Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] A4 by HAWAJ- dalej do przodu i końca nie widać :DD


Hawaj

Rekomendowane odpowiedzi

a widzisz gdzies na audi wlew od TT ? pozatym jakie o jakie dziwne pomysły chodzi :mysli: WTF

na szczescie nie, ale sam pomysl nie przypadl mi do gustu, dziwne pomysly poza tym wlewem to brewki (byly zalozone), carbon na konsoli (jest)

moja opinia jest taka: chcesz zrobic cos konkretnego ale czasami male detale nie do konca do tej koncepcji pasuja. To tylko moja opinia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stary robie to co mi sie podoba i sprawdzam różne swoje wizje,carbon folia zostala polozona po to zeby zobaczyc jak bedzie sie komponowala z wnetrzem,jest git i panele polecialy do Anglii i beda robione z carbonu zeby pasowaly do listew bocznych i wnetrza,dalej ..brewki zalozylem bo mialem taki kaprys i nudzilo mi sie,lampy od USA wersji leżą w domu,wlew od TT juz dawno poszedl do golfa gti mojego kumpla,co ci jeszcze tłumaczyć coś trzeba czy masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Felgi niezle ale ile by nie kosztowaly jakos tak nie do konca mi sie widza :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja moje kupilem bo na inne mnie stac nie bylo :) Ale dobrze leza ;) Tamte BBs jak najbardziej spoksik ale nie do konca mi sie widza jednak :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W kwestii felg z zielonej eSy... jak na mój gust zbytnio wystają na zewnątrz. W tym samym stylu o wiele bardziej podobają mi się równie kultowe BBS LeMans:

bbs02f.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany mam do sprzednia redukcje wielkoklinow na nowe kierownice jeżeli ktos ma mały wieloklin tak jak ja,cala operacja zajela mi nie całe pół godziny i wyszstko siedzi,cena 50 zl za szt,dostpne 4 szt.

pisac na PW

wieloklin.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...