Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] S-line | Sportline | Q7 | Rnse | Recaro | carbon | bix b8 | clh


koziol992

Rekomendowane odpowiedzi

Miałem te dekory carbon w poprzednim a4 b7 i robią mega robote w środku, fotele recaro miażdzą cyce :D składaj to wszystko do kupy i wklejaj foty ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

narazie zostało wszystko wyczyszczone, zakonserwowane i czeka do połowy lutego aż będę miał chwilę, żeby to poskładać :) 

... zapach gliptone unosi się w całym mieszkaniu :D 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje za miłe słowa :) 

a może bym sprzedał, muszę się zastanowić... zawsze mi stylingi chodziły po głowie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, koziol992 napisał:

Dziękuje za miłe słowa :) 

a może bym sprzedał, muszę się zastanowić... zawsze mi stylingi chodziły po głowie :)

A proszę bardzo, ja swoją też będę teraz coś modził skoro wszystko proaktycznie porobione. Przygarnoł bym i bez opon jeżeli chciałbyś sobie oponki zostawić ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pięknie ! Fajne, ciemne wnętrze wyszło ;)

Teraz ramki zegarów w black piano i chromy na kierze :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyrzucona tylna wycieraczka? Co zostało po wycieraczce? Jakaś zaślepka? Mogę foto z bliska?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, ostros95 napisał:

Wyrzucona tylna wycieraczka? Co zostało po wycieraczce? Jakaś zaślepka? Mogę foto z bliska?

pewnie taka zaślepka bo nie widać, żeby odstawała jakoś szpetnie ;)
https://www.olx.pl/oferta/zaslepka-zatyczka-wycieraczki-szyby-wipoff-vw-audi-skoda-seat-CID5-IDfWx8H.html#9ddb63b4f8

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękna B6, wspomnienia wróciły :whistling:, jeśli chodzi o felgi to w rozmiarze 18 cali wzór DTM jest najładniejszy i na żaden szajs z bmw bym nie zmienił

Edytowane przez marcin_o23
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, ostros95 napisał:

Wyrzucona tylna wycieraczka? Co zostało po wycieraczce? Jakaś zaślepka? Mogę foto z bliska?

Tak, wycieraczka wyrzucona i jest szklana zaślepka na płasko ze szybą. Wyglada podobnie jak ta która podesłał kolega wyżej. Podrzucę jutro fotkę 

 

Dtm to właśnie jedna z tych najciekawszych oemowych kół w 18 calach, ale chodzi mi po głowie właśnie zmiana na coś innego na lato. 

Ogólnie ten tydzień miałem luźniejszy w pracy, wiec był tygodniem mocno „modowym”, szczegóły zdradzę jutro ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, koziol992 napisał:

Tak, wycieraczka wyrzucona i jest szklana zaślepka na płasko ze szybą. Wyglada podobnie jak ta która podesłał kolega wyżej. Podrzucę jutro fotkę 

 

Niebiescy nie czepiają się, że nie masz wycieraczki z tyłu?

Przeglądy też bez problemu przechodzisz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, trepek napisał:

Niebiescy nie czepiają się, że nie masz wycieraczki z tyłu?

Przeglądy też bez problemu przechodzisz?

Nie miałem jeszcze kontroli, ale z tego co wiem to wycieraczka nie jest obowiązkowa. Wiele samochodów jej nie ma w oryginale. 

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obowiązkowa nie jest ? Pytanie co w sytuacji jeśli fabrycznie była a jest zdemontowana. Jak dla mnie to nie powinno mieć znaczenia (bo można np. zakleić jakąś reklamą tylnią szybę) ale nie znam w 100% wykładni prawa oraz przepisów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, trepek napisał:

Obowiązkowa nie jest ? Pytanie co w sytuacji jeśli fabrycznie była a jest zdemontowana. Jak dla mnie to nie powinno mieć znaczenia (bo można np. zakleić jakąś reklamą tylnią szybę) ale nie znam w 100% wykładni prawa oraz przepisów.

Z tego co kiedyś dostałem info na stacji, to jak masz halogeny muszą działać, jeśli ich nie masz nie sprawdzają czy były. Także z wycieraczką pewnie tak samo, jak jest powinna działać, jeśli nie ma nie drążą tematu i nie mają podstawy do odmówienia przeglądu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tylnej wycieraczki nie mam już ok 5 lat i nigdy na przeglądzie nie było problemów a i podczas kontroli też nic nie m mówili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, ze na drogach jest więcej bolidów, które maja predyspozycje do utraty dowodu... nie popadajmy w paranoje, brak wycieraczki to nie grzech ??

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładny egzemplarz, od pierwszego zdjęcia widać podejście z gustem do tematu. 

Tak trzymaj! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...