Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

1.8 T BFB Prośba o sprawdzenie logów

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Przymierzam sie do mapy chciałbym żeby silnik był przed tym sprawny. Jest bez katalizatora ale check-a nie wywaliło podczas logów. Takie przeładowanie na początku jest ok ? i cos z odcinką jest nie tak ? do 6800 kręciłem i nie odcięło

Grupy 002, 033: http://vaglogi.pl/log-002_033_5vx8nPy.html
Grupy 003, 020: http://vaglogi.pl/log-003_020_BGU1TQU.html
Grupy 115, 118: http://vaglogi.pl/log-115_118_StF4u5.html

 

Edytowane przez LukiG60

Opublikowano

Ciśnienie paliwa do sprawdzenia pod obciążeniem, bo pompa już raczej nie trzyma ciśnienia.

Opublikowano

Pompa zdechła, reszta jest ok, odcinka jest na 6800.

Opublikowano

Turbo przeladowuje lekko + ubogo fest, zmierz cisnienie na listwie

Opublikowano
  • Autor

Dzięki za pomoc. Wymienie pompe i zrobie nowe logi. Moge wiedzieić skąd takie wnioski ? Przez co może przeładowywać ?

Opublikowano

Przeładowaniem takim się za dużo nie martw, ogarnij pompę będzie dobrze.

Opublikowano

Jak masz bez kata to turbo szybciej wstaje i nawet od tego może być lekkie przeładowanie. Nie masz się tym co przejmować, tylko pompa do zmiany.

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Witam mam nowe logi

Grupy 002, 033: http://vaglogi.pl/log-002_033_JBF44i3.html
Grupy 003, 020: http://vaglogi.pl/log-003_020_xJ9Vf.html
Grupy 115, 118: http://vaglogi.pl/log-115_118_AT7h4M3.html

z ciśnieniem paliwa już ok ? wymieniłem filter huczy/piszczy coś teraz w pompie

Opublikowano

Wymieniłeś tylko filtr?

Opublikowano
  • Autor

tak jak był zawalony to tez bedzie słabe ciśnienie nie ? jak nie pomogło to wymienie i pompe tylko nie wiem czemu teraz huczy

Opublikowano

To wymien pompe bo nie pomogło.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Nowa pompa Magneti Marelli 

Grupy 002, 033: http://vaglogi.pl/log-002_033_FV53T.html
Grupy 003, 020: http://vaglogi.pl/log-003_020_SF80if.html
Grupy 115, 118: http://vaglogi.pl/log-115_118_29D8q.html

Zrobić jeszcze jakieś logi ? 

Opublikowano

Teraz wszystko gra.

Opublikowano

Z ciekawości, ile Cię kosztowała pompa i gdzie do nabycia? Sam wkład czy całość z koszem?

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Nowe świece ngk jedna nowa cewka beru i program :

Grupy 002, 033: http://vaglogi.pl/log-002_033_Bn58fs7.html
Grupy 003, 020: http://vaglogi.pl/log-003_020_3t50Ci6.html
Grupa 005: http://vaglogi.pl/log-005_CwZI4.html
Grupy 115, 118: http://vaglogi.pl/log-115_118_dX4adZ.html

 

traczu_lca w inter carsie sam wkład coś ponad 100 zł

Program ok nie zajedzie mi silnika ?

Edytowane przez LukiG60

Opublikowano

Gotowiec? Xd

1.9 bara od tysiąca obrotów i sucho ma 

Edytowane przez Kejsi

Opublikowano
  • Autor
1 minutę temu, Kejsi napisał:

Gotowiec? Xd

1.9 bara od tysiąca obrotów i sucho ma 

Nie wiem czy gotowiec pewnie tak szybko coś poszło :)  pompa nowa czemu moze byc sucho ?

Opublikowano

I jeb!! programik co zapodaje 1 bar doładowanie od 1000 obr :D

Edytowane przez WYSKUN

Opublikowano
  • Autor

Wypowie sie ktoś jeszcze ?

Edytowane przez LukiG60

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.