Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AEB] Tarcze + klocki - proszę o pomoc


Dushan

Rekomendowane odpowiedzi

witam Panowie, dzis pytałem w serwisie Audi o klocki i polecili mi klocki LUCA przód za 240zł a tył za 160zł, nie mam pojecia co to jest i czy warto w to wchodzic, ATE są za 320 przód i 200 tył a o tych już na foróm czytałem choc opinie bywaja różne...

możecie doradzic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy a co myślicie o zestawie tarcz zimmermanna nawiercanych + klocki ferodo DS wiem że swap na 312 byłby lepszy ale chciałbym sobie tego oszczędzić (nowe zimówki 15") a jeśli wybór na przód dobry, to na tył wrzucić tylko lepsze klocki czy tarcze też wymieniać ? :mysli:

DS-y to bardziej skuteczne wyjscie od swap-a na 312mm (osobiscie sprawdzilem) jak stac Cie jeszcze na perforowane OZ-ty to Twoj wybor jest b.dobry
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam taki serwis w Warszawie CHYLINSCY czy jakoś tak, choc ostatno podobno zmienił sie własciciel i co za tym idzie nazwa serwisu,

cały czas tam jezdrzę i nie mam o nic do nich pretensji, choc ceny wzrosły od zeszłego roku, jak chcesz Franio podam Ci nr i adres.

pozdrawiam [br]Dopisany: 06 Sierpień 2009, 01:28_________________________________________________pomóżcie wybrac jakieś klocki prosze, co gdzie pojadę to inne mi wciskaja i zachwalają...

z góry dziękuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

klocki textar :good:

maja dwa minusy

troche pylą i jak klocek jest zimny to przy toczeniu zapiszczy jak sie hamuje

ale przy moim upalaniu dają rade :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ktos z was smiga na tarczach Mikoda??

jeśli śmigasz jak turbo-ślimak to możesz sobie zapodać :naughty:

będę wredny jak Ci je polece :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj zakupiłem klocki ATE i tarcze ATE nacinane, jutro napisze co to warte :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj zakupiłem klocki ATE i tarcze ATE nacinane, jutro napisze co to warte :naughty:

syf straszny - mam je od roku i wywalam mimo że jest 80% tarcz i klocków - piszczą, pylą i niestety delikatne bicie się pojawiło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj zakupiłem klocki ATE i tarcze ATE nacinane, jutro napisze co to warte :naughty:

syf straszny - mam je od roku i wywalam mimo że jest 80% tarcz i klocków - piszczą, pylą i niestety delikatne bicie się pojawiło

to lipa :wallbash: zobaczymy może te jakieś inne będą :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ktos z was smiga na tarczach Mikoda??

jeśli śmigasz jak turbo-ślimak to możesz sobie zapodać :naughty:

będę wredny jak Ci je polece :polew:

nie wiem jak sprawują sie gładkie Mikody ale nacinane i nawiercane są :good: :good: :good:

montowałem do kilku aut + Ferodo Premier i wszystkie auta hamują lepiej niż dobrze

nie biją, pylenie znikome, na razie zero reklamacji i negatywnych ocen, zobaczymy co czas pokaże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jak sprawują sie gładkie Mikody ale nacinane i nawiercane są good good good

montowałem do kilku aut + Ferodo Premier i wszystkie auta hamują lepiej niż dobrze

nie biją, pylenie znikome, na razie zero reklamacji i negatywnych ocen, zobaczymy co czas pokaże

brzmi ciekawie.

narzekałem na Ate, że 20 tyś wytrzymały, textary 12 tyś, ale Road Hause to już sam niewiem, żeby 10 tyś :kwasny: chociaż hamowały dobrze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj zakupilem do swojej tarcze Bosch oraz klocki Bosch/Texter, zobaczymy jak sie spisza :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam u siebie tarcze Zimmermana 312 wiercone , klocki DSP , tył gładkie brembo + DSP , pylenie jest ale mi to nie przeszkadza.Ważne - hebli nie brakuje - im cieplejsze tym lepiej - a ganiam głównie po Alpach.20 kkm zrobiełem - bicia nie ma , zużycia też wielkiego nie zauważyłem.Jedynie co tydzien czyszczenie otworow w tarczach....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam u siebie tarcze Zimmermana 312 wiercone , klocki DSP , tył gładkie brembo + DSP , pylenie jest ale mi to nie przeszkadza.Ważne - hebli nie brakuje - im cieplejsze tym lepiej - a ganiam głównie po Alpach.20 kkm zrobiełem - bicia nie ma , zużycia też wielkiego nie zauważyłem.Jedynie co tydzien czyszczenie otworow w tarczach....

jak czyścisz to bardzo dobrze, tarcze dłuzej pozyją

jak Ci którzy tego nie robią to pozniej opisuja bzdury ze tarcze im pekaja od zwykłego hamowania

te otwory trzeba koniecznie czyscić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...