Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Powrót zimy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

W zachodniopomorskie sypalo przez dwa dni sniegiem i co z tego w lesie widac ze zima jest ale w miescie to tylko chlapa i nic wiecej przydało by sie kilka stopni mrozu to by bylo ładnie :bla: :bla:

Opublikowano

Zapraszam do KR, śniego co niemiara - dla każdego wystarczy :gwizdanie:

Opublikowano

W Łodzi też nie narzekamy - konkretnie napadało...może jakiś kulig...? :decayed:

Opublikowano

W Łodzi też nie narzekamy - konkretnie napadało...może jakiś kulig...? :decayed:

Na zlot do Bukowiny :naughty:

Opublikowano

noo Rybnik zasypany...dopiero wróciłem z roboty (pracuje do 22 a jest 23.30:/)

więc biało, biało i jeszcze raz biało...tak drogi zasypane że szok, a widziałem tylko jeden pług

Opublikowano

Prawdziwa zima ,tyle napadało ze szkoda gadać,ale to dobrze ferie sie rozpoczęły :)

Opublikowano

no dokładnie małopolska niezle zasypana :)

Opublikowano

u nas też od rana sypieeee :naughty:

Opublikowano

Non stop sypie, niech się cieszą posiadacze :quattro: Jak tak dalej pójdzie, to trzeba będzie trochę pomachać łopatą, albo zapne jakiś spychacz do A4 i pojeżdżę po podwórku;D

Opublikowano

może pasowało by jakąś fotkę strzelić jak jest u was, ja w kleje na wieczór powiem że wczoraj było przerąbane samochód nie chciał się zebrać a żeby wyjechać pod górkę pod blok to musiałem się rozpędzić bo jak się zatrzymałem to d*pa zbita :decayed:

Opublikowano

w wawie dosypalo calkiem niezle, ale ulice juz czarne i ogolnie jest cieplo wiec sie na biezaco rozpuszcza. a szkoda bo dzis mnie czeka troche jazdy i chcetnie bym posmigal bokami :evil:

Opublikowano

W Bielsku-Białej sypie niesamowicie. Tak to wygląda w moich okolicach.

DSC00303a.jpg

DSC00304a.jpg

Zdjęcia takie sobie, ale nie chce mi się wyłazić na zewnątrz :)

Ta choinka co jest prawie ledwo widoczna na drugiej fotce ma jakieś 70cm wysokości :)

Opublikowano

To ja się pochwalę nowym spoilerem na moim sreberku :kox:

14022009824cj4.th.jpg14022009823popryv0.th.jpg

Opublikowano

w Skierkach tez nawet niezle napadalo :tongue4:

ale ja juz nie moge sie doczekac suchego asfalciku :)

Opublikowano

ale ja juz nie moge sie doczekac suchego asfalciku

nuda, nuda, nuda :decayed:..teraz dopiero to można sobie pojeżdzić :quattro:

Opublikowano

W Przemyślu, podkarpackie, sypie non-stop od piątku, jest juz ok 45cm śniegu, na drogach masakra! Ale na parkingach pod marketami niezła frajda ... ;):P

Opublikowano

Po 3 dniach opadów :gwizdanie:

2d88c48c4e03d967m.jpg

Opublikowano

A Ty Sławku już na letnich widzę :naughty: Że tak powiem: falstart :tongue4:

Opublikowano

Wałbrzych ponoć dostał nieźle, Wrocław chyba ominęło.

Opublikowano

Pada troszkę ale to nic z porównaniem jaka jest i się robi szklaneczka na drogach :D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.