Skocz do zawartości
IGNOROWANY

The Blue One [2.0 TFSI QUATTRO]


Skypl

Rekomendowane odpowiedzi

8 godzin temu, black4 napisał:

Hey!

Z tego co Holmatro pisał to po kilkuset km sprzęgło z Makland'u się ułożyło/dotarło.

To już cały setup masz na stage 3 gotowy?

Pozdrawiam

Cześć, mam nadzieję że się ułoży. Do Stage 3 to jeszcze dużo rzeczy mi brakuje. :) W tym roku mam nadzieję że wydech i fmic ogarnę. Zobaczymy jak fundusze pozwolą. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hey!

Stopniowo, małymi krokami do przodu ;D

Niestety przy takich projektach zawsze po drodze jakieś nieprzewidziane okoliczności wyjdą...

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.07.2018 o 10:22, black4 napisał:

Hey!

Stopniowo, małymi krokami do przodu ;D

Niestety przy takich projektach zawsze po drodze jakieś nieprzewidziane okoliczności wyjdą...

Pozdrawiam

Coś czuję że pierwszy z potrzebnych modów wpadnie wkrótce... Ostanie temperatury pokazują słabość IC... :)

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Skypl napisał:

Coś czuję że pierwszy z potrzebnych modów wpadnie wkrótce... Ostanie temperatury pokazują słabość IC... :)

No, i tak to się zaczyna. Ockniesz się na hamowni jak kreski przeskoczą przez próg 300.. :thumbup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Skypl napisał:

Coś czuję że pierwszy z potrzebnych modów wpadnie wkrótce... Ostanie temperatury pokazują słabość IC... :)

Jak bedziesz chcial. Zestaw z fmic.pl to napisz do mnie na priv to Ci napisze dokladnie co potrzeba bo jak sie bierze zestaw dedykowany to czesc gratow zostaje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo wczorajszego upału Audi dostało ledy w DRL i postojówki. :)

2.jpg

Ledy do DRL od Majfrendów:

1.jpg

Rezystor i postojówki LED z alledrogo:

https://allegro.pl/uniwersalny-filtr-led-canbus-rezystor-konektory-fv-i6134852382.html

https://allegro.pl/zarowka-postojowki-13x-led-canbus-w5w-can-bus-i6919659541.html

Postojówka nie wywala błędu spalonej żarówki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze tez chciało ci sie w takiej patelni grzebać przy aucie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.07.2018 o 12:55, HOLMATRO napisał:

Ze tez chciało ci sie w takiej patelni grzebać przy aucie...

Mam urlop - trzeba korzystać. :D 

Ostatnio kilka rzeczy wpadło:

Nowy zapach: California Scents LA Jolla Lemon. Zastanawiałem się gdzie go umieścić aby nie latał po wnętrzu - schowek pod podłokietnikiem okazał się idealnym miejscem. :D 

8.jpg

Z racji naszej wspaniałej pogody musiałem przyspieszyć realizację jednego z modów: Ciemne szyby zawitały na pokładzie. Boczne 95% ściemnienia, tylna - 80% ściemnienia.

1.jpg2.jpg4.jpg5.jpg

Oraz zamontowałem napis :quattro: w grill. Póki co nie jest idealnie muszę jeszcze go poprawić. 

3.jpg

Dzisiaj też wyczyściłem i zakonserwowałem skórę w samochodzie. Opłacało się wstać wcześnie rano. Nawet nie spodziewałem się że aż tak brudne były. Czyściłem zestawem Colourlock Strong.

6.jpg7.jpg

Następne mody niebawem. :)

Edytowane przez Skypl
  • Pomoc techniczna 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko Ci wyszły te skóry ? mnie też to czeka w przyszłości. Czym czyściłeś ?

Szybki też na plus.

Z czego wynika że niektóre 2.0T mają czerwoną literkę T :eusathink: ? Do dzisiaj w sumie tego nierozwikłałem heh.  Jakieś USA ?

