Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Black BEX quattro 225KM/345Nm by Gregor10/FULLLL/Milltek/Vfiz/Brakes-345/300/ATS GTR908/KierownicaRS


dayd_4

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, dayd_4 napisał:

Jakoś nie specjalnie jestem przekonany... Może to kwestia tego matu?

Kwestia gustu patrząc z mojej perspektywyB)

Więc szukaj dalej:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

Dawid nic już nie kombinuj ;D

Wrzucaj w Ori lakier Titan Grau kod: L7YP 

https://www.audizine.com/forum/showthread.php/685139-Painting-Wheels-L7YP-(OEM-Titanium)-color

Będzie top !

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany, myślę, że luty tak czy siak, przyniesie rozwiązanie. Musi. W najbliższym tygodniu skupiam się na nartach. Jak odpocznę, pomyślimy:beach:. Na pewno trza rzucić jakiś kolor ciemniejszy od ori, oczywiście grafit - to już ustaliliśmy. Zanim wybiorę, będę was pytał jeszcze. No i opony trza ogarniać, jeszcze OC i AC i przegląd w lutym:suicide_anim:

Jeszcze heble - właśnie sobie przypomniałem:tonguemad: albo malowanie w jakiś kolor, albo wymiana...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, black4 napisał:

Dawid jaki masz teraz hebel?

Na razie jest ori. Jest plan na zmianę, jak dojeżdżę ten, ale jak kupiłem furę to było wszystko świeże, więc już 2 lata nie mogę dojechać hebli:rant:. Jak dojadę, wejdzie S4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, dayd_4 napisał:

Na razie jest ori. Jest plan na zmianę, jak dojeżdżę ten, ale jak kupiłem furę to było wszystko świeże, więc już 2 lata nie mogę dojechać hebli:rant:. Jak dojadę, wejdzie S4.

W jakim kolorze??? Już wybrałeś???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.01.2019 o 18:26, FroS-t napisał:

Chyba nie zrozumielismy sie:)Ja nie mówie że sam miedz to wieś, kolor jest mega ale do tego jest potrzebne za***iste kolo, jak Hmamer swoje pomalował to zdjelo mi pape z ryja tak mi sie podobalo ale to Rohana, czy np te Vosseny w A7 

Oj dziękuję :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Adam87 napisał:

W jakim kolorze??? Już wybrałeś???

Juz się pogubilem, o kolor czego pytasz, felg czy hebli?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, dayd_4 napisał:

Juz się pogubilem, o kolor czego pytasz, felg czy hebli?

Hebli:wink4: bo napisałeś, że dojeżdżasz już 2 lata ori heble i jak będą do wymiany to wpadają z S4... więc czy wybrałeś już kolor. Bo teraz jak masz wybór koloru hebli i felg to żebyś to zgrał ładnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Adam87 napisał:

Hebli:wink4: bo napisałeś, że dojeżdżasz już 2 lata ori heble i jak będą do wymiany to wpadają z S4... więc czy wybrałeś już kolor. Bo teraz jak masz wybór koloru hebli i felg to żebyś to zgrał ładnie.

Nie. Jeszcze nie. Na razie myślę co z kolorem felg. O heblach będę myślał jak będzie bliżej zmiany 

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, marky2552 napisał:

Taki kolor jak moje pompei by nie styknął ? 

Screenshot_20190127-123743_Gallery.jpg

Tylko twój w rzeczywistości na aucie dużo ciemniej wyglada. Na plus dla pompeia, natomiast rs4 może się za bardzo zgubić, musi być jaśniejszy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jak to jest, robiłem wycenę w Eurotax rok temu, zrobiłem dzisiaj ponownie i wartość mojego:quattro: spadła o 1000zł! Podczas, gdy ja w ciągu tego roku wsadziłem w auto 10 razy tyle:wtf:

Pozdro!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem Eurotax daje średnią cenę rocznika, nie Twojego egzemplarza.. Do tego auta gorzej jak elektronika, bardzo tracą na wartości z wiekiem. Swoją drogą już wiem dlaczego te B6 tak wysoko stoją, i trudno znaleźć coś w rozsądnej cenie. Jak zależy Ci na największym zarobku to sprzedaj teraz i nic nie wymieniaj, a jak wymieniasz i myślisz, że zwiększysz tym wartość pojazdu na rynku to się grubo mylisz :)

Edytowane przez Langista
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, marcin_o23 napisał:

a co myślałeś że będzie rosła???:polew: b6 to nie rarytas

Właśnie myślałem że mam rarytasa :banan2::buhaha::guma:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Langista napisał:

Z tego co wiem Eurotax daje średnią cenę rocznika, nie Twojego egzemplarza.. Do tego auta gorzej jak elektronika, bardzo tracą na wartości z wiekiem. Swoją drogą już wiem dlaczego te B6 tak wysoko stoją, i trudno znaleźć coś w rozsądnej cenie. Jak zależy Ci na największym zarobku to sprzedaj teraz i nic nie wymieniaj, a jak wymieniasz i myślisz, że zwiększysz tym wartość pojazdu na rynku to się grubo mylisz :)

"Jak zależy ci na zarobku":polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...