Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Black BEX quattro 225KM/345Nm by Gregor10/FULLLL/Milltek/Vfiz/Brakes-345/300/ATS GTR908/KierownicaRS

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
8 godzin temu, HOLMATRO napisał:

Jakiej tablicy rejestracyjnej ? :facepalm:

Właśnie :co:

Opublikowano
  • Autor
10 godzin temu, HOLMATRO napisał:

Jakiej tablicy rejestracyjnej ? :facepalm:

No przy małej! Ostatnio jak miałem czarny mat, to była jeszcze duża tablica, więc tył inaczej wyglądał. 

Opublikowano

Kogo to, jak wymazujesz zamazujesz ? :zyzol: większość nawet nie wie ze masz małe blachy. Jak ktoś ma ci buchnąć auto to zrobi to sprzed domu, a nie tu na forum będzie dochodził gdzie mieszkasz, gdzie stoi bo kawałek rejestracji zobaczył :good:na ulicy codziennie tysiące ludzi widzi blachy i nie zasłaniasz, a tu się boisz :chytry:

Zara ci sprofanuje temat i wrzucę 100 zdjęć z twoimi małymi blachami :evil2:

Opublikowano

Chyba chodziło o to że przy małej będzie inaczej wyglądać w czarny mat ? 

Opublikowano
17 minut temu, Frond Side napisał:

Chyba chodziło o to że przy małej będzie inaczej wyglądać w czarny mat ? 

wiem, ale i tak go kąsam, jak szwagier szwagra :nabijasie:

Opublikowano
  • Autor
54 minuty temu, Frond Side napisał:

Chyba chodziło o to że przy małej będzie inaczej wyglądać w czarny mat ? 

O to chodziło.

Opublikowano

Te szwagry to wszystkie takie szffagrowe ;)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Panowie, oto ostatni wynik poszukiwań fury dla kolejnego świra, który za nic mając koszty, postanowił kupić i mieć 8 cewek zaplonowych, chociaz namawialem: kup BEXa jakiegoś nie S4:punish: ,policz koszty:rtfm:!!!!!

Świeży zakup na drugim planie. Czarne S4 B6 2003r. W przyzwoicie uczciwym stanie, z najprawdopodobniej oryginalnym przebiegiem 134000km. 

Oczywiście cała trasa BEXem, znowu bez grama zużycia oleju. 600 km.

Szacun Liqui Moly.

20190326_230040.jpg

P.S. pierwsze tankowanie...

Edytowane przez dayd_4
Edit

Opublikowano
11 godzin temu, dayd_4 napisał:

Panowie, oto ostatni wynik poszukiwań fury dla kolejnego świra, który za nic mając koszty, postanowił kupić i mieć 8 cewek zaplonowych, chociaz namawialem: kup BEXa jakiegoś nie S4:punish: ,policz koszty:rtfm:!!!!!

Świeży zakup na drugim planie. Czarne S4 B6 2003r. W przyzwoicie uczciwym stanie, z najprawdopodobniej oryginalnym przebiegiem 134000km. 

Oczywiście cała trasa BEXem, znowu bez grama zużycia oleju. 600 km.

Szacun Liqui Moly.

20190326_230040.jpg

P.S. pierwsze tankowanie...

jeszcze nie wie co zrobił, za kilka miechów będzie płakał :facepalm:

Opublikowano

Przez pół roku będzie jadł bułkę z chlebem i smarował chleb nożem i odłoży na to czy tamto :evil2:

Opublikowano
  • Autor

Na szczęście finansowo się o niego nie boję. Tylko czy gra jest warta świeczki? Cóż, młodość rządzi się własnymi prawami.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Panowie, z nowości w temacie, w tym tygodniu wpadło wiosenne woskowanie furki, w zaprzyjaźnionej myjni ręcznej.

Wreszcie czerń jest czarna!!:punk:

Pozdrawiam i udanego sezonu!!!!

 

20190402_131400.jpg

20190403_172052.jpg

20190403_172209.jpg

Opublikowano

Śliczna, a nie myślałeś o zmianie tylnej wycieraczki od q5 lub bez :)? 

Opublikowano
  • Autor

Dziękuję,

Myślałem ją wywalić całkiem, bo i tak jej nie używam. jak będę miał chwilę to się pobawię.

Opublikowano

? ....

Opublikowano

Profesjonalna robota. Rs'y robią robote :) 

Opublikowano

Mega wygląda po tych wszystkich modach :kox:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor
W dniu 9.04.2019 o 13:39, szafa napisał:

Mega wygląda po tych wszystkich modach :kox:

Dziękuję :cool1:

Opublikowano
  • Autor

Witajcie! 

Minęło kolejne 8000km. Więc lecimy z wymianą oleju przed majowką!

P.S. Przy okazji wymieniłem też olej w moto.

Marka, jedyna słuszna, sprawdzona.

DSC_4286.JPG

DSC_4289.JPG

Opublikowano
  • Autor

No i stan przed wymianą. 

Jak nie lubić takiego auta:toon:

Pozdr. Miłej majowki! 

DSC_4288.JPG

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.