Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Montaż LED zamiast postojówek


calt

Rekomendowane odpowiedzi

tak - piszcie i dzwońcie to napewno wystawi je po 11 pln za sztuke :polew:

Panowie spokojnie :hi: - będą to dam znać - wejdziecie na aukcje i kupicie. Telefonami budujecie popyt i facet zapierdzieli dużo wyższą cenę :wallbash:

Adaś to ja poproszę info na priv jakbym miał przegapić i obiecuję nie nękać sprzedającego, co by nam za żarówkę nie krzyknął po 110zł :wink4

No i kto miał kogo poinformować :gwizdanie: :?:

Także Panowie żarówki dopłynęły i są dostępne, na alledrogo na razie ich nie wystawili ale na ich stronie można mailowo zamówić (13zł szt) - jak ja uczyniłem :>

Wrzuć na PW kontakt na te ledy W5w...

Prosze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W jaki sposob wariowal?

stroboskop się z FISa zrobił ... po wyłączeniu i włączeniu zapłonu przestało ...ale to oznacza, że coś tam czasem może wariować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stroboskop się z FISa zrobił ... po wyłączeniu i włączeniu zapłonu przestało ...ale to oznacza, że coś tam czasem może wariować

Po włączeniu zapłonu FIS pokazał błąd i LED migał jak kierunkowskaz.

Wyłączyłem zapłon, odczekałem parę chwil i wszystko jest ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam wole normalnego LEDa i rezystor.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moglby ktoswrzucic linka do tego sklepu :cool1: ,tez chcial bym te diody :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam na ich stronie - niby www.kimoto.pl i nie mogę znaleźć tych żaróweczek w ofercie. Cineksik pomożesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze Marcin a nie powinny czasem być Bax9s? Ba9s mają symetrycznie ustawione bolce a z tego co pamiętam to asymetryczne sa właśnie Bax-y...?

Tam gdzie podałeś linka sprawdzałem, ale zobaczyłem W5W i dałem sobie spokój. Kurcze chyba jutro po prostu do nich zadzwonię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No u mnie właśnie bixy siedzą i dlatego potrzebuję ledów z wtykiem jak h6w.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lukaszr kupil takie: http://allegro.pl/item600485222_diody_smd_ring_postojowki_ba9s_super_jasne_wawa.html

I mowi, ze to jest to. Dzis jade odebrac, jutro pewnie przymierze do lamp, ktore leza mi w garazu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja też za Łukaszem kupowałem , dzwoniłem do nich to wiedzieli już o co chodź: te co nie wywalają błędu na fisie...[br]Dopisany: 16 Maj 2009, 09:35_________________________________________________

Kurcze Marcin a nie powinny czasem być Bax9s? Ba9s mają symetrycznie ustawione bolce a z tego co pamiętam to asymetryczne sa właśnie Bax-y...?

Tam gdzie podałeś linka sprawdzałem, ale zobaczyłem W5W i dałem sobie spokój. Kurcze chyba jutro po prostu do nich zadzwonię.

Bartek masz rację, ale tutaj jest odpowiedz:

Trzeba było tylko lekko spiłować bok, bo ustawienie tych bocznych dzióbków mają symetryczne, a H6W jest niesymetryczna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zamontowałem te super jasne, musiałem wyrezać rezystory, jedna sprawa to, że jak są wyłączone i przekręcę zapłon to jedna chwilę mruga i przestaje, dziwna sprawa, wygląd na włączonym xenonie lepszy niż myślałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zamontowałem te super jasne, musiałem wyrezać rezystory, jedna sprawa to, że jak są wyłączone i przekręcę zapłon to jedna chwilę mruga i przestaje, dziwna sprawa, wygląd na włączonym xenonie lepszy niż myślałem.

poka :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta, Panowie juz nas kojarza, wczoraj odbieralem ledy - "aaa... to do audi, to te" :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta, Panowie juz nas kojarza, wczoraj odbieralem ledy - "aaa... to do audi, to te" :cool1:

:decayed: przynajmniej nie będzie pomyłek, że nie te żarówki dali :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...