomiast zastanawiam się czy warto z 17 na 18 przechodzić. Nie wiem czy jakaś wielka różnica będzie poza wizualnym.

Edytowane przez MarcinL

Opublikowano
  • Autor

No to dziś miałem chwilę aby w końcu z zewnątrz trochę moją lalunię ogarnąć :)

k1.jpg

k2.jpg

k3.jpg

k4.jpg

k5.jpg

 

Może któreś się nada do kalendarza klubowego :co: do dziś termin zgłoszeń na lipiec - jak myślicie?

Edytowane przez lewiatan1989

Opublikowano

Numer 4?

Opublikowano

Foty 2 i 4 są OK. A furka na tych kołach wygląda super :) nie chcesz oddać w ramach solidarności klubowej :D hehe w Avancie na pewno lepiej będą wyglądały :D 

Opublikowano
  • Autor
6 minut temu, MaTeo85 napisał:

Foty 2 i 4 są OK. A furka na tych kołach wygląda super :) nie chcesz oddać w ramach solidarności klubowej :D hehe w Avancie na pewno lepiej będą wyglądały :D 

Hmmm a Twój już jeździ? 

Kurczę powiem Ci, że nawet moja kobieta jest nimi podjarana więc może być krucho z tym oddaniem ???

 

21 minut temu, Adam87 napisał:

Numer 4?

Dzięki :)

 

 

Opublikowano

mój powiedzmy jedną nogą wyjechał z garażu, dzisiaj go muszę przygotować i jutro rano warsztat i wymiana zawiechy. Nie mam czasu i chęci samemu grzebać... szukam auta dla żony a do tego wszystkiego w sobotę znowu ruszam do roboty wiec nie mam za dużo wolnego czasu.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.