Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B6 czarny bex - avant.


r7adek

Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin temu, kamil-vag napisał:

To teraz trochę większe końcówki i będzie malina ;)

Właśnie nie wiem na co się zdecydować: 90 czy 100.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A miało nie być już modów w tym roku a tu cyk - 3Dcolor MFD

 

 

3Dcolor MFD.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, kamil-vag napisał:

Ile za to dałeś ?

200 $

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli porównywalnie z vfis, a polski język jest? Widać dodają ekran, czy sam sobie skombinowałeś? Pasuje p&p w licznik?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Langista napisał:

Czyli porównywalnie z vfis, a polski język jest? Widać dodają ekran, czy sam sobie skombinowałeś? Pasuje p&p w licznik?

To jest komplet. Tu trzeba lutować, nie jak w vfiz, że tylko podpinasz. Jest język polski też.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz jakieś info? Oficjalna strona z produktem czy coś. Lutowania się nie boje, tylko czy po wlutowaniu coś kodować trzeba..

Edytowane przez Langista
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Langista napisał:

Masz jakieś info? Oficjalna strona z produktem czy coś. Lutowania się nie boje, tylko czy po wlutowaniu coś kodować trzeba..

Z tego co wiem to nic nie trzeba kodować. Brałem z tej strony https://www.facebook.com/3DcolorMFD/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem właśnie od nich instrukcje. Dużo roboty i jest ryzyko uziemienia swojego auta na kilka dni. To jest dobre rozwiązanie bo nowego licznika nie trzeba kupować, ale za to mega dużo roboty z tym jest i sama lutownica nie wystarczy, bo ciężko będzie oczyścić płytkę z cyny po starym ekranie, aby bez problemu drugi włożyć i go wlutować, nie mówiąc już o kabelkach, które trzeba dolutować do ekranu. Vag na końcu potrzebny jedynie do ustawienia wskazówek w odpowiednim miejscu, także robota i tak jak na razie nie dla mnie, bo nie mam lapka z vagiem :D ale mod jak najbardziej wart swojej pracy, pokaż jak się z tym uporasz, chętnie zobaczę efekty :D

Edytowane przez Langista
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prace zakończone, wszystko śmiga. Brakuje tylko open ceremony, ale tej funkcji tu nie ma, bo to tylko wyświetlacz i nie ma możliwości wyświetlania RDS-u ale to nie jest dla mnie istotne.

3Dcolormfd1.jpg

3Dcolormfd.jpg

Edytowane przez r7adek
  • Pomoc techniczna 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ColorMFa więcej funkcji niż VFIZ? Dużo zabawy z montażem czy tak samo jak przy VFIZ?

Edytowane przez george
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Langista napisał:

Sztos, sam robiłeś czy komuś zleciłeś?

Robił gość z Polskiej dystrybucji, przynajmniej jest zrobione jak ma być. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, george napisał:

ColorMFa więcej funkcji niż VFIZ? Dużo zabawy z montażem czy tak samo jak przy VFIZ?

Spora rzeźba. Całkowita wymiana wyświetlacza. Minus w porównaniu do vfiz, brak open ceremony i możliwości ustawienia tego co chce się aby było wyświetlane. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie to jest minus tego wyświetlacza-pajęczyna w liczniku i dużo połączeń lutowanych na przewodach,trzeba stosować cyne z ołowiem bo luty zaczną pękać i będzie problem. Plus jest taki iż nie trzeba swojego licznika przerabiać tylko kupić jakiegoś angola + tarcze eu (lub customowe) i przerobić a swój mieć w zapasie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, pila24 napisał:

Właśnie to jest minus tego wyświetlacza-pajęczyna w liczniku i dużo połączeń lutowanych na przewodach,trzeba stosować cyne z ołowiem bo luty zaczną pękać i będzie problem. Plus jest taki iż nie trzeba swojego licznika przerabiać tylko kupić jakiegoś angola + tarcze eu (lub customowe) i przerobić a swój mieć w zapasie.

I tak też mam zrobione. Miałem swój stary czerwony i na nim zrobiłem. A kolorowy jest wrazie awarii tego. Jeszcze tylko pasuje wymienić diody na białe zimne od podświetlenia zegarów i będzie git. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, r7adek napisał:

Robił gość z Polskiej dystrybucji, przynajmniej jest zrobione jak ma być. 

Ile za to zapłaciłeś? Bo widzę cenowo to wychodzi tak samo jak vfiz, tyle że przy vfiz trzeba licznik drugi kupić (przynajmniej w moim przypadku jak chce kolorowy wyświetlacz)..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Langista napisał:

Ile za to zapłaciłeś? Bo widzę cenowo to wychodzi tak samo jak vfiz, tyle że przy vfiz trzeba licznik drugi kupić (przynajmniej w moim przypadku jak chce kolorowy wyświetlacz)..

Z montażem jakieś 1100 zł. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli wychodzi drożej jak vfiz :mysli: jedyny plus tego to nie trzeba drugiego licznika organizować chociaż z tymi kablami na wierzchu to jest to lekka partyzantka.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...