Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spot wojewódzki 8 lipca niedziela - Dubit Targi Kielce

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
4 minuty temu, Adam87 napisał:

@karol1981 a koło której będziesz jutro na zakładowej?

Jeszcze nie wiem bo rano muszę do firmy podjechać a później na budowę jadę i po drodze bym podjechał, ale najpóźniej o 10 bym był.

W sumie brakuje nam blach Skarpiego i Zbroya , H4mm3Ra  się znajdzie a Hugo mi wysłał.

Edytowane przez karol1981

Opublikowano
32 minuty temu, karol1981 napisał:

H4mm3Ra  się znajdzie

Masz na pw ;)

Opublikowano

@karol1981 wysłałem i ja do Ciebie pw z nr rej. 

Opublikowano

Aha to ja sobie podlece tak jak pisałem 12-13 to daj znac jak już wyjdziesz od Bartosza kogo nie masz to ja postaram się ogarnąć..

Opublikowano
1 minutę temu, Adam87 napisał:

Aha to ja sobie podlece tak jak pisałem 12-13 to daj znac jak już wyjdziesz od Bartosza kogo nie masz to ja postaram się ogarnąć..

Spoko @Adam87  @Skrapi90 i @Zbroy  dajcie swoje blachy  :)

Opublikowano

Tak w nawiasie.. ktoś preferuje klubowe koszulki??

Ja raczej Tak:decayed:

Opublikowano
6 godzin temu, Adam87 napisał:

Tak w nawiasie.. ktoś preferuje klubowe koszulki??

Ja raczej Tak:decayed:

Popieram ?

Opublikowano
10 minut temu, H4mm3R napisał:

@karol1981 moje blachy SRC 87XH ;) 

Dzięki, Hugo Cię uprzedził. ?

Opublikowano
16 godzin temu, karol1981 napisał:

Jeszcze nie wiem bo rano muszę do firmy podjechać a później na budowę jadę i po drodze bym podjechał, ale najpóźniej o 10 bym był.

W sumie brakuje nam blach Skarpiego i Zbroya , H4mm3Ra  się znajdzie a Hugo mi wysłał. 

TK 8762N ? a jak odbiorę od ciebie? daj kontakt tel.

Opublikowano

Może w niedzielę umówimy się wcześniej gdzieś na parkingu i wyjedziemy razem na targi? 

Opublikowano

Czas mamy od 12 to może 11.30 tak dla pewności ??? 

Gdzieś koło głównego wejścia możemy się spotkać.. ja napewno będe w koszulce klubowej :naughty:  także mnie poznacie..

 

Opublikowano
2 godziny temu, Adam87 napisał:

Czas mamy od 12 to może 11.30 tak dla pewności ??? 

Kolega @impackt pisał mi, że można wjeżdżać wcześniej. Ja chcę być już o 9:00 jak otwierają, żeby na spokojnie pochodzić :)

Opublikowano

No to faktycznie jak można wcześniej to na 9???

Opublikowano

Nr mojej już są u Karola 

WG44344

Edytowane przez Skrapi90

Opublikowano
Godzinę temu, Skrapi90 napisał:

Nr mojej już są u Karola 

WG44344

To co się nie ujawniasz na FB że to Ty :P

Opublikowano

Udanego DubIt'u Panowie ?

Gratki Karol za stanie na hali ?

Powodzenia

Opublikowano

Ten Parking przy kongresowej ma free wjazd ? Jeśli tak, to może tam byśmy się styknęli o 9.00 i przekazali sobie te karty wjazdowe, strzelili kilka fot na pamiątkę i pojechali na dubit ? ? ? 

Bez tytułu.png

Nie wiem brać lapka ? Ktoś będzie chciał żeby mu przeskanować auto ? ? ? 

Opublikowano
30 minut temu, kamil-vag napisał:

Ten Parking przy kongresowej ma free wjazd ? Jeśli tak, to może tam byśmy się styknęli o 9.00 i przekazali sobie te karty wjazdowe, strzelili kilka fot na pamiątkę i pojechali na dubit ? ? ? 

Bez tytułu.png

Nie wiem brać lapka ? Ktoś będzie chciał żeby mu przeskanować auto ? ? ? 

Możesz wziąć lapka co lukniesz u mnie czy wszystko gra:decayed:

A z parkingiem to może być tam o 9.00...

Ja swoją karte mam a dla Ciebie odebrał Karol bo odbierał dla wszystkich:decayed:

@H4mm3R Tomasz a Ty będziesz na 9?

Edytowane przez Adam87

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.