Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[BBK B6] V8 4.2 Brembo 345/300 Maxton 19J

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Miód malina. Pierwszą fotę daj do kalendarza .... na wiosnę. Troszkę obrobić może trzeba bo przednia szyba daje refleks ale całe auto mega ok .:thumbup1:

Foty z boku nie masz ?

Opublikowano
  • Autor
5 godzin temu, dekiel 13 napisał:

Miód malina. Pierwszą fotę daj do kalendarza .... na wiosnę. Troszkę obrobić może trzeba bo przednia szyba daje refleks ale całe auto mega ok .:thumbup1:

Foty z boku nie masz ?

Nie nie mam więcej zdjęć ? ale dzięki za miłe słowa.  Fajnie że nie tylko mi się podoba 

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Nagrywane tel więc nie oddaje prawdziwego dzwieku

Opublikowano

Ładnie gaworzy ??

Napisz do kolegi Mozart z A4 Klub.

Ostatnio też customizował wydeszek w S4,

Pozdrawiam ?

Opublikowano

Jest moc ?? 
Składam furę i postaram się podrzucić coś od siebie ?

Custom czy markowy?

Opublikowano
  • Autor
6 godzin temu, M0ZART napisał:

Jest moc ?? 
Składam furę i postaram się podrzucić coś od siebie ?

Custom czy markowy?

Tylne magnaflow A reszta custom

IMG-20191230-WA0001.jpg

IMG-20191230-WA0002.jpg

Opublikowano

Patrząc po zdjęciach to dwa odseparowane są zrobione - bez xpipe, etc. - nie ma spadku mocy? Fakt 2” to prawie jak seria, o ile nie dokładnie ( nie pamiętam wymiarów ?).

 

cat back czy od kolektorów bez katów? ?

Opublikowano
  • Autor
1 minutę temu, M0ZART napisał:

Patrząc po zdjęciach to dwa odseparowane są zrobione - bez xpipe, etc. - nie ma spadku mocy? Fakt 2” to prawie jak seria, o ile nie dokładnie ( nie pamiętam wymiarów ?).

 

cat back czy od kolektorów bez katów? ?

DP bez kątów i 2x2.5 cała xpipe nie bylo więc nie robilem

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

IMG_20200126_172851_135.jpg20200126_133536.jpg20200126_132938.jpg

20200126_133453.jpg

Opublikowano

Nie jeździj po plaży bo Cię zamkną :kox:

Opublikowano
  • Autor
1 minutę temu, Dev napisał:

Nie jeździj po plaży bo Cię zamkną :kox:

Na szczęście tam jest jeszcze parking ?

Opublikowano

Mega foty czerwonej landryny , zapodawaj do kalendarza . :thumbup1:

 

Aaaa , przyciemnij boczne kierunki , takie jasne 'pieprzyk'i niepotrzebne wg mnie.  :wink:

Edytowane przez dekiel 13

Opublikowano

Piękny kolor :hi:

Opublikowano

Gdzie wcieło końcówki wydechu ? :eusathink:

Opublikowano
  • Autor
1 minutę temu, dekiel 13 napisał:

Gdzie wcieło końcówki wydechu ? :eusathink:

Szczerze nie mialem czasu założyć. A potrzebowalem auto bo odstawialem cabrio do lakiernika a środek dawalem do obszycia wiec wyższa koniecznosc, musiałem jeździć bez

IMG-20200121-WA0007.jpg

Opublikowano

100mm czy 90 mm , końcówy ? Dobrze będą wyglądać , tylko nie wystawiaj ich zbyt dużo po za zderzak . :wink:

Opublikowano
W dniu 1.01.2020 o 14:30, L23piotr napisał:

Dziś 1 dzień nowego roku A jak nowy rok to nowe pomysły i plany. Z najnowszych rzeczy to wpada nowy wydech na 2 przelotowych tlumikach magnaflow ? ponieważ na starych końcowych nie można było zrobić LC. I 2 rzecz to nowe hamulce na przód.  Zaciski akebono na tarcze 375mm?IMG-20191230-WA0002.jpgIMG-20191230-WA0001.jpg20200101_142940.jpg

Posadziłeś kolego te Akebono?

Możesz zdradzić czy obyło sie bez adapterów? Jaka tarcza? itd.

Opublikowano

Bez adapterów nie ma szans tego założyć na seryjną piastę z b6 b7. Właściwie z tego co u siebie robiłem wstępne przymiarki, to najlepiej będzie dorobić nowe jarzmo zacisku z przesunięciem i wtedy na styk się upcha.

Opublikowano
  • Autor
2 godziny temu, dekiel 13 napisał:

100mm czy 90 mm , końcówy ? Dobrze będą wyglądać , tylko nie wystawiaj ich zbyt dużo po za zderzak . :wink:

100 beda ? 

IMG-20200102-WA0015.jpg

Opublikowano
  • Autor
1 godzinę temu, golden87 napisał:

Posadziłeś kolego te Akebono?

Możesz zdradzić czy obyło sie bez adapterów? Jaka tarcza? itd.

Nie robiłem jeszcze nic. Nie mailem czasu. Chce  wsadzić to na tarczy 375

20200125_142231.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.