Skocz do zawartości
IGNOROWANY

wahacz ktory odzywa sie po "rozgrzaniu"?


gstgsm

Rekomendowane odpowiedzi

witam

problem bardzo dziwny .czy mozliwe jest aby wahacz zaczynal stukac po rozgrzaniu ?tzn odpalam jade jest ok. moge na dziury wjezdzac . ostro skreecac .hamowac i jest cicho.problem pojawia sie po przejechaniu powiedzmy 8km. przy powolnej jezdzie z lewej przedniej strony slychac cos jakby klupanie, pukanie. napewno nie metaliczny dzwiek. dzieje sie to na prostej rownej drodze. mechanik slyszal to. pokiwal buda na boki i faktycznie cos stuka.z lewej.jednak wydaje mi sie ze ciut inaczej niz podczas jazdy.mech. stwierdzil ze to z ktoregos sforznia wahacza gornego.z ciekawosci poruszalem buda po dluzszym postoju i cisza. 

problem pojawil sie wydaje mi sie po czyszczeniu smoka. sanki zostaly odkrecone.moze cos zle poskladal?

napewno do wymiany jest podudzka silnika ale to nie powod mysle

mozliwe wogole jest stukanie z zawiasu po przejechaniu jakiegos dystansu. a moze jakies lozysko?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem taki przypadek, 

sworzeń wahacza górnego robił się za ciasny po rozgrzaniu zawiechy od hamulców silnika itp i skrzypiał jak głupi. Jak miał chłodno to było cicho :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie skrzypial .to jeszcze jakso zrozumie. ale popukiwanie mi nie pasuje na wahacz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciezki problem do zdiagnozowania. Moze byc amortyzator, poduszka silnika. Moze byc tez wahacz- chociaz takiego przypadku nie spotkalem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podczas jazdy brzmiało to jakby wszystkie 4 sworznie na gornych wahaczach byly roz....wione :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uzupełnian dla potomnych.  Wahacz góry wymieniony 2 szt. Jeden ori był drugi febi. Teraz 2x lemy.Febi zatarty . Objaw pukanie po przejechaniu min 10-15km  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli jednak jest jakiś problem z górnym wahaczem od rts, bo też miałem zatarty po śmiesznym przebiegu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...