Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] Kontrolka check engine - czy powinna być po kluczyku ?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam mam audi a4 b6 1.9tdi 130 km z 2004 roku kod silnika AVF I mam pytanie czy tam powinna być kontrolka Check  engine bo u mnie niestety nie ma i nie wiem czy powinna być A może ktoś wyciągnął żarówkę z gory dzieki za pomoc

Edytowane przez Pelo31

Opublikowano

Powinna być.

Opublikowano
  • Autor
16 minut temu, przem8 napisał:

Powinna być.

Też tak myślę Ale nie ma 

Opublikowano
  • Autor

A może to da jakoś włączyć na vcds może jest wylaczona

Opublikowano

Vagiem takich rzeczy się nie da i nie wiem czy w ogóle można. Po zapłonie powinna się świecić. Pewnie kupiłeś niedawno samochód i ktoś zakombinował żeby nie waliło checkiem po oczach. 

Opublikowano
  • Autor
17 minut temu, przem8 napisał:

Vagiem takich rzeczy się nie da i nie wiem czy w ogóle można. Po zapłonie powinna się świecić. Pewnie kupiłeś niedawno samochód i ktoś zakombinował żeby nie waliło checkiem po oczach. 

Auto kupilem w listopadzie Ale jak podlanczam vcds to nie mam żadnych błędów w silniku tylko chodzi mi o  Check engine takie cos powinno byc  a nie mam  moze ktos zarowke wyjol a moze wie ktos czy łatwo się.do stać do niej czyli jak jest żeby licznik wyjac ciężko czy trudno 

Opublikowano

Wczoraj poszedłem sprawdzić i wygląda na to, że nie mam silnika w aucie :(

35414070_1904785336227665_4898367311544582144_n.jpg

Opublikowano

Można wywalić całą tablicę błędów i check się nie będzie świecił nigdy.

Opublikowano
  • Autor

Witam jaka tablice

Opublikowano
  • Autor
48 minut temu, KarolH napisał:

Wczoraj poszedłem sprawdzić i wygląda na to, że nie mam silnika w aucie :(

35414070_1904785336227665_4898367311544582144_n.jpg

Ja też nie mam raczej jest w lewym rogu tylko się nie pali A czemu 

Opublikowano
  • Autor
50 minut temu, KarolH napisał:

Wczoraj poszedłem sprawdzić i wygląda na to, że nie mam silnika w aucie :(

35414070_1904785336227665_4898367311544582144_n.jpg

Prędzej miałem Małysza z 2000 roku to miał check A teraz mam z 2004 roku i nie mam checku

Opublikowano

Jak masz możliwość to podepnij VCDSa i zrób test zegarów, zobaczysz czy sie zaświeci. Żarówki nikt nie mógł wyciągnąć z tego prostego powodu, że licznik jest na ledach ?

Prędzej zakleił, czy tam zamalował od spodu tarcze licznika. Albo zimny lut akurat na tym ledzie się trafił... Testuj.

 690867401_7_644x461_audi-a4-19-tdi-131-k

Opublikowano
  • Autor
50 minut temu, MamDwieDychyNaWache napisał:

Jak masz możliwość to podepnij VCDSa i zrób test zegarów, zobaczysz czy sie zaświeci. Żarówki nikt nie mógł wyciągnąć z tego prostego powodu, że licznik jest na ledach ?

Prędzej zakleił, czy tam zamalował od spodu tarcze licznika. Albo zimny lut akurat na tym ledzie się trafił... Testuj.

 690867401_7_644x461_audi-a4-19-tdi-131-k

A mam vcds A w który wejsc moduł  dokladnie daj wskazówki jak ten test zrobic dzieki 

Opublikowano

17-Instruments a potem Output Test i obserwujesz po kolei co się zapala klikając Next

Opublikowano
  • Autor
1 godzinę temu, kamil-vag napisał:

17-Instruments a potem Output Test i obserwujesz po kolei co się zapala klikając Next

Ok dzieki w poniedziałek sprawdzę i dam znac 

Opublikowano
  • Autor
W dniu 16.06.2018 o 19:22, Pelo31 napisał:

Ok dzieki w poniedziałek sprawdzę i dam znac 

Niestety podpiolem vaga I nie idzie zrobic testy i mam vcds 14 

Opublikowano
  • Autor
34 minuty temu, kamil-vag napisał:

Zwykły kabelek za ~ 30 zł od viakena da radę...

Skąd ten kabel I jaki viaken

Opublikowano
3 godziny temu, Pelo31 napisał:

Skąd ten kabel I jaki viaken

Strona viaken.pl Tam masz do wyboru do koloru. Poza tym jest wątek o kablach w dziale diagnostyka :D

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

kontrolka "check" nie występowała we wszystkich b6. Na pewno nie było jej w wersji z początku produkcji (nie wiem w którym roczniku się pojawiła), ale nie ma co szukać dziury w całym - jak nie ma błędów na kompie to jest dobrze i tyle. Ja mam rocznik 2001 i tez nie mam tej kontrolki, poza tym nie jestem jedyny który jej nie ma.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.