Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty starachowicko-ostrowieckie


dudi75

Rekomendowane odpowiedzi

mam pytanie gdzie jechać do dobrego mechanika w Ostro prócz tego na Bałtowkiej? ewentualnie jak znacie konkretnych ludzi w Starachowicach też może być?[br]Dopisany: 18 Sierpień 2009, 16:37_________________________________________________Panie i Panowie ZAPRASZAMY

http://www.a4-klub.pl/smf/swietokrzyskie/all_spoty_ostrowieckieponiedzialek_1900-t93542.0.html;new

[br]Dopisany: 01 Wrzesień 2009, 21:47_________________________________________________NIE MA TU ŻYCIA?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie gdzie jechać do dobrego mechanika w Ostro prócz tego na Bałtowkiej? ewentualnie jak znacie konkretnych ludzi w Starachowicach też może być?[br]Dopisany: 18 Sierpień 2009, 16:37_________________________________________________Panie i Panowie ZAPRASZAMY

http://www.a4-klub.pl/smf/swietokrzyskie/all_spoty_ostrowieckieponiedzialek_1900-t93542.0.html;new

[br]Dopisany: 01 Wrzesień 2009, 21:47_________________________________________________NIE MA TU ŻYCIA?

Tu jest teren skazony i nikt tu nie zaglada :polew: mamy tutaj kwarantanne :polew: Przebywanie w tym dziale grozi utrata przrodzenia (dotyczy tylko meszczyzn) :kox: impotencja wiec marcinku lepiej tu nigdy nie zagladajmy :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga :!:

Pojawiła się możliwość zapisów na kolejną turę polarków klubowych.

Szczegóły znajdziecie >> TUTAJ <<

Serdecznie zapraszam :)

Dziękujęi pozdrawiam :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie gdzie jechać do dobrego mechanika w Ostro prócz tego na Bałtowkiej? ewentualnie jak znacie konkretnych ludzi w Starachowicach też może być?[br]Dopisany: 18 Sierpień 2009, 16:37_________________________________________________Panie i Panowie ZAPRASZAMY

http://www.a4-klub.pl/smf/swietokrzyskie/all_spoty_ostrowieckieponiedzialek_1900-t93542.0.html;new

[br]Dopisany: 01 Wrzesień 2009, 21:47_________________________________________________NIE MA TU ŻYCIA?

Tu jest teren skazony i nikt tu nie zaglada :polew: mamy tutaj kwarantanne :polew: Przebywanie w tym dziale grozi utrata przrodzenia (dotyczy tylko meszczyzn) :kox: impotencja wiec marcinku lepiej tu nigdy nie zagladajmy :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie gdzie jechać do dobrego mechanika w Ostro prócz tego na Bałtowkiej? ewentualnie jak znacie konkretnych ludzi w Starachowicach też może być?

czesc!

Jest jeden, ktory moim zdaniem jest bardzo w porzadku.

Jedziesz ilzecka w strone rynku, przejezdzasz polna i po lewej stronie jest sklep z czesciami Ford'a razem z mieszalnia lakieru. Wjezdzasz w pierwsza brame za sklepem (po lewej). Warsztat nazywa sie chyba Auto-skan.

Szefa znam od wielu lat. Serwisowalem u niego razem z ojcem w sumie 3 auta przez dobre 5 lat i nigdy nie bylo problemu. Generalnie moge z czystym sumieniem polecic za fachowosc. Cenowo wydaje mi sie ze najtanszy nie jest ale co do jakosci nigdy nie mialem zadnego "ale" wiec generalnie uwazam ze warto. Generalnie nie spotkalem lepszego speca od Forda (w tym sie specjalizuje).

Z moja A4 podjechalem poki co tylko raz na wymiane filtrow i oleju - naturalnie nie bylo problemu, ale to zbyt prosta czynnosc aby oceniac jak radzi sobie z Audi.

Komputera do Audi poki co nie ma. Mechaniczne naprawy mysle ze z czystym sumieniem mozna polecic.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki emgie

coś czuję że tam podjadę do niego w najbliższym czasie

mam pytanie gdzie jechać do dobrego mechanika w Ostro prócz tego na Bałtowkiej? ewentualnie jak znacie konkretnych ludzi w Starachowicach też może być?

czesc!

Jest jeden, ktory moim zdaniem jest bardzo w porzadku.

Jedziesz ilzecka w strone rynku, przejezdzasz polna i po lewej stronie jest sklep z czesciami Ford'a razem z mieszalnia lakieru. Wjezdzasz w pierwsza brame za sklepem (po lewej). Warsztat nazywa sie chyba Auto-skan.

Szefa znam od wielu lat. Serwisowalem u niego razem z ojcem w sumie 3 auta przez dobre 5 lat i nigdy nie bylo problemu. Generalnie moge z czystym sumieniem polecic za fachowosc. Cenowo wydaje mi sie ze najtanszy nie jest ale co do jakosci nigdy nie mialem zadnego "ale" wiec generalnie uwazam ze warto. Generalnie nie spotkalem lepszego speca od Forda (w tym sie specjalizuje).

Z moja A4 podjechalem poki co tylko raz na wymiane filtrow i oleju - naturalnie nie bylo problemu, ale to zbyt prosta czynnosc aby oceniac jak radzi sobie z Audi.

Komputera do Audi poki co nie ma. Mechaniczne naprawy mysle ze z czystym sumieniem mozna polecic.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś jescze przegląda ten wątek to zapraszam do zerknięcia na temat:

http://www.a4-klub.pl/smf/odp_opony_zimowe_oraz_letnie_specjalne_ceny_dla_uzytkownikow_forum_a4klubpl-t97866.0.html;msg1131919#msg1131919

Zapraszam do zakupu oponek zimowych i letnich. Piszcie na maila jakie was opony interesują - [email protected]

Transport na terenie Starachowice, Skarżysko-Kamienna, Ostrowiec oraz okolice tych miejscowości za darmoche!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnowojewódzki Zlot Jesienny

Kielce Parking WTC

15 Listopada 2009

Godzina 15.00

Obecność OBOWIAZKOWA

No to teraz rezerwować miejscówki..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bylem w ten weekend w Kielcach i Kraku... sporo B5 na blachac TSK i podobnych widzialem na trasie... ktos mnie widzial? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sory ze spamuje ale zalezy mi rozsprzedac graty szybko :D

Moze ktos cos potrzebuje ?

http://www.a4-klub.pl/smf/b5_agb_czesci_z_s4_a4_18t_q_v6_q_itp-t104922.0.html

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to pora troche wymarznąć co??

Pierwszy Spocik Zimowy

17.01.2010 godzina 15.00

Tradycyjnie parking WTC

nie musze przypominac ż eobecnośc obowiazkowa.. termin oddalony o dwa tygodnie takze rezerwować sobie i bez wykretów..

oczywiście mozliwe dogadanie sprawy także sie wypowiadac czy pasuje większosci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...