Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Tragiczne oswietlenie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mam problem z oswietleniem w audi a4 b6 zalozylem juz H7 bez homologacji z nadzieja ze bede cos widzial w nocy ale nic to nie pomoglo. Sila swiatla jest tragiczna jadac noca musze posilkowac sie halogenami. Mozecie polecic jakies dobre zarowki?  Myslalem o czyms takim https://allegro.pl/oferta/zarowki-h7-6000k-60w-cob-led-nssc-cx-series-2szt-7640339165 

Opublikowano

Żarówki nie pomogą jak wypalone odblysniki projektorów.  

 Odblysniki do regeneracji lub wymiany. 

Opublikowano
  • Autor

Czyli co dokladnie mam kupic i gdzie?

Opublikowano

Jakbyś poszperał na forum to dowiedziałbyś się że KolegaGwerty  zajmuje się oświetleniem. Możesz wymienić odbłyśniki, spolerować szkło (plastik) lampy i będzie już jasno. Wejdź z nim w kontakt i będzie wszystko jasne. 

Opublikowano

Dokładnie tak regeneracja odblysnika soczewki tylko tutaj pomoże żadna żarówka nie poprawi Ci tutaj widoczności 

Opublikowano
54 minuty temu, Legion44 napisał:

Dokładnie tak regeneracja odblysnika soczewki tylko tutaj pomoże żadna żarówka nie poprawi Ci tutaj widoczności 

Czytam twoją wypowiedź po raz setny i nijak zrozumieć tego nie idzie.

Opublikowano

A czego tutaj nie rozumieć soczewka ma w sobie odblysnik który jest zapewne wypalony i strumień świetlny jest bardzo słaby. Tak jak wyżej pisali regeneracja lub wymiana.  Jedź na stację diagnostyczna niech Ci zmierza jak lampy świecą i wszystko stanie się jasne. 

Opublikowano

moze do kolegi przemowi ten filmik, skoro czytanie sprawia bol :) :

 

  • 1 rok później...
Opublikowano
  • Autor

Kupilem nowe lampy i nic sie nie poprawilo swieci tak samo kiepsko. Co jeszcze mozna zrobic?

Opublikowano
6 minut temu, Guciorro napisał:

Kupilem nowe lampy i nic sie nie poprawilo swieci tak samo kiepsko. Co jeszcze mozna zrobic?

Lampy przednie w a4 b6 na zwykłych żarówkach to tragedia. Moje mimo regeneracji soczewek i to większych z reflektorów biksenonowych   świecą kiepsko . Nie wiem czym kierowali się Ci co zatwierdzają homologację tych lamp nawet te 20 lat temu ale goofno widać. Mino ,że granica odcięcia światłocienia jest bardzo dobra.Zmiana żarówki LEDowe pomoże ale jest to nielegalne, podobnie jak osławione HIDy.

Ja wymieniam na biksenon , /żarniki ,przetwornice , spryskiwacze, samopoziomowanie /. Zmiana żródła  światła na ksenonowe pomoże i to radykalnie bo obecne 'świeczki' nadają się do jazdy po mieście a po za nim jazda wymaga ograniczenia prędkości i wspomagania długimi lub halogenami.

Opublikowano
Godzinę temu, Guciorro napisał:

Kupilem nowe lampy i nic sie nie poprawilo swieci tak samo kiepsko. Co jeszcze mozna zrobic?

Nowe? Depo czy TYC? Jakie wsadziłes żarówki? Warto też sprawdzić jakie ma się napięcie na wtyczce żarówki... 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.