Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty starachowicko-ostrowieckie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nowa kolekcja odzieży klubowej

>> WIOSNA - LATO 2009 <<

Serdecznie Wszystkich zapraszam na zakupy :hi:

Opublikowano

Wiec ja proponuje w Ostrowcu Świętokrzyskim...

jak beda jacych chetni ustalimy termin....

pozdrawiam

Opublikowano
byście słyszeli albo widzieli A4 2000r 1,9 s-line najlepiej albo jakąś bogatą wersję dajcie znać!!! tylko i wyłącznie i coupe za tyś euro na sezon chcę zakupić

noi jak tam kupiles cos?[br]Dopisany: 20 Maj 2009, 09:58_________________________________________________

Wiec ja proponuje w Ostrowcu Świętokrzyskim...

jak beda jacych chetni ustalimy termin....

pozdrawiam

tto moze cos z tego wyjdzie wreszcie :) moze nad ztawem na gutwinie mozna by w siatke zagrac albo w noge na piasku

Opublikowano

jeszcze nie, ne ma nic tu w pobliżu nie ma.ale w weekend będę w polsze dzwonił-kilka ładnych widziałem , nawet kilka kombi znalazłem. mało jest s-line z 1.9Tdi ale ja się doczekam.

gutwin fajna miejscówka jestem za jak coś na piechotę przyjdę :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
gutwin fajna miejscówka jestem za jak coś na piechotę przyjdę

ostatecznie moge cie zabrac po drodze :)

Opublikowano
gutwin fajna miejscówka jestem za jak coś na piechotę przyjdę

ostatecznie moge cie zabrac po drodze :)

dzięki Krawcu z Kobietą Golfikiem inkognito podjadę :) to jest nas dwóch a reszta?? Dudi mioże zbierz Ekipę i wpadnij do nas

jeszcze po grill muszę podjechać po Castoramy i każdy spot z grilem bedzie :-) bo jeszcze sę niedoczekałem w tym roku :wallbash:

tak z Ciekawości Kot jest z Ostro prócz oczywiście Ciebie Krawcu i SYKETa?

Opublikowano

Proponujcie jakiś termin, najlepiej weekendowy to też postaram sie wpaść

Opublikowano

ja proponuję niedzielę?! tylko ludziska zbieramy się zbieramy!!

Opublikowano

no ja jednak w niedziele odpadam impreza rodzinna :wallbash:

moze w sobote by mi lepiej pasowalo

Opublikowano

ja na weekend jade w gory,takze tego... :embarrassed:

Opublikowano

ja pracuję i może być ciężko w sobotę-ale mamy zgranie :) nic się ugadać nie możemy. ale jakby się wiecej ludzi zgłosiło to możebym się wyrwał.

Opublikowano
  • Autor

Mi troszke ciezko sie bedzie wyrwac bo zona pracuje co wekend i musze siedziec z dziecmi no ale jesli cos ustalicie to najwyzej podlece na momencik z moimi pociechami . Co do terminu mi pasuje raczej tylko ktoras niedziela bo w soboty nieraz pracuje :kox:

Opublikowano

no i jak tam panowie,dzialo sie cos ? :naughty:

mam takie pytanie , nie wiecie czy jest jakis fachowiec w ostrowcu co mi wgniotke na drzwiach zlikwiduje ,bo jakas stara baba mi uderzyla drzwiami w moje drzwi i jest lekkie wgniecenie ;/

Opublikowano

Mi troszke ciezko sie bedzie wyrwac bo zona pracuje co wekend i musze siedziec z dziecmi no ale jesli cos ustalicie to najwyzej podlece na momencik z moimi pociechami . Co do terminu mi pasuje raczej tylko ktoras niedziela bo w soboty nieraz pracuje :kox:

to moze spot integracyjny z dzieciakami...

Dudi duze masz te pociechy,moze dla mojego pierona jakies wiekowo podobne :cool1:

Opublikowano
  • Autor

Mi troszke ciezko sie bedzie wyrwac bo zona pracuje co wekend i musze siedziec z dziecmi no ale jesli cos ustalicie to najwyzej podlece na momencik z moimi pociechami . Co do terminu mi pasuje raczej tylko ktoras niedziela bo w soboty nieraz pracuje :kox:

to moze spot integracyjny z dzieciakami...

Dudi duze masz te pociechy,moze dla mojego pierona jakies wiekowo podobne :cool1:

Jedna ma 9 lat a druga 5 lat , zniszczyli by ci chlopaka :kox: Ale nie widze przeszkod mozna przyjechac i z brzdacami :cool1:

Opublikowano

Mi troszke ciezko sie bedzie wyrwac bo zona pracuje co wekend i musze siedziec z dziecmi no ale jesli cos ustalicie to najwyzej podlece na momencik z moimi pociechami . Co do terminu mi pasuje raczej tylko ktoras niedziela bo w soboty nieraz pracuje :kox:

to moze spot integracyjny z dzieciakami...

Dudi duze masz te pociechy,moze dla mojego pierona jakies wiekowo podobne :cool1:

Jedna ma 9 lat a druga 5 lat , zniszczyli by ci chlopaka :kox: Ale nie widze przeszkod mozna przyjechac i z brzdacami :cool1:

heheh to no to mniej wiecej przedzial ten

moj ma 5,5,wiec nie jest zle :kox:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

SYKET co sądzisz o naszych nopwych podjazdach na osiedlu?? nie trzesz?

Opublikowano
  • Autor

Marcinku zakupiles furaka ? Moze splodzimy jakiegos grila , zyje tu ktos :decayed:

Opublikowano

JA żyję:) dudi jeździłem dziś 1.9 tdi avf z gt22 powiem Ci zapierdalacz.....

Opublikowano
  • Autor

JA żyję:) dudi jeździłem dziś 1.9 tdi avf z gt22 powiem Ci zapierdalacz.....

a w jakim samochodzie

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.