Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN+] Sedan, LZ5K


Zgasio

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ponownie po dłuższej przewie :D  Autko trafiło do Audi Elements na poniższe mody:

Swap skrzyni 6 biegowa z 2.5 TDI (Polecam każdemu!)
Wpadła pompa wtryskowa zregenerowana i przerobiona na 11 :D
Nowe szklanki
I kilka mniejszych drobnostek :)

Ogólnie samochód mechanicznie ogarnięty w końcu normalnie jedzie, turbo nie przeładowuje :)

Najbliższe rzeczy do autka:
- Zawita przedni zderzak ogarnięty na gładko 

- Usunięcie rdzy na klapie w okolicy rejestracji
- Zaprawki lakiernicze
- Pełna korekta lakieru

Wykres po założeniu pompy 11:



 

273930189_1381595502302900_5609581502168473977_n.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej ,napiszesz coś więcej na temat swapu na 6b skrzynię? co trzeba wymieniać po za skrzynią ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sanki, półosie, wybierak i chyba tyle :)

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lakiernik się opóźnia :facepalm: więc wpadły nowe fotele pół kubełkowe w przyzwoitym stanie w raz z boczkami :D Małymi krokami będzie zmieniane wnętrze :D Jako, że lato tuż tuż, klimatyzacja odmówiła posłuszeństwa :wallbash:Myślałem, że się czynnik skończył bo już w tamtym sezonie słabiej chłodziła ale jednak nie, okazało się że wszystko wymaga wymiany na nowe, stary kompresor zatarty, przewody sparciałe, chłodnicza ciekła, wszystkie części związane z klimatyzacją zostały wymienione na nowe, koszt 3000zł z robocizną... Ale cieszy fakt, że w końcu klimatyzacja działa tak jak trzeba :D Spotkałem się z kolegą, i stwierdziłem że jest za wysoko :grin: Więc została już kupiona rolka i będą zrolowane przednie błotniki, pójdzie w dół na dniach :P

Miałem ostatnio spotkanie z Panem policjantem :police: Po raz trzeci trafiłem na tego samego... Dowód do kosza za kierunki USA (Zrobione już na przycisk) i wystające z tyłu koła :facepalm:  Przełożyłem inne dystanse i dowód odebrany, ciekawe na jak długo.. :P

Wpadła też szyba sesja:




 

IMG_20220416_142711.jpg

IMG_20220519_184109.jpg

IMG_20220423_115403.jpg

IMG_20220521_142716.jpg

IMG_20220521_144302.jpg

IMG_20220521_143931.jpg

IMG_20220521_144105.jpg

  • Pomoc techniczna 3
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To za pomarańczowe obrysówki w lampie zabierają dowód :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, VRGOOD napisał:

To za pomarańczowe obrysówki w lampie zabierają dowód :o

W moim przypadku tak :facepalm: Przyczepili się że kierunki świecą chociaż tłumaczyłem się że mam na przycisk i zapomniałem wyłączyć ale nie przeszło, szkoda że nie mam kamerki zobaczylibyście jak mnie zatrzymali, śmiech na sali:nabijasie: jechali na czołówkę.. chyba przyinwestuje w kamerkę :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daawno mnie tu nie było ale w końcu znalazłem czas na aktualizacje... Co do Audi, samochód jeździ praktycznie bez żadnej awarii, oprócz wyrwanej pół osi z przegubu wewnętrznego :facepalm: Ale zostało ogarnięte i nadal jeździ :D Na początku tego roku miała wpaść korekta lakieru ale niestety były inne wydatki.. Mam nadzieję że teraz na wiosnę się uda :) W tym sezonie odpuściłem sobie jakiekolwiek spoty/zloty na okolicy. Brak chęci.. Oby drugi sezon okazał się lepszym... Wpadła jedynie wakacyjna sesja autka (Wygrany konkurs :P) Co więcej:

- Został zmniejszony dystans z tyłu (Koło w końcu jest na równo i policja się nie czepia)
- Miałem przygodę z zepsutym licznikiem (Brak podświetlenia kokpitu) Został kupiony używany i zakodowany ponownie, miał być fuul fis ale nie wyszło) 
- Zostały kupione zregenerowane oryginalne lampy Valeo h7 z czarnymi obwódkami i kierunkiem (Świecą świetnie przy ledach)
- Została wymieniona podsufitka na czarną alkantare + pomalowane plastiki elementów podsufitki na czarno :D
- Drogą zakupu została kupiona oryginalna klapa usa :banan:(czeka na malowanie)
- Kratka została zastąpiona drukiem 3D z przyklejonym magnesem na telefon, dla mnie fajna sprawa, oklejona w carbon
- Został zrobiony kompletny rozrząd Continental + poma wody Heli (Drugi raz już od czasu kupienia autka)
- Został ustawiony poprawnie kąt wtrysku (Był źle ustawiony)
- Uszczelka pokrywy zaworów
- Zregenerowany tylny zacisk
- Założona została używana maglownica w bardzo dobrym stanie
- Nowe koło pasowe Corteco
- Nowy n75
- Prawy przegub nowy Spidana
- Olej w silniku i filterki podstawa ;)
- Ledy do świateł cofania
- Używane przednie opony Pirelli, mechanik zauważył bąbla na jednej starej oponie i byłem zmuszony wymienić :facepalm:

Kilka zdjęć i widzimy się w przyszłym roku! :D P.S Opaski obok coolera już nie widać ;) 

DSC_0650.jpg

DSC_0646.jpg

DSC_0675.jpg

DSC_0686.jpg

DSC_0654.jpg

319696699_894200335287031_1776327878625827863_n.jpg

319821575_1137957226852914_2067410360038528905_n.jpg

320188641_712833960185767_3732076649538009639_n.jpg

Edytowane przez Zgasio
  • Lubię to 1
  • Dzięki 1
  • Super 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zajefajna B5tka. Najbardziej mi się podoba wizualnie u ciebie z forum. :oklasky: ;) W 2024 roku planuję b5tkę kupić. Zobaczymy co z tego wyjdzie i jak finanse pozwolą ;) Akurat ten model mi się najbardziej podoba.  :D Na razie muszę się Skodą Zadowolić :D:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...