Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 B6 czarny bex - avant.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Auto kupiłem w 2014 roku z wewnętrznym pakietem s-line ale jakoś dopiero teraz znalazłem chwilę żeby go zaprezentować. 

 

IMG_20181027_110145.jpg

IMG_20181027_110231.jpg

IMG_20181027_113143.jpg

Do chwili obecnej zostało zrobione:

- zmiana radia na RNS-E plus bluetooth

- zamontowane CLH i DRL

- zmieniony licznik na kolorowy

- zmieniona kierownica na trójramienną multi z B7

- dołożenie tempomatu

- program na 218 KM  i 315 Nm

wykres.png

 

- swap hamulców na 320 i 288 - zmiana na 345 i 300 zrobiona.

W planach:

- dołożenie quattro - zrobione

- zmiana turbosprężarki na k04-064

- tłumiki końcowe

- alufelgi 18 na lato - zrobione,

image.jpeg

- 17 zima - zrobione

IMG_20191213_081057(1).jpg

IMG_20191213_081129(1).jpg

IMG_20191214_085730.jpg

- pakiet zewnętrzny s-line lub s4.

A co w między czasie to się zobaczy.

Edytowane przez r7adek

  • 1 rok później...
Opublikowano
  • Autor

Dzisiaj zaczynam montaż lusterek z b8 z kierunkami nie składane.

IMG_20191211_174021.jpg

IMG_20191211_174027.jpg

 

Po prawie 8 godzinach walki udało się je zamontować. Przy kupnie należy zwrócić uwagę aby lusterka były z auta przed liftem, bo te po lifcie mają inne łączenie z podstawą (po skosie) i tam już na pewno nic nie dopasuje się. Na pewno nie wystarczy zamienić wkłady do podstawy, dodatkowo trzeba szlifować spody i docinać aby w trakcie jazdy lusterka się nie złożyły. Jednak auto od razu inaczej wygląda.

 

IMG_20191212_130254.jpg

IMG_20191212_130319.jpg

IMG_20191212_130339.jpg

IMG_20191212_130349.jpg

A tu krótki filmik:

 

 

 

 

Edytowane przez r7adek

Opublikowano
  • Autor

W między czasie wpadł jeszcze vfiz

IMG_20191212_130230.jpg

Opublikowano
2 godziny temu, r7adek napisał:

W między czasie wpadł jeszcze vfiz

IMG_20191212_130230.jpg

Jak bardzo skomplikowany jest montaż vfiza? 

Opublikowano
  • Autor

1. Odkrecenia 2 śrub i wyciągnięcie licznika

2. Wypięcie dwóch kostek z licznika wiecie do vfiz, wpięcie dwóch kostek do licznika w miejsce tych wypiętych ( kolory te same są) 

3. Włożenie licznika i przykręcenie go. 

4. Zmiana kodowania w celu uruchomienia funkcji telematic. 

Cała instrukcja jest dołączona. 

Edytowane przez r7adek

Opublikowano

A czujnik temp. oleju dokładałeś?

Opublikowano

Zapodaj jakiś filmik jak świecą te kierunki w lusterkach ?

Opublikowano
  • Autor
7 godzin temu, Frond Side napisał:

A czujnik temp. oleju dokładałeś?

Nie dokładałem. Wyświetlane wartości pokazuje z komputera. 

Opublikowano
  • Autor
2 godziny temu, Adran_ napisał:

Zapodaj jakiś filmik jak świecą te kierunki w lusterkach ?

Nie wiem o co kaman ale nie mogę wstawić filmu, zapisuje pustą stronę.

Opublikowano

A wyskakuje ci jakiś błąd? Spróbuj wysłać mi to na priv

Opublikowano
  • Autor
1 godzinę temu, Adran_ napisał:

A wyskakuje ci jakiś błąd? Spróbuj wysłać mi to na priv

Próbowałem przez pw, tam też tylko czysty ekran się pojawia. 

Opublikowano

Najlepiej wstawić na YT i dodać tutaj link :D 

Również chciałbym zobaczyć te lusterka w akcji :punk:

Opublikowano
  • Autor
16 godzin temu, kazzi napisał:

Najlepiej wstawić na YT i dodać tutaj link :D 

Również chciałbym zobaczyć te lusterka w akcji :punk:

Udało się:

 

Opublikowano

Od kogo brałeś vfiz? 

Opublikowano
  • Autor
3 minuty temu, Langista napisał:

Od kogo brałeś vfiz? 

qmatis

Opublikowano
  • Autor

Kilka foto z montażu quattro, wszystko piaskowane i pomalowane oraz wymienione wszystkie tuleje.

IMG_20181215_155709.jpg

IMG_20181218_144122.jpg

IMG_20181218_144134.jpg

IMG_20181218_144139.jpg

IMG_20181218_144144.jpg

IMG_20181218_144150.jpg

IMG_20181219_074808.jpg

IMG_20181219_080952.jpg

IMG_20181219_082809.jpg

IMG_20181219_083128.jpg

Edytowane przez r7adek

Opublikowano
  • Autor

Nowe sprzęgło i dwumas Luka AWX też siadł, przy okazji montaży quattro.

 

IMG_20190613_163614.jpg

IMG_20190615_081845.jpg

Opublikowano
  • Autor

Powrót do Ori tylnych lamp, tylko w lekko innej odsłonie.

20191220_192918.jpg

Opublikowano

Tak z ciekawości. Idzie zrobić żeby te lusterka z b8 się składały?

Opublikowano
  • Autor

Pewnie tak, tylko trzeba by było ciąć i spawać. A to sporo zabawy, chyba że ma się spawarkę do aluminium to można by się było pobawić, tylko czy to ma sens ? Miałem składane lusterka dla bajeru ale nie korzystałem z tego. dlatego stwierdziłem, że ten mod będzie fajniejszy niż składane lusterka.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.