Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B6 czarny bex - avant.


r7adek

Rekomendowane odpowiedzi

Nie mam zdjęć ale w cale nie wygląda to tragicznie jeśli zrobi to osoba co się na tym zna. Nic na wierzchu nie jest. wszystko jest ładnie ułożone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.06.2020 o 14:45, r7adek napisał:

Prace zakończone, wszystko śmiga. Brakuje tylko open ceremony, ale tej funkcji tu nie ma, bo to tylko wyświetlacz i nie ma możliwości wyświetlania RDS-u ale to nie jest dla mnie istotne.

3Dcolormfd1.jpg

3Dcolormfd.jpg

Bardzo nowocześnie to wygląda :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, r7adek napisał:

Nie mam zdjęć ale w cale nie wygląda to tragicznie jeśli zrobi to osoba co się na tym zna. Nic na wierzchu nie jest. wszystko jest ładnie ułożone.

Wiem wiem, widziałem na ich stronie jak to wygląda jednak jak już tu @pila24 pisał, zwykłe lutowanie tylko przysporzy kłopotów w krótkim czasie.

Wygląda to na prawdę dobrze ale jednak.zdecyduje się na vfiza, bo tam tylko kostki trzeba wpiąć i trochę vagiem popracować aby opcje odblokować, a tu niestety trzeba specjalisty ze sprzętem :/ i cenowo wychodzi więcej jak sam vfiz.

Może jak chłopaki ogarną lepszą, mniej inwazyjną metodę na ten mod to będzie się to lepiej sprzedawać.

 

Ja już jakiś czas myślałem żeby samemu zrobić mały wyświetlacz LCD na temperaturę oleju i jakoś ze smakiem go wmontować w licznik, ale zabawy z tym jest ogrom, a koszt większy jak kupno osobnego wskaźnika, które swoją drogą już i tak mają moim zdaniem zawrotne ceny..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

VFiz jest spoko, masz wszystkie info jakie jest Ci potrzebne do szczęścia. MDF ma lepszą grafikę, ale kombinowania dużo i kaski. W vFiz z minusów jest:

- Zamulające ikony na ekranie, które wczytują się czasami trochę dłużej jak parametry

- Wyskakuje kontrolka Immo w przypadku 1.8T, ale po wyłączeniu silnika i po ponownym uruchomieniu zazwyczaj znika. (Auto normalnie można odpalić, kontrolka wyskakuje od czasu do czasu tylko i wyłącznie podczas pracy silnika, kiedy immo już nie może zablokować zapłonu)

- Nieraz sam bez powodu się resetuje

Nie wiem, czy to problemy, które tylko mnie dotyczą, ale takie po prostu zauważyłem, ale jakoś mega nie przeszkadzają, za to odwdzięcza się swoją funkcjonalnością.

Edytowane przez szpakuziom
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.06.2020 o 05:33, szpakuziom napisał:

VFiz jest spoko, masz wszystkie info jakie jest Ci potrzebne do szczęścia. MDF ma lepszą grafikę, ale kombinowania dużo i kaski. W vFiz z minusów jest:

- Zamulające ikony na ekranie, które wczytują się czasami trochę dłużej jak parametry

- Wyskakuje kontrolka Immo w przypadku 1.8T, ale po wyłączeniu silnika i po ponownym uruchomieniu zazwyczaj znika. (Auto normalnie można odpalić, kontrolka wyskakuje od czasu do czasu tylko i wyłącznie podczas pracy silnika, kiedy immo już nie może zablokować zapłonu)

- Nieraz sam bez powodu się resetuje

Nie wiem, czy to problemy, które tylko mnie dotyczą, ale takie po prostu zauważyłem, ale jakoś mega nie przeszkadzają, za to odwdzięcza się swoją funkcjonalnością.

Nic takiego się nie dzieje w Vfizie, żadnych kontrolek Immo, itp.

Bardzo ładnie to wygląda u @r7adek, ładniej niż w Vfizie, jednak te ikonki są bardzo malutkie i przy większej prędkości będą nie czytelne. Tutaj Vfiz jest lepszy, bo w ustawianiu widoku "listy", pola są duże i czytelne.

Ale i tak @r7adekduży + za moda:thumbup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I u mnie ,,ruda" dopadła błotniki. Czas było je wymienić. Skoro na drzwiach pozbyłem się listw, więc na błotnikach usunąłem kierunki (mam lusterka z kierunkami). Błotniki, zamienniki z blic'a. Nie znam się za bardzo ale uważam, że spasowanie jest ok, nawet nie było przy tym dużej filozofii aby ustawić. Finalnie tak to wygląda:

 

 

IMG_20210612_154042.jpg

IMG_20210612_153834.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadszedł czas na zmianę przodu

IMG_20210629_170504.jpg

Prawie finał, brak halogenów, które ciężko dostać i muszę coś rzeźbić ?

 

IMG_20210630_115551.jpg

Edytowane przez r7adek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I po męczarniach wpadły siedzenia i kanapa z a5 sportback. Było warto, bo wnętrze od razu inaczej wygląda.

 

IMG_20211204_134316.jpg

IMG_20211204_134322.jpg

IMG_20211204_134326.jpg

IMG_20211204_134334.jpg

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wygląda to mega, gratuluję zawzięcia i zaradności z tylną kanapą ?:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Langista napisał:

No wygląda to mega, gratuluję zawzięcia i zaradności z tylną kanapą ?:hi:

Jak bym wiedział,że trzeba tyle kombinacji,to pozostałbym tylko przy wymianie przednich. Tyłu i tak nie widać, bo szyby przyciemnione :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Langista napisał:

Ile taki zestaw Cię kosztował?

2200 plus dodatkowy zakup oparcia z b8, bo nie pomyślałem, że a5 nie ja mocowania na roletę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Langista napisał:

Troszkę wyszło, w tym hajsie recaro można szukać ?

Wolałbym trafić ładne półskór Speedline w prądzie i jeszcze zostałoby, ale ile osób tyle koncepcji. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej to trafić recaro ze speed'em z RS4, ale to nie w tej kasie i w ogóle trzeba mieć farta żeby trafić ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...