Skocz do zawartości
IGNOROWANY

1.8T 150km logi do oceny


Kris38

Rekomendowane odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepływomierz sporo zaniża i przez to pewnie też stuki w gr.20. Turbo spoko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepływka do wymiany? a co z paliwem ubogo jest na pb? najpierw przepływke podmienic i sprawdzić co bedzie sie działoz paliwem w sensie korekt?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podmień przepływkę i zrób logi jeszcze raz to coś będzie wiadomo. Świece jakie są? Dawno wymieniałeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jestem właśnie posiadaczem tego auta. Na moją prośbę kolega zamieścił te logi. 

Podobno jest wlaśnie uboga mieszanka bo czasami wyskakuje check. 

Świece niewiem jakie są, auto jest w moim posiadaniu od prawie roku i nie wymieniałem ich. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, grzespl89 napisał:

Podobno jest wlaśnie uboga mieszanka bo czasami wyskakuje check. 

Świece niewiem jakie są, auto jest w moim posiadaniu od prawie roku i nie wymieniałem ich. 

Nie podobno tylko na pewno. Podmieńcie przepływkę, a do świec chociaż zajrzyj jakie są wsadzone i jak wyglądają. Jak okaże się walnięta przepływka to wymiana tylko na boscha, a świece ngk pfr6q. Możliwe, że jak już wszystko wróci do normy to będzie potrzebne wystrojenie lpg ale logi 2+33 pokażą jak to wygląda.

Pozdrawiam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przem8 masz logi z lpg leci na ubogo 20% momentami , ja np mam zrobiona głowice i świece pólroczne  pfr6q. i tez mi cofa pod obciązeniem i nie wiem gdzie szukac tego przyczyy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że na lpg jest ubogo ale jak już przepływ wróci do normy to trzeba to zweryfikować i ewentualnie wystroić jeszcze raz :D Zależy jakie masz wartości tych stuków, a na to ma wpływ chociażby kijowe/stare paliwo. Gorzej jak stuki występują też na lpg...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam to moj pierwszy post wiec jesli w złym miejscu to przepraszam posiadam 1.8T quattro avj na podzespołach bexa + mapa zrobiłem logi dynamiczne grupa 115 i 118 bardzo prosze o opinie http://vaglogi.pl/log-115_118_FU67P6u.html     na 3 biegu log 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrzuć resztę logów 2+33 i 3+20. Najlepiej jakbyś założył swój temat  :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zanizony przeplyw, turbo przeladowuje. A cofki i uboga mieszanka wynika zapewne z zanizonego przeplywu. Poszukaj nieszczelnosci i ewentualnie podmien przeplywke na sprawna jak masz sposobnosc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, grzespl89 napisał:

Przeplywka orginalna używana.

Prosze o ocene logów 

Jest gorzej jak było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli znowu zamienie na swoja. Moze to wina pompy paliwa bo czasami po przekreceniu kluczyka mocno ją slychac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, grzespl89 napisał:

Czyli znowu zamienie na swoja. Moze to wina pompy paliwa bo czasami po przekreceniu kluczyka mocno ją slychac

Nie. Jak ją tak słychać to pomyśl o wymianie filtra paliwa, najlepiej na ori z aso.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...