Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Black panther 1.9 TDI BKE by Darek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
32 minuty temu, lewiatan1989 napisał:

Przecież amorek jest o innym skoku :co:

U mnie było łatwiej bo mam wszystko 1BE więc brałem jak fabryka przekazała, a do tego zestawu co Ty masz to nie wiem jak dobrać żeby było OK.

Opublikowano
  • Autor

Ok - dziękować! 

Czy moglibyście zweryfikować czy to dobre części? A4 B7 2005 BKE 1.9 TDI 

mocowanie-amortyzatora-lemfrder.jpg
WWW.IPARTS.PL

Mocowanie amortyzatora LEMFÖRDER 25859 01 (Oś przednia)
mocowanie-amortyzatora-lemfrder.jpg
WWW.IPARTS.PL

Mocowanie amortyzatora LEMFÖRDER 27189 01 (Oś tylna)

 

Czy jeszcze coś warto wymienić? 
Oczywiście wiadomo jak znajdę jakieś luzy w zawieszeniu po jego rozpięciu to już będę na bieżąco szukał i robił ale co warto zrobić za jednym zamachem to już wolę się wyposażyć :) 

Na "instrukcji" od amorków jest info, że osłony przecwipyłowe wchodzą ori :) 

 

Opublikowano

Markowo dobre, ja tam dobieram konfiguratorem na stronach InterCarsu a potem szukam gdzie lepsza znizke dostane.

W ośce to jeszcze żeby wszystko było książkowo to tuleje tylnej ośki by sie przydało zmienić, wtedy na 100% pewny zawias :)

Edytowane przez golden87

Opublikowano
  • Autor

No i dziś dotarła kolejna z oczekiwanych paczek :banan:

Tym razem od @Wandej - wielkie dzięki! 

 

IMG_20190823_120347__01.jpg

Opublikowano

Mam nadzieje ze to już zestaw tarcz i klockow pod wiekszy hebel, bo lepszej okazji na upgrade nie bedzie ;)

Opublikowano
2 minuty temu, lewiatan1989 napisał:

No i dziś dotarła kolejna z oczekiwanych paczek :banan:

Tym razem od @Wandej - wielkie dzięki! 

 

IMG_20190823_120347__01.jpg

Seria czy swap na coś większego?;)

Opublikowano
  • Autor
3 minuty temu, golden87 napisał:

Mam nadzieje ze to już zestaw tarcz i klockow pod wiekszy hebel, bo lepszej okazji na upgrade nie bedzie ;)

 

2 minuty temu, Misieqq7 napisał:

Seria czy swap na coś większego?;)

Tak przód na 320 i tył na 288 

Opublikowano

No no.. widać, że swap wpadł. Pierwsze pudełko 320, a drugie? ?

Ciekawe skąd na to pieniążki wziął ?

Opublikowano
Teraz, lewiatan1989 napisał:

 

Tak przód na 320 i tył na 288 

No to będzie teraz  hamować !:)

 

Opublikowano
  • Autor
2 minuty temu, MarcinL napisał:

No no.. widać, że swap wpadł. Pierwsze pudełko 320, a drugie? ?

Ciekawe skąd na to pieniążki wziął ?

Wydaję resztę swoich kawalerskich :cool1:

3 minuty temu, Misieqq7 napisał:

No to będzie teraz  hamować !:)

 

Na to liczę :naughty:

Opublikowano

Jak dalej bedzie mało hamulców a za dużo pieniążków, można pomysleć o zacisku z Q5 jak u mnie ? Jest też wersja pod 320 i tarcza ta pasuje :)
image.png

Opublikowano
  • Autor
1 minutę temu, golden87 napisał:

Jak dalej bedzie mało hamulców a za dużo pieniążków, można pomysleć o zacisku z Q5 jak u mnie ? Jest też wersja pod 320 i tarcza ta pasuje :)
image.png

Hahaha wszystko pięknie tylko z tym nadmiarem pieniążków może być trudno :decayed:

Opublikowano

Ta i ty mówisz że żona wszystkie koperty zawinela ?

Opublikowano
10 minut temu, Rob@k napisał:

Ta i ty mówisz że żona wszystkie koperty zawinela ?

Wszystkie oficjalne:whistling:

Opublikowano

Się dzieje :cool1: jeszcze coś masz w zanadrzu ? 

Opublikowano
  • Autor
7 godzin temu, Frond Side napisał:

Się dzieje :cool1: jeszcze coś masz w zanadrzu ? 

Niee póki co czekam jeszcze na paczkę z poduszkami amortyzatorów no i na paczkę z zaciskami i jarzmami :)

Opublikowano

To już dlaczego cisza w spotach gdańskich, kolega ostro modzi i chce się pochwalić jak wszystko będzie zrobione i ja to szanuje ?

Opublikowano
  • Autor
14 godzin temu, Ziewal napisał:

To już dlaczego cisza w spotach gdańskich, kolega ostro modzi i chce się pochwalić jak wszystko będzie zrobione i ja to szanuje ?

Wojtek ja na spota zawsze chętny ? 

Do modzenia to jeszcze trochę. Dziś kolejna paczka zjechała - tym razem poduszki amortyzatorów. 

IMG_20190828_125339.jpg

Jeszcze czekam na jarzma i zaciski... Sądzę, że za robotę zabiorę się dopiero po powrocie z tygodnia miodowego ?? bo w planach jest przegonienie laluni do Chorwacji :) w drugi tydzień września. 

W tym tygodniu czeka mnie jeszcze serwis olejowy.

A dwa dni temu zaczął mi zdychać wentylator na chłodnicy - ale dziś już powinienn być nowy :)

 

Edytowane przez lewiatan1989

Opublikowano

Jak byś chciał odświeżyć zaciski to u mnie na Jasieniu piaskowanie i malowanie proszkowe 150 za komplet przodu 

Opublikowano
  • Autor

No i pękło kolejne 10k km - czas na serwis :)

 

IMG_20190830_131529.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.