Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

K04-064tfsi w 1.8t

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Lukasz od nas z forum mi to robił... ufam mu bo juz sam czytam logi i wiem, że jest wszystko ok

 

Opublikowano
2 godziny temu, black4 napisał:

Witajcie,

Marek to sprawdź koniecznie auto na hamowni. Już różne cuda widziałem z robieniem softu po logach. A jaki masz Downpipe? Jakiej średnicy ? 3" czy 2.75"? Ciekawe co to za tłumiki te Niemce. Masz na myśli te małe walcowate rezonatory? A tylnie przeloty jakie wrzucasz ? 

Pozdrawiam

a to Ty myslisz, ze softy to robi sie na podstawie kresek nie logow? :D XD

 

Opublikowano
W dniu 10.12.2018 o 11:45, black4 napisał:

Witajcie,

Audifan123 ładny wynik.

Btw. Gdzie stroiłeś auto?

Marecki1 miałeś już okazję być na hamowni z tym setupem na hybrydzie od Geremiego?

Pozdrawiam

ja mam porobione auto kompleksowo u Geremiego, jak cos wal na priv jezeli masz jakies pytania

Opublikowano

Ok, dzięki za info. Będę pamiętał ?

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Będę wrzucać k04-64 w wakacje na wyjetym moto zrobię fotorelacje ?

Opublikowano
5 godzin temu, Kejsi napisał:

Będę wrzucać k04-64 w wakacje na wyjetym moto zrobię fotorelacje ?

Z informacji jakie znalazłem to nic trudnego, mimo tego i tak niecierpliwie będę czekał na foto. Powodzenia w modzie. ?

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Powiedzcie jak wygląda dolot w takim setupie i jak wpinacie n75

Opublikowano

Wejście prosto do góry wyjście praktycznie na prosto wentylator

N75 standardowo kroccie wyprowadzone ?

 

Przewody woda olej spływ pasują odziwo i nic nie trzeba modzic 

20190428_182122.jpg

20190428_182130.jpg

20190428_182141.jpg

20190428_182155.jpg

Edytowane przez Kejsi

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Siedzi w aucie już turbina, narazie czeka mnie tysiąc z dziadkowa jazda, małe problemy są z nią przy montażu ale efekt cieszy ?

A4 b7, stroke na toczonych tłokach z axx, wale z axx, kute korbowody prisma 20/144, głowica po polerowaniu wszystkich gniazd. Do turbiny potrzebny adapter i uciecie po cm dwóch uchwytów na turbo albo bez i spawanie nowej łapy, przewody woda olej pasują idealnie, turbo ciasno siedzi ?

 

Opublikowano

Bardzo ladnie modzisz. Ta k04-064 seryjna wrzucona czy od razu hybryda?

Opublikowano

Odrazu hybryda, później się zbiorę i napisze jakis temat ile to kosztuje nerwów, jakie części itp itp ?

Opublikowano

No i fajnie, bo do strokera średnio byłoby sens wrzucać seryjną. Jak wszystko będzie hulać to 370 KM powinno być, a to już bardzo zacna moc:-)

Opublikowano

Jeżeli chodzi o łape to podobno pasuje od 2.0 tfsi . 

Opublikowano

Czy ja wiem? Różni się tylko literka na końcu, nie miałem jej w dłoni ale szczerze mowiac niczym się nie różni na zdjęciach, ciałem turbo i siadlo ładnie xd

Opublikowano

czasami jedna literka duzo zmienia ;)

gdzieś za wielką wodą czytałem o tym że pasuje, zresztą k03 z 2.0 TFSI jest chyba podobne wielkością i ksztaltem do k04 

Edytowane przez soul87

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

@Kejsi myslalem przez dluzszy czas co montowac u siebie, od GT, TD, hybrydy, a45 az w koncu padlo na k04-064 poniewaz chce to zrobic sam i jest troche poradnikow do tego. Bylbys cos w stanie doradzic, jak z odplywami ile przerobek trzeba robic oraz gdzie dorwales turbine? :D 

Opublikowano

@shogu zasilania i odpływu zostawiłem stare, musisz przerobić dolot. Turbinke mam od karambola wstaje super ?

Opublikowano

@Kejsi kupowales nowke czy udalo Ci sie trafic na uzywke? Bedziesz robil jakies fotorelacje?

Dzieki,

 

Pozdro

Opublikowano

Nową mam, taka mini fotorelacja jest w moim wątku ?

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano
W dniu 18.09.2019 o 04:26, Kejsi napisał:

@shogu zasilania i odpływu zostawiłem stare, musisz przerobić dolot. Turbinke mam od karambola wstaje super ?

Też mam od nich jeszcze nie założona sle zastanawiałem się jak będzie się spisywac ale widzę że ty nie narzekasz??? ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.