Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Radio Android


szaman89

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki bardzo koledzy, działa wszystko elegancko już)

Idę spać, jutro wszystko już podkładam..

Pieprzone chińskie przejściówki, ile nerwów przez jakiś kawał gó**na

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20190304_225843.jpg

Ten skubaniec był winowajcą!!

Wydawało się że wszystko podłączone dobrze, jednak on był zwarty w środku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, OlekS napisał:

Dzięki bardzo koledzy, działa wszystko elegancko już)

Idę spać, jutro wszystko już podkładam..

Pieprzone chińskie przejściówki, ile nerwów przez jakiś kawał gó**na

No zdarza się i tak z przejściówkami :)

grunt, że działa

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i kolejny zadowolony użytkownik radia Android. :)

Daj znać czy łapie gorzej niż ori czy lepiej:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę mówić że jest gorzej czy lepiej od Ori concerta, poprostu teraz już FM odbiera tak jak powinno, wszystkie stacje, czysty dźwięk, w Ori radiu miałem tak samo.

Teraz to już android sprawia przyjemność, że wszystko działa tak jak należy, tylko dźwięk nie mogę wyregulować, chodzi o bas i td, to chyba kwestia przyzwyczajenia, krótko mam jeszcze Androida, i jakoś jednak on trochę inaczej gra w porównaniu do concerta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, OlekS napisał:

tylko dźwięk nie mogę wyregulować, chodzi o bas i td, to chyba kwestia przyzwyczajenia, krótko mam jeszcze Androida, i jakoś jednak on trochę inaczej gra w porównaniu do concerta

Jeżeli masz za mało basu to opcja loudness w equalizerze powinna Cię zaspokoić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz rację, ten loud to daje radę, jednak coś mi w "uchu" jeszcze brakuje, muszę jakoś posiedzieć w wolnym czasie poregulować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.03.2019 o 13:18, szaman89 napisał:

Ja u siebie mam separator 2x fakra dołączony do zestawu z radiem. 

Wierzysz, nie wierzysz to tak właśnie jest. Na Androidzie łapie lepszy sygnał fm niż na Concercie. 

potwierdzam

w garazu podziemnym teraz radio FM mi łapie sygnał, wcześniej dopiero przy bramie łapało

 

jedyne uwagi:

google maps + google music = sa komunikaty z navi + muzyka

waze + google music = sa komunikaty z navi + muzyka

 

google maps + youtube = sa komunikaty z navi + muzyka

waze + youtube = sa komunikaty z navi + muzyka

 

google maps + radio FM= sa komunikaty z navi + muzyka

waze + radio FM = NIE MA komunikatów z navi + muzyka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, DDK napisał:

Cześć wszystkim! :) Od dłuższego czasu przymierzam się do zakupu chińskiego radia na miejsce RNS-E i padła decyzja na zakup. Zastanawiałem się nad zakupem na allegro za około 1500zł ale widze, że na ali jest po około 1050zł więc chyba nie kalkuluje się dopłata do rocznej gwarancji tyle kasy. Znalazłem na ali taki egzemplarz jak poniżej. Zamawiać stąd z dostawą z niemiec czy ma ktoś lepszą ofertę i podlinkuje lub poleci skąd zamawiał i jeszcze jest dostępny do kupna? Wychodzi 280 USD więc około 1070zł na dzień dzisiejszy. Interesuje mnie tylko z panelem który ma przyciski po obu stronach.

Czy może czegoś w tej ofercie brakuje co jest dołączone w ofertach które są na allegro?

Swoją drogą czy przy nagłośnieniu BOSE też są wymagane te konwertery dźwięku czy zastępuje go wzmacniacz w bagażniku?

 

Owa oferta:

https://pl.aliexpress.com/item/Android-6-0-1-Two-Din-7-Inch-Car-DVD-Player-For-Audi-A4-S4-2002/32794311979.html

 

ja bralem tutaj 

https://pl.aliexpress.com/item/DSP-4G-Android-8-0-IPS-samoch-d-ODTWARZACZ-DVD-dla-AUDI-A4-GPS-IPS-stereo/32910423237.html

i wysylka z Hiszpanii bez cła/vat

separator FM działa dobrze w zestawie

 

na allegro dokupujesz jedynie wyjmaki do Audi a4

oraz przejsciowke https://allegro.pl/oferta/przejsciowka-adapter-anteny-samochodowej-iso-fakra-7695209597

