Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPRZEDAM - ZIMA/WIOSNA 2021! CzArnuLka [216HP 325Nm] \ A4 B7 1.8T \ Full S-line \ 19" RS4 \ Quattro \ Sedan \ Bixy \ 320/288


Gremlin0209

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, MarcinL napisał:

Właśnie nie i mam krzywo i mi między 5-10km/h przekłamuje, a vfizem :D

No to ja mam na odpalonym aucie 200 obrotów i temperaturę dużo poniżej minimalnej na tarczy... ? więc jadąc ze 150 będę miał może z 2 tys. obrotów ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podjedź do mnie ewentualnie jak nie dacie rady z Adamem, tego się nie kalibruje Vagiem, tylko ręcznie według testu wskazówek. Robisz test, wskazówki zazwyczaj mają ustawić się na środku i wtedy kręcisz w przeciwną stronę do zegara i ustawiasz na środku... Potem ponownie robisz sekwencje testu i sprawdzasz czy zatrzymuje się na pożądanym środku. Temp i stan paliwa zatrzymuje się zawsze na środku, prędkość i obroty w zależności od wyskalowania obrotomierza...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, kamil-vag napisał:

Podjedź do mnie ewentualnie jak nie dacie rady z Adamem, tego się nie kalibruje Vagiem, tylko ręcznie według testu wskazówek. Robisz test, wskazówki zazwyczaj mają ustawić się na środku i wtedy kręcisz w przeciwną stronę do zegara i ustawiasz na środku... Potem ponownie robisz sekwencje testu i sprawdzasz czy zatrzymuje się na pożądanym środku. Temp i stan paliwa zatrzymuje się zawsze na środku, prędkość i obroty w zależności od wyskalowania obrotomierza...

Chyba, że może jak bym ustawił ręcznie np. na około 1000 obrtów to może wyrówna się na 0 ? bo teraz ustawiałem na 0 i spadała to kto wie... Warto raz spróbować może.

Stan paliwa i prędkościomierz jest dobrze ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łukasz będzie ciężko to w ciemno ustawić, żeby była fabryka ? vcds, test sekwencji i dopiero kalibracja ręczna ?

Edytowane przez kamil-vag
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie daje jednak ręczne ustawienie... Pozostaje tylko vcds ? i czekanie ? 

Jak tylko będzie ustawione jak należy to zrobię fote na aucie ☺

Edytowane przez Gremlin0209
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Gremlin0209 napisał:

Mała zmiana, ale oko cieszy ☺ muszę jeszcze kogoś z VAgiem poprosić o ustawienie wskazówek licznika ? Może @Adam87 ?

20200530_161442.jpg

20200530_175642.jpg

No bajerka zegary:oklasky:

Pewnie, że pomogę. Ugadamy się jakoś na tyg czy weekend. Da się rade. Bedziemy ew dzwonić do Kamila:whistling:

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, lewiatan1989 napisał:

Tarcze skąd brałeś? 

I tak mnie czeka wymiana buzera więc może dwa w jednym zrobię :lol1:

MoMan ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj udało się ustawić wskazówki licznika, tak jak powinny być ? dzięki wielkie @Adam87 za pomoc i kawkę

20200608_152404.jpg

Z kolei dzisiaj przyszła pora na wymianę obu filtrów gazu przy ~229 tys. km. Tak, jak serwis przewiduje: mniejszy co 15 tys.,  większy co 30 tys. km. Na szczęście oba nawet w miarę czyste, jak po takim przebiegu... ?

20200608_150934_HDR.jpg

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieszę się, że mogłem pomóc:hi:

 

20200607_144439_copy_1152x648.jpg

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :hi:

Ostatnio za dużo w temacie się u mnie nie dzieje... Skarbonka opustoszała ze względu na 3 wesela w ciągu miesiąca ? 

Jedynie co to 1,5 tygodnia temu została wymieniona lewa osłona przegubu wewnętrznego, stara się rozdarła na pól, na szczęście w porę zauważyłem i przegub zbytnio nie ucierpiał... ?

A tak póki co lać i jeździć. Za tydzień wyjazd w góry, a zaraz po powrocie szykuje się na wymianę rozrządu i oleju ?

Pozdrówki !

  • Pomoc techniczna 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak cisza w temacie, to z jednej strony dobrze, bo to znaczy, że autko śmiga jak należy:thumbup:

Za 3 tygodnie jestem to się zgadamy może na jakiś spocik? :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Adam87 napisał:

Za 3 tygodnie jestem to się zgadamy może na jakiś spocik? :cool1:

Ja zawsze chętny ? potrzebuję jedynie daty, czasu i miejsca ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Gremlin0209 napisał:

Witam :hi:

Ostatnio za dużo w temacie się u mnie nie dzieje... Skarbonka opustoszała ze względu na 3 wesela w ciągu miesiąca ? 

Jedynie co to 1,5 tygodnia temu została wymieniona lewa osłona przegubu wewnętrznego, stara się rozdarła na pól, na szczęście w porę zauważyłem i przegub zbytnio nie ucierpiał... ?

A tak póki co lać i jeździć. Za tydzień wyjazd w góry, a zaraz po powrocie szykuje się na wymianę rozrządu i oleju ?

Pozdrówki !

Wyjazd w góry , czyżby Zakopane ? :eusathink::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Michu1996 napisał:

Wyjazd w góry , czyżby Zakopane ? :eusathink::naughty:

Szklarska Poręba ?

Dla ciekawskich w przyszłym tygodniu wrzucę pewną fotkę. Pewne gadżety DLA, a nie DO auta ? Myślę, że jak zobaczycie to zrozumiecie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Gremlin0209 napisał:

Szklarska Poręba ?

Dla ciekawskich w przyszłym tygodniu wrzucę pewną fotkę. Pewne gadżety DLA, a nie DO auta ? Myślę, że jak zobaczycie to zrozumiecie ?

A już miałem proponować jakiś mały spot w Zakopcu :grin:

To czekam na fotkę :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, Gremlin0209 napisał:

Dla ciekawskich w przyszłym tygodniu wrzucę pewną fotkę. Pewne gadżety DLA, a nie DO auta ? Myślę, że jak zobaczycie to zrozumiecie ?

Ciekawe co tam wymyślił :eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od kiedy będziesz w Szklarskiej? Może bym podjechał mają tam dobra golonke?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba cierpliwie poczekać do wtorku/środy ? aż paczuszka przyjdzie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...