PS. Dwa znaczki quattro na jednym grillu jak dla mnie za bogato.

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie robiłeś scieme szyb ? Farbowałes tez skore czy tylko czyszczenie i konserwacja ?

W tym tempie to powoli rośnie mi konkurencja na rejonie...:good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, qruku napisał:

Spoko Ci wyszły te skóry ? mnie też to czeka w przyszłości. Czym czyściłeś ?

Szybki też na plus.

Z czego wynika że niektóre 2.0T mają czerwoną literkę T :eusathink: ? Do dzisiaj w sumie tego nierozwikłałem heh.  Jakieś USA ?

PS. Dwa znaczki quattro na jednym grillu jak dla mnie za bogato.

Pozdrawiam

 

Skórki czyściłem zestawem od Colourlock  w wersji Strong.

Co do tej czerwonej litery T to też się kiedyś zastanawiałem dlaczego, ale też nie wiem. Mój jest z DE więc teorię z US można odpuścić. Przynajmniej ja tak sądzę. 

Co do znaczka tego małego to raczej go wyciągnę. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, HOLMATRO napisał:

Gdzie robiłeś scieme szyb ? Farbowałes tez skore czy tylko czyszczenie i konserwacja ?

W tym tempie to powoli rośnie mi konkurencja na rejonie...:good:

Szyby robiłem w Jeleniej Górze. Black Glass - polecam. Skórę tylko czyściłem i konserwowałem.

Gdzie tam. Mojemu jeszcze sporo brakuje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapach daje radę ? Nie mdli w słońcu ? Tez dzisiaj czegoś szukam od rana dla siebie i nie wiem co zamawiać.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, HOLMATRO napisał:

Zapach daje radę ? Nie mdli w słońcu ? Tez dzisiaj czegoś szukam od rana dla siebie i nie wiem co zamawiać.. 

Jak lubisz zapach cytrusów to polecam. Nie jest słodki, z tym że jest bardzo intensywny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, HOLMATRO napisał:

Zapach daje radę ? Nie mdli w słońcu ? Tez dzisiaj czegoś szukam od rana dla siebie i nie wiem co zamawiać.. 

Nie zamawiaj tylko wiśni, bo wyrzucisz tak samo szybko jak włożyłeś :D U mnie z  początku czuć było taką gumę balonową, ale po kilku minutach śmierdziało jak przepocone skarpety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, Marcin Lipiński napisał:

Nie zamawiaj tylko wiśni, bo wyrzucisz tak samo szybko jak włożyłeś :D U mnie z  początku czuć było taką gumę balonową, ale po kilku minutach śmierdziało jak przepocone skarpety.

No i dobrze że napisałeś  bo wiśnia to jeden z moich ulubionych smakow/zapachów.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładnie idziesz z tematem :good:

Jeszcze lampy z tyłu przyciemnij, to dopełni całości do szyb :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Adam87 napisał:

Ładnie idziesz z tematem :good:

Jeszcze lampy z tyłu przyciemnij, to dopełni całości do szyb :decayed:

Jest to w planach. Zapewne jak się zmobilizuję to jeszcze w następnym tygodniu to zrobię. ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Skypl napisał:

Co do tej czerwonej litery T to też się kiedyś zastanawiałem dlaczego, ale też nie wiem. Mój jest z DE więc teorię z US można odpuścić. Przynajmniej ja tak sądzę. 

No to może nas jakiś expert oświeci :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Skypl napisał:

Co do tej czerwonej litery T to też się kiedyś zastanawiałem dlaczego, ale też nie wiem. Mój jest z DE więc teorię z US można odpuścić. Przynajmniej ja tak sądzę. 

A to czerwone T nie oznacza czasem że autko ma 220km a nie standardowe 200 ???? 

Czytałem na innym forum..

http://www.audiklub.org/forum/viewtopic.php?f=1&t=101124

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...