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, niekrasz napisał:

 

ja bralem tutaj 

https://pl.aliexpress.com/item/DSP-4G-Android-8-0-IPS-samoch-d-ODTWARZACZ-DVD-dla-AUDI-A4-GPS-IPS-stereo/32910423237.html

i wysylka z Hiszpanii bez cła/vat

separator FM działa dobrze w zestawie

 

na allegro dokupujesz jedynie wyjmaki do Audi a4

oraz przejsciowke https://allegro.pl/oferta/przejsciowka-adapter-anteny-samochodowej-iso-fakra-7695209597

Zamówiłem z linku który podałem wcześniej. Zamówienie złożone wczoraj, a dziś majfrend wysłał i paczka już w Gorzowie Wielkopolskim. Czyżby wysyłka nie była z Niemiec, a Polski i w razie gwarancji będzie łatwiej? :D Zapłaciłem 1068zł za wersje OctaCore/4GB/32ROM

Edytowane przez DDK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, DDK napisał:

Zamówienie złożone wczoraj, a dziś majfrend wysłał i paczka już w Gorzowie Wielkopolskim. Czyżby wysyłka nie była z Niemiec, a Polski i w razie gwarancji będzie łatwiej?

Wysyłka zapewne była ze Słubic jako magazyn DE. Dalej do Gorzowa Wlkp to godzina drogi. Nie łudźmy się, że gwarancja ma tu jakieś lepsze wzgledy. Zasada jest taka: przychodzi radio to sprawdzasz je w każdy możliwy sposób czy jest sprawne. W pierwszych dniach po dostawie masz możliwość zgłoszenia roszczenia do sprzedawcy chociaż coraz częściej jest to np dosłanie niesprawnej części i pokrycie kosztów jej wymiany po stronie kupującego. Jeżeli problem pojawi się w późniejszym czasie użytkowania to roszczenia są bardzo trudne do wyegzekwowania lub wręcz niemożliwe. Pełną gwarancję/rękojmię mamy tylko przy zakupie od polskiego resellera i kosztuje nas to średnio około 400 PLN ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyszedł konwerter to tylnich głośników.  Ten konwerter mam podpiąć do kostki mam quadlock do przednich głośników, tak? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Ssman99 napisał:

Przyszedł konwerter to tylnich głośników.  Ten konwerter mam podpiąć do kostki mam quadlock do przednich głośników, tak? 

Musisz wyjąć 4 piny z kostki quadlock i spiąć je konwerterem z chinchami które z tej kostki quadlock wychodzą. Spójrz na pierwszy post. 

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko nie mam żadnych kabli z chinchami od radia. Muszę dokupić i dopiero podłączyć? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Ssman99 napisał:

Tylko nie mam żadnych kabli z chinchami od radia. Muszę dokupić i dopiero podłączyć? 

Pokaż zdjęcie kostki quadlock która kupiłeś razem z radiem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie. Myślałem że nie będę potrzebował pomocy w tak prostej sprawie ale zapytam was czy podłączal ktoś androida pod bose. Z tego co widzę to mam w aucie wiazke z quadlock i mała wielopinowa niebieska od bose. Adapter w zestawie ma wyjścia audio w innym miejscu. Jest jakiś gotowy adapter do tego czy muszę szukać jakiegoś majstra od car audio? Bo nie mogę za nic wzbudzić wzmacniacza i ogólnie zabawy z tym sporo a wolę komuś dać zarobić żeby było to ogarnięte jak trzeba jeżeli owego adaptera nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, DDK napisał:

Witajcie. Myślałem że nie będę potrzebował pomocy w tak prostej sprawie ale zapytam was czy podłączal ktoś androida pod bose. Z tego co widzę to mam w aucie wiazke z quadlock i mała wielopinowa niebieska od bose. Adapter w zestawie ma wyjścia audio w innym miejscu. Jest jakiś gotowy adapter do tego czy muszę szukać jakiegoś majstra od car audio? Bo nie mogę za nic wzbudzić wzmacniacza i ogólnie zabawy z tym sporo a wolę komuś dać zarobić żeby było to ogarnięte jak trzeba jeżeli owego adaptera nie ma.

Mówisz o kostce takiej jak w poście nr 57?

Edyta: Konwerter poziomu sygnału podłączyłeś? 

Edytowane przez szaman89
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...