Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spot wojewódzki 8 lipca niedziela - Dubit Targi Kielce

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

My jeszcze czekamy tu na parkingu także Zapraszam :hi:

Opublikowano

Panowie my wjeżdżamy także jeśli chodzi o karty do wjazdu to zadzwonić do mnie 888 241 985.

Opublikowano

Dzięki za Spotkanie :hi:

Miło było poznać nowe osoby jak i również zobaczyć już znajome twarze :decayed:

Do nastepnego..

Opublikowano
W dniu 6.07.2018 o 11:17, H4mm3R napisał:

No to lux ;)

Dzieki H4mm3R za rade w sprawie audiczki dzisiaj po poludniu po DubIt.

Milo bylo poznac ?

Pozdrawiam

Opublikowano

Na wstępie chciałem w imieniu całego zlotu podziękować Bartoszowi  (@impackt) za zorganizowanie wjazdówek i kawałka parkingu na takiej imprezie jak Dub IT ;)

Fajnie było wkroczyć w grono klubowiczów i nareszcie porozmawiać na żywo ;) Obejrzeć autka, dowiedzieć się kilku nowych rzeczy.

Udało się pstryknąć kilka fotek, mam nadzieje, że Karol zrobił też kilka jak było więcej aut i dorzuci :P

DSC_0017.JPG

DSC_0012.JPG

DSC_0008.JPG

DSC_0005.JPG

DSC_0148.JPG

DSC_0150.JPG

DSC_0152.JPG

DSC_0154.JPG

A Karol był z nami duchem :P

DSC_0117.JPG

DZIĘKI JESZCZE RAZ I DO PRZYSZŁEGO !

Opublikowano

Ja również chciałbym podziękować za miło spędzony dzień w super towarzystwie. Fajnie było poznać nowe twarze. Podziękowania dla Bartosza za wjazdówki :) W przyszłym roku działamy na grubszą skalę ;)

Olek mówi, że za rok też jedzie bo było super :D

Tylko jadę już inną drogą bo dwa razy przywaliłem jak wracaliśmy i znowu deszcz padał w tym samym miejscu i mi auto uświnił :hi:

Pozdrawiam serdecznie 

Opublikowano

Ktos z Was wracal po 18 srebrna audiczka SCZ??

Przejazd kolejowy za Wloszczowa, ktos chyba podnosil reke ?

Edytowane przez Gremlin0209

Opublikowano
  • Autor

Panowie to dla Was podziękowania, że skorzystaliście z zaproszenia, wyszło spontanicznie, a myślę, że w przyszłym roku wspólnymi siłami ogarniemy coś grubszego. Fajnie, że spot wojewódzki  (z konkretnymi Gośćmi) doszedł do skutku. Do zobaczenia wkrótce. Dzięki za pomoc w rozdysponowaniu wejściówek! 

Graty dla Karola, za furę na hali! 

Opublikowano
6 godzin temu, Gremlin0209 napisał:

Dzieki H4mm3R za rade w sprawie audiczki dzisiaj po poludniu po DubIt.

Milo bylo poznac ?

Pozdrawiam

I wzajemnie :hi:

 

Dzięki Panowie za Kieleckiego spota na dubit :thumbup1:

Opublikowano

W imieniu swoim i rodzinki (bardzo zadowolonej) dzięki wszystkim za miłe spotkanie w super atmosferze. Dzięki wielkie dla Bartka za spontaniczną organizację możliwości wjazdu na tak fajną impreze jaką jest Dubit (nie jest prostą sprawą zorganizować spot w takim miejscu i na takiej imprezie :oklasky:). 

Pozdrawiam i do zobaczenia.

 

Opublikowano

Karol postał trochę na hali i nie ten gość, już się do nas nie odzywa, fot nie wstawi :lol:

Opublikowano
2 godziny temu, H4mm3R napisał:

Karol postał trochę na hali i nie ten gość, już się do nas nie odzywa, fot nie wstawi :lol:

Buahahah  , Karol to teraz jest zarobiony ,nie ma czasu zdjęć  przygotować , telewizja radio wali drzwiami i oknami , nawet o.Rydzyk chciał przyjechać i pobłogosławić furę  ??

Tomeczku u Ciebie w temacie już foty są teraz wrzucam foto relację tutaj :P

Dzięki dla wszystkich że przybyli, fajnie że udało się zmobilizować i nawet dojechali Ci którzy mieli trochę dalej ,miło było poznać tych których jeszcze nie miałem okazji poznać na żywo.

Oczywiście sam prezes @Hugo czuwał nad wydarzeniem , @impackt dzięki za załatwienie wjazdówek , i dla obecnych na spocie @Adam87 , @Zbroy , @huzio00 , @kamil-vag , @Skrapi90 , @H4mm3R

Łapcie kilka fotek ode mnie , sory za ilość i jakość ale cały czas się uczę :P

 

PS. Wszystkie osoby widoczne i nie widoczne na zdjęciach wyraziły zgodę na publikację wizerunku ,no może poza NOSBem i jego lejdi :)  - RODO  :P

 

 

_DSC4483.jpg

_DSC4484.jpg

_DSC4485.jpg

_DSC4486.jpg

_DSC4499.jpg

_DSC4500.jpg

_DSC4507.jpg

_DSC4510.jpg

_DSC4511.jpg

_DSC4512.jpg

_DSC4513.jpg

_DSC4519.jpg

_DSC4522.jpg

_DSC4525.jpg

_DSC4526.jpg

_DSC4527.jpg

_DSC4531.jpg

_DSC4532.jpg

Opublikowano

Dzięki Panowie. 

Opublikowano

Wegry objechane. Procz jednego pechowego Lisa w lisowie wsio ok. Pucować się tu z foto z dubita :-)) 

Opublikowano
9 godzin temu, MARCIN607 napisał:

Wegry objechane. Procz jednego pechowego Lisa w lisowie wsio ok. Pucować się tu z foto z dubita :-)) 

To pięknie, że skoda dała rade :good:

O foty pytaj @karol1981 i @kamil-vag, oni mieli czym robić zdjęcia :decayed:

Opublikowano

Jak chciałeś zajrzeć do środka, to tu masz mój filmik ?

 

Opublikowano
W dniu 14.07.2018 o 11:52, Hugo napisał:

Jak chciałeś zajrzeć do środka, to tu masz mój filmik ?

 

i dubit zaliczony- PREZES ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.