Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Black BEX quattro 225KM/345Nm by Gregor10/FULLLL/Milltek/Vfiz/Brakes-345/300/ATS GTR908/KierownicaRS


dayd_4

Rekomendowane odpowiedzi

nie odbieraj mojego wpisu za uszczypliwość, sam jeździłem b6 8 lat i uwielbiam ten model, ale realia rynku :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, dayd_4 napisał:

"Jak zależy ci na zarobku":polew:

No sorry, ale z takim zdziwieniem to napisałeś, że inaczej nie szło tego odebrać. Ile ten model na rynku jest teraz wart? 15k?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaczepnie wrzuciłem tego posta z Eurotaxem, pracuje z nim codziennie :hi:

Fury nie chcę sprzedać @HOLMATRO mnie tu teraz w heble S4 próbuje ubrać, więc zaś wartość się podniesie :naughty:

Pozdro. wam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, marcin_o23 napisał:

nie odbieraj mojego wpisu za uszczypliwość, sam jeździłem b6 8 lat i uwielbiam ten model, ale realia rynku :whistling:

Wiem wiem, spoko, właśnie sobie żartuję z tego tematu, stąd mój post.

Każdy z nas ma tutaj rarytasa :pali:

Edytowane przez dayd_4
Edit
  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Langista napisał:

No sorry, ale z takim zdziwieniem to napisałeś, że inaczej nie szło tego odebrać. Ile ten model na rynku jest teraz wart? 15k?

20 mi wyszło panie! Aż się sam agent zdziwił :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tylko ja w 2016 roku moje b6 z 2001r sprzedałem za 35K. Jak wystawiłem ogłoszenie na forum wszyscy się śmiali w głowę pukali i katusy im na rękach mialy wyrosnąć jak sprzedam w takiej kasie. 2 tygodnie i było po sprawie :whistling:

Przyznać się komu katus wyrósł :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i tak mało spadło jak za b6. Teraz w grudniu brałem ubezpieczenie i poszło chyba 2000zł w dół wartość. Babka mówi, że jak pomodzę auto i będę miał faktury, to mogę do rzeczoznawcy z tym i wtedy będzie podstawa do podniesienia wartości auta. Jak będzie trzeba, to chyba spróbuję, bo szkoda jak jakiś debil ukradnie albo się spali (różnie bywa) i dostanie się grosze.

Edytowane przez MarcinL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, kamelus_ napisał:

To tylko ja w 2016 roku moje b6 z 2001r sprzedałem za 35K. Jak wystawiłem ogłoszenie na forum wszyscy się śmiali w głowę pukali i katusy im na rękach mialy wyrosnąć jak sprzedam w takiej kasie. 2 tygodnie i było po sprawie :whistling:

Przyznać się komu katus wyrósł :cool1:

Jak zwykłem mawiać w takich sytuacjach: Każdy płaci za samochód tyle, ile jest dla niego warty.

Nie ma co kaktusami się odgrażać. Często spotykam się z przewartościowanymi samochodami. Ludzie kupują i są szczęśliwi!

A co do wartości, wystarczy spojrzeć za granicę zachodnią, jakie są ceny fajnych egzemplarzy.

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaczynamy pracę nad projektem summer set. Najpierw demontaż starych opon run fiat. Zaczęło się gładko, później we czterech walczyliśmy... 

W dniu 5.02.2019 o 22:15, kamelus_ napisał:

 

 

20190207_204605.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, MarcinL napisał:

A jak spaliny, byłeś sprawdzić?

Byłem. Wyszło ok, jedynie lambda nieznacznie przekroczona, odczyt, jakby była za bogata mieszanka... CO idealnie, HC w normie. 

Badanie robiłem po trasie, na dogrzanym wydechu.

Edytowane przez dayd_4
Edit
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, dayd_4 napisał:

Byłem. Wyszło ok, jedynie lambda nieznacznie przekroczona, odczyt, jakby była za bogata mieszanka... CO idealnie, HC w normie. 

Badanie robiłem po trasie, na dogrzanym wydechu.

wrzuc nowy ori czujnik temperatury wody

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, Dev napisał:

wrzuc nowy ori czujnik temperatury wody

Czemu? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piszesz o bogatej mieszance

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Dev napisał:

piszesz o bogatej mieszance

Nie. To przez brak kata. Podłączyłem kompa do diagnostyki LPG i wszystko jest ok z mieszanką. Więc ten wynik poza zakresem to kwestia przelotowego wydechu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, dayd_4 napisał:

Nie. To przez brak kata. Podłączyłem kompa do diagnostyki LPG i wszystko jest ok z mieszanką. Więc ten wynik poza zakresem to kwestia przelotowego wydechu. 

ale masz wyłączoną sondę która jest za katem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Dev napisał:

ale masz wyłączoną sondę która jest za katem ?

Tak, od 2 lat. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, żeby nie było, że wiosna tuż tuż, a tu się nic nie dzieje w temacie - właśnie wpadły nowe oponki na lato. 

20190227-175627.jpg

20190227-175850.jpg

20190227-175647.jpg

Pozdro:hi:

 

  • Pomoc techniczna 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedziesz z koksem, miło popatrzeć. Mam pytanie, te rotory są oryginalne, ile dałeś za nie? Szukam na wiosne nowych kół, dlatego się pytam, a mam białe autko, to by fajnie pasowało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, dayd_4 napisał:

Panowie, żeby nie było, że wiosna tuż tuż, a tu się nic nie dzieje w temacie - właśnie wpadły nowe oponki na lato. 

20190227-175627.jpg

20190227-175850.jpg

20190227-175647.jpg

Pozdro:hi:

 

nośność 88 - badzo słabiuko, było brać 235, miałbyś przynajmniej 91.... Chociaż do wymaganych 93 i tak daleko...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...