Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Maglownica

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Drodzy forumowicze, czeka mnie wymiana maglownicy. Czy lepiej regenerować koszt to jakieś (-/+ 1000 zł ) czy lepiej kupić nową lub używaną z b7? Zastanawiam się bo np używana może zaraz znowu się " skończyć " :) Jak Wy to robiliście?  

Opublikowano

Szukaj używki z exeo, ewentualnie z b7. Jak nic nie znajdziesz to regeneracja w profi zakładzie.

Opublikowano
  • Autor
4 minuty temu, przem8 napisał:

Szukaj używki z exeo, ewentualnie z b7. Jak nic nie znajdziesz to regeneracja w profi zakładzie.

Np. Cos takiego? https://allegro.pl/przekladnia-maglownica-seat-leon-toledo-exeo-ibiza-i7673391247.html

 

A tutaj jest droższa https://allegro.pl/listing?string=Maglownica PRZEKŁADNIA SEAT EXEO&order=m&bmatch=baseline-cl-n-aut-1-3-1123

Edytowane przez essu335

Opublikowano

Jak masz dobry zakład który Ci zregeneruje przekładnie to regeneruj. Jeśli nie to uzywka jak wyżej piszą z exeo będzie najświeższa tylko najlepiej kupić od firmy która zajmuje się tylko przekladniami. Mam już trzeci servotronic w tym 1 regenerowany spiepszony dopiero w jednej firmie kupiłem i spokój od tamtej pory. 

Opublikowano
  • Autor
7 minut temu, luki19862121 napisał:

https://allegro.pl/uzytkownik/KataloGROUP?string=audi a4 b6&order=qd&bmatch=baseline-cl-n-aut-1-3-1123

 

Ktorą z tych dwóch lepiej wybrać? U mnie jest prof. firma która regeneruje to lepiej kupić tą za 500 zł czy regenerować swoją? 

Opublikowano

Jak masz sprawdzoną firmę to rób swoją 

Opublikowano

kup używkę nie ma sprawdzonej firmy we wrocku  ja przez te ich regeneracje trzy maglownice w byłej b5 wymieniłem .Kupiłem używkę i spokój sprzedałem auto i do dziś kolega śmiga 

Opublikowano

We Wrocławiu fakt nie ma. W Prusicach jest firma która zakładała mi servotronic z exeo do dziś spokój. Link wrzucałem 

Opublikowano

a jakie koszta tak z ciekawości 

Opublikowano
22 minuty temu, goldi napisał:

a jakie koszta tak z ciekawości 

Nie pamiętam dokładnie ale chyba 1200 płaciłem z wymianą 

Opublikowano
  • Autor

Ja mam sprawdzoną firmę w Wałbrzychu :) Auto-rege. PPHU. Ciszka J. Regeneracja przekładni kierowniczych 

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
W dniu 28.11.2018 o 17:21, przem8 napisał:

Szukaj używki z exeo, ewentualnie z b7. Jak nic nie znajdziesz to regeneracja w profi zakładzie.

Znasz numery tych maglownic? Z exeo i b7 servotronic?

Opublikowano
36 minut temu, kuba.tkn napisał:

Znasz numery tych maglownic?

Nie znam..

Opublikowano
49 minut temu, kuba.tkn napisał:

Znasz numery tych maglownic? Z exeo i b7 servotronic?

https://portal.a4-klub.pl/a4-b6b7-montaz-aktywnego-ukladu-kierowniczego-servotronic/

Tu masz b6 i b7. Do exeo jak dobrze pamiętam 3R1 początek to servotronic. 

Opublikowano

Jak kupowałem do B5 z forum używkę, to dostałem szrota gorszego niż miałem i straciłem tylko kasę i czas na montaż.

Dałem do regeneracji w Łodzi i problem z głowy, ale fakt, z dobrym zakładem ciężko.

  • 1 rok później...
Opublikowano

@Emejcz w którym zakładzie w Łodzi regenerowałeś?

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Cześć klubowicze jak to jest z tymi numerami maglownic wszystkie z b7 i exeo będą pasować do b6?

Opublikowano

Tak. Sam w swojej b6 mam magiel z exeo. To jest dokładnie to samo.

Opublikowano

Jest ktoś w stanie podać mi jakie są wymiary albo nr uszczelek na maglownicy przy wejściu/wyjściu?

Ponoć są tam 4 szt łącznie. W ASO mi nie powiedzą bo chcą nr VIN, a go nie mam bo zakładam magiel z B7.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.