Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 ASN] Jakie świece założyć ?


kolunio

Rekomendowane odpowiedzi

witam wszystkich proszę o rade jakie świeczki założyć do mojej furki pozdrawiam

* nazywaj proszę wątki zgodnie z regulaminem forum (ten poprawiłem) - Łukasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NGK , możesz też w serwisie zakupić, nie ma tragedii :naughty: możesz zapytać czy nie obejmuje Cię darmowy program wymiany, wtedy robocizna gratis... wiem że wymieniają oleje i żarówki na 100% z darma, więc świeczki może też... w dziale obsługi klienta jest taki folder, tam jest wszystko wyszczególnione. :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obok NGK polecam rowniez Denso

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiecej opini o swieczkach do ASN? auto bedzie z instalacja gazowa... czytalem ze jakies platynowe czy irydowe? nadal najlepsze NGK BKR6EKUB ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczytaj moje wątki w archiwum... jesli auto ma byc gazowane to świece które polecili Ci koledzy wykończą cewki :( Dla zagazowanego auta najlepsze będą NGK LPG 1 - idealny zamiennik + zwiekszona temperatura pracy, wieksza iskra i mniejszew wyslienie cewek.

Mój ASN w ciagu 10 tys km wykończył wszystkie cewki :/ po wyminie świec na NGK LPG1 przez 65 tys spokój i cewki jak nowe :)

pozdrawiam

Łukasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mozecie podac jakis symbol NGK ? jesli mowie w sklepie NGK LPG1 to nie pojemali o co chodzi :) mowie o 4carsie i intercarsie ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mozecie podac jakis symbol NGK ? jesli mowie w sklepie NGK LPG1 to nie pojemali o co chodzi :) mowie o 4carsie i intercarsie ;P

jakie auto i jaki silnik (oznaczenie) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świece dobiera się do silnika a nie do gazu!

Na allegro są tanie NGK ale uważajcie bo to podrubki które po 5tyś będą upalone znacznie bardziej niż poprzednie po 60tyś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to powoli sie gubie, bo z linkow ktore kolega podal wyzej wynika ze do ASN'a moge zalozyc dwa rodzaje swiec, do benzyny BKR6EKUB nr porzadkowy 3584 i do silnika ASN z lpg NGK LPG 1 nr porzadkowy 1496

bo sie pogubilem, mam lpg auto z 2004r przebieg 120 tys na jakis swiecach najlepiej auto sie zachowuje i ktore polecacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

załóz zwykle BKR6EKUB i jezdzij

tyle w temacie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam jakie świece założyć do mojej 3.0 bo już mi się skończyły co polecacie na jakich jeżdzicie w obecnej chwili mam briski premium lgs

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...