Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Black panther 1.9 TDI BKE by Darek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
6 godzin temu, Mordeliuss napisał:

auto zrobiło się jeszcze bardziej niegrzeczne

Dokładnie Darek ?

?... ja nie wiem jak Ty naklonisz tą żonę na chromy out, ale musisz to zrobić ?

Opublikowano

Ehh to forumowe zboczenie do wywalania chromów... Darek nie daj się z chromem też jest ładnie ?

Opublikowano
19 minut temu, MaTeo85 napisał:

Darek nie daj się z chromem też jest ładnie ?

Noooo sam znaczek może być ^^

Opublikowano
  • Autor

Panowie dzięki za miłe słowa :)

Co do grilla w czerń pokazałem żonce grill @Gremlin0209 i chyba zaczęła trochę mięknąć :whistling:

A czym go pomalować? I jak go zdemontować do malowania? 

 

Opublikowano
3 minuty temu, lewiatan1989 napisał:

i chyba zaczęła trochę mięknąć :whistling:

:grin:

Opublikowano
Godzinę temu, lewiatan1989 napisał:

Panowie dzięki za miłe słowa :)

Co do grilla w czerń pokazałem żonce grill @Gremlin0209 i chyba zaczęła trochę mięknąć :whistling:

A czym go pomalować? I jak go zdemontować do malowania? 

 

Jak żona chce tanim kosztem to pryśnij plastidipem 3 warstwy i będzie trzymać ? bez demontażu ?

Opublikowano
  • Autor
6 minut temu, Gremlin0209 napisał:

Jak żona chce tanim kosztem to pryśnij plastidipem 3 warstwy i będzie trzymać ? bez demontażu ?

Twój jest plastdipem? Bez demontażu ??? 

Same chromy do około czy środek też? 

Za trzeba chyba coś postawić nie? Jakiś karton czy coś? 

Opublikowano
5 godzin temu, kamil-vag napisał:

Dokładnie Darek ?

?... ja nie wiem jak Ty naklonisz tą żonę na chromy out, ale musisz to zrobić ?

Zdecydowanie usuwaj chromy :D 

Opublikowano
13 minut temu, lewiatan1989 napisał:

Twój jest plastdipem? Bez demontażu ??? 

Same chromy do około czy środek też? 

Za trzeba chyba coś postawić nie? Jakiś karton czy coś? 

Mój nie, ori czarny połysk ? bierzesz gazety, kleisz wszędzie wokół grilla około 1-2cm od chromu, pryskasz lakierem i czekasz. Na koniec zrywasz plasti z lakieru a na chromie zostaje ?

Opublikowano

Ładnie te lampki siadły, Kamil super ogarnął temat, a auto nabrało charakteru. 

Opublikowano
W dniu 3.01.2020 o 20:51, lewiatan1989 napisał:

Twój jest plastdipem? Bez demontażu ??? 

Same chromy do około czy środek też? 

Za trzeba chyba coś postawić nie? Jakiś karton czy coś? 

Też miałem tak na czarno i super to trzymało.  Teraz mam kolor szczotkowane aluminium Ale chyba wrócę do czarnego:)

Lampy ładnie siedzą i wygląd super!:)

Opublikowano

Lekki makijaż i od razu inna twarz :cool1: dobra robota :gicior:

Opublikowano
W dniu 3.01.2020 o 15:32, kamil-vag napisał:

Dokładnie Darek ?

?... ja nie wiem jak Ty naklonisz tą żonę na chromy out, ale musisz to zrobić ?

@kamil-vag a na jaki klej spowrotem kleiłeś? Ja ostatnio rozklekałem i paruja.  Jedna delikatnie co na stary klej trzyma a tam gdzie dałem ten butyl to tragedia:/

Opublikowano

Na stary i częściowo uzupełniłem butylem, jak na razie Darek mi pisał, że jedna delikatnie raz zaparowała i na razie jest OK, obserwujemy dalej... Co dziwne, Darka są calutkie na czarno... Bałem się, że będą strasznie parować... 

Opublikowano
  • Autor

@Misieqq7, @kamil-vag dokładnie raz zaparował prawy klosz w dniu montażu. I od tamtego czasu nic. Oczywiście jeździć obserwować ?

Dobra oficjalnie przekręciłem żonę na czarny grill :decayed: 

Jednak OOOO zostanie srebrne. Tylko miotam się z myślami czy samą ramkę prysnąć czy kratki grilla też, bo one czarne nie są tylko w szary wpadają. Doradzi ktoś coś? 

Opublikowano

Dareczku, u mnie jest tak...

 

20191222_141444-1152x648.jpg

Opublikowano
8 minut temu, lewiatan1989 napisał:

@Misieqq7, @kamil-vag dokładnie raz zaparował prawy klosz w dniu montażu. I od tamtego czasu nic. Oczywiście jeździć obserwować ?

Dobra oficjalnie przekręciłem żonę na czarny grill :decayed: 

Jednak OOOO zostanie srebrne. Tylko miotam się z myślami czy samą ramkę prysnąć czy kratki grilla też, bo one czarne nie są tylko w szary wpadają. Doradzi ktoś coś? 

Ja u siebie mam sama ramkę i tak też polecam (mniej do zrywania jak by coś nie pykło z malowaniem :P). Ramka robiona ori dipem 4 lata temu nadal ładnie się trzyma ;) 
Foto podglądowe
i4YUKHh.jpg

Opublikowano
1 godzinę temu, Adam87 napisał:

Dareczku, u mnie jest tak...

 

20191222_141444-1152x648.jpg

Widzę, że chodnik z chwastów oczyszczasz przy okazji :cheesy:

Opublikowano
10 minut temu, Frond Side napisał:

Widzę, że chodnik z chwastów oczyszczasz przy okazji :cheesy:

Tak... Krótka historia tego zdjęcia...

Zrobiłem to zdjęcie, bo żonka mówiła że nie da się podjechać do końca u mojej siostry pod blokiem:wink:

Da się:banan:

Tutaj fotka inna, że to tam..

20191222_141438-1152x648.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.