Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty starachowicko-ostrowieckie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A4:)

Opublikowano
  • Autor

A4:)

czyja ta a4

Opublikowano

obywatela niemców , ale może go ściągnę na jakiś spocik

Opublikowano
  • Autor

Trzabylo jakas fotke strzelic kolektora i jak to jest zamontowane .Ile mial kucy :kox:

Opublikowano

235 i 480 nm:)

Opublikowano
Cytat: dudi75 25 Maj 2009, 20:27

Cytat: aniolek 25 Maj 2009, 11:15

Cytat: dudi75 23 Maj 2009, 06:37

Mi troszke ciezko sie bedzie wyrwac bo zona pracuje co wekend i musze siedziec z dziecmi no ale jesli cos ustalicie to najwyzej podlece na momencik z moimi pociechami . Co do terminu mi pasuje raczej tylko ktoras niedziela bo w soboty nieraz pracuje kox

to moze spot integracyjny z dzieciakami...

Dudi duze masz te pociechy,moze dla mojego pierona jakies wiekowo podobne cool1

Jedna ma 9 lat a druga 5 lat , zniszczyli by ci chlopaka kox Ale nie widze przeszkod mozna przyjechac i z brzdacami cool1

heheh to no to mniej wiecej przedzial ten

moj ma 5,5,wiec nie jest zle kox

to kiedy to kinderparty :) haha jakby co to ja tez biore swoja dzidzie

Opublikowano

Marcinku zakupiles furaka ? Moze splodzimy jakiegos grila , zyje tu ktos :decayed:

jeszcze nie :angry: i nie jest lekko, oglądałem 2,5 Tdi 180ps ale padaką sie okaza. grill tak tak tak jestem za tylko kiedy?? w niedziele jadę w polskę szukać 4ki[br]Dopisany: 12 Czerwiec 2009, 14:21_________________________________________________a jak Ci się na 18" jeżdzi Dudi?? zawieszenie już zmieniłeś??

Opublikowano
  • Autor

Marcinku zakupiles furaka ? Moze splodzimy jakiegos grila , zyje tu ktos :decayed:

jeszcze nie :angry: i nie jest lekko, oglądałem 2,5 Tdi 180ps ale padaką sie okaza. grill tak tak tak jestem za tylko kiedy?? w niedziele jadę w polskę szukać 4ki[br]Dopisany: 12 Czerwiec 2009, 14:21_________________________________________________a jak Ci się na 18" jeżdzi Dudi?? zawieszenie już zmieniłeś??

Na 18 sie strasznie hu....o jezdzi, zawieszenie przychodzi po niedzieli , co do grila to ja tylko w wekend :kox:

Opublikowano

Na 18 sie strasznie hu....o jezdzi

Co ty wiesz o zabijaniu :tongue4::polew:

Opublikowano
  • Autor

Na 18 sie strasznie hu....o jezdzi

Co ty wiesz o zabijaniu :tongue4::polew:

o zabijaniu w sumie nic :kox: zalozyles wieksze tarcze na przod

Opublikowano

nie :/ Nie moge sie doczekac miesiac na paczke z jarzmami :/

Opublikowano

SYKET co sądzisz o naszych nowych podjazdach na osiedlu?? nie trzesz?

Nie jest źle,nie zacieram jak powoli przejeżdżam,nie odpisywałem bo mnie w Polsce niebyło

Opublikowano
  • Autor

Chlpaki co sie z wami dzieje nikt juz tu nie zaglada :wallbash: co z tym grilem ;(

Opublikowano

gril ma być ale czy pogoda będzie ? :beach: to chyba ten tydzień......... oczywiście ten na mostkach

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Witam Kolegów z okolicy Ostrowca :hi:

Może się uda jakiś spot zorganizować, to się poznamy bliżej :mysli:

Opublikowano

cześć Leonard_II u nas organizacja siada i ciężko się zebrać :thumbdown:

Opublikowano
  • Autor

Ja tam jestem chetny , na jakiegos grila :cool1: a co do organizacji w naszym rejonie to faktycznie porazka :wallbash: .Marcinku kupiles juz cos :gwizdanie:

Opublikowano

jeszcze Dudi jeszcze :wallbash::wallbash: :wallbash: :wallbash: nie mogę coś ładnej sztuki trafić-już kilka o0glądałem B6 ale jak będzie jednak chyba B5 bo straszną kasę za 6 chcę. jutro na śląsk chyba pojadę może się coś trafi w końcu. pokaż jak tam furka z glebą wygląda

Opublikowano
  • Autor

jeszcze Dudi jeszcze :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: nie mogę coś ładnej sztuki trafić-już kilka o0glądałem B6 ale jak będzie jednak chyba B5 bo straszną kasę za 6 chcę. jutro na śląsk chyba pojadę może się coś trafi w końcu. pokaż jak tam furka z glebą wygląda

jeszcze nie zalozylem gwintu :confused4: brak czasu, moze za tydzien :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.