Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Skradzione


pre_pl

Rekomendowane odpowiedzi

No to się złodzieje rozkręcają, ciekawe ile jeszcze klubowych :audi: zginie w najbliższym czasie :mysli:

dopóki angliki będą tanie dopóty będą potrzebne części do przekładki :thumbdown::kwasny:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OT ale tak myślę, że w moim przypadku mogło tak być albo nawet łatwiej było przełożyć numery nadwozia i finito

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie znowu OT robicie :evil:

to po kropce :evil:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Giną ostatnio same TDI co się dziwić , jak na śląsku pomiędzy ropą a benzyna jest różnica 1 zł

warnwarn.gifOT w temacie !!!!!!!!!!!!

A w całej Polsce przypadkiem tak nie jest ?

Wiem ,że teraz to co napisz może się wydać nieco głupie ale może warto zainwestować w prywatnego detektywa jeżeli chodzi o sprawę z ASO ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marka: AUDI

Model: A4 B5 Avant

Rocznik: 1999

Silnik: 1,9 TDi 110KM AFN

Przebieg: 162 000 (udokumentowany) - z resztą środek też wskazuje małą ilość kilometrów (jestem II właścicielem)

Wyposażenie:

- 4 x elektryczne szyby

- napęd QUATTRO :peace:

- fotele skórzane z elektryczną regulacją

- elektryczne fotochromatyczne lusterka zewnętrzne

- skórzana wielofunkcyjna kierownica

- drewniane wykończenia

- zmieniarka oryginalna 6CD

- podłokietnik

- poduszki z przodu jak i w fotelach

+ wiele innych drobiazgów cieszących oko :):

Fotki:

51997632na4.th.jpg

26815363ul5.th.jpg

18815167mu2.th.jpg

87618031kt4.th.jpg

53030247pj8.th.jpg

Skradziono to co powyżej przedstawiono. Auto zostało skradzione dzisiaj między godziną 14 a 16 na skrzyżowaniu ulic Karmelkowej i Giełdowej we Wrocławiu. Odbywał się tam dzisiaj zlot amerykańskich aut.

Auto było zaparkowane przy sklepie z artykułami ogrodzniczymi przy samym skrzyżowaniu.

Znaki szczególne:

-klubowe ramki

-brak przedniej tablicy (zastępcza pomazana markerem)

-miał urwane wieszaki tylnego tłumika, tłumik wisiał na opaskach zaciskowych...

Z góry dziękuje za jakąkolwiek pomoc!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Dzis w nocy jakies pisiory ukradly mi spod domu moje autko,czarny kompi na oryg felgach audiznaki szczegolne popekany oba lusterka boczne,uszkodzony przedni zderzak tj dziura po stronie pasazera od haku z innego auta oraz naderwana obudowa od zderzaka po stronie kierowcy mocno widoczna.Raczej wiem ze juz powinienem sie z nim pozegnac bo nasza policja raczej nie ma w zwyczaju poszukiwan skradzionych aut tylko troche BARDZO szkoda bo niedawno skonczylo mi sie AC i nie przedluzylem i tyle kasy w plecy:/ masakra:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM,

GORĄCA PROŚBA !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Z nocy 17.09.2009 r. na 18.09.2009 r. ukradziono mi Audi A4 AVANT 1,9 TDI AFN KOLOR CZARNY METALIK Z 1999 r.

NR rejestracyjne: WY 89796

KTO KOLOWIEK WIDZIAŁ, SŁYSZAŁ COŚ O TYM AUCIE PROSZĘ NIECH DA ZNAĆ 668-808-592, za wszelkie info będę wdzięczny i za konkrety obiecuję nagrodę

Coś mi mówi że we Wrocławiu jest szajka i mają jakąś stodołę lub garaż.....i skurwiele czytaja takie fora.

PILNUJCIE SWOJE AUDICZKI, BO MI DZIŚ za***ali Z POD BLOKU.

ZAŁAMANY i PROSZĄCY O POMOC

PIOTR -SZYCHA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale kroją we Wrocku A4ki. To teraz ja, co prawda niuans ale...:

W nocy z 23 na 24.09 ukradli mi dolną listwę prawych tylnych drzwi. Cecha charakterystyczna - na prawym końcu ułamany plastik na mocowanie śruby (został przy drzwiach). Może ta gnida będzie próbowała sprzedać tą listwę za jakiś grosz. Kij mu w dupsko.

monti

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś czyli 9 października skradziono spod budynku Politechniki Wrocławskiej na parkingu przy ulicy Wybrzeże Wyspiańskiego, blisko mostu Grunwaldzkiego.

ok. godz 14.00

Audi A4 B5 rok 1998 1.9 TDI 90KM kolor czerwień meksykańska na alufelgach

oryginalnych audi o numerze rejestracyjnym EP 43881.

Prosze o pomoc wszystkich którzy widzieli to auto o pilny kontakt z policją lub ze mną na telefon 510 565 351

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś w nocy między 1 a 6 rano w Katowicach przy ulicy Radockiego 92 skradziono A4 B6 Avant Ciemny na numerach granat SK9052R na oryginalnych alufelgach 15" z nowymi zimówkami Kleber

znaki szczególne: drobne rysy na błotniku pp (błotnik niedawno wymieniony na używany w identycznym kolorze posiada też drobne pęknięcie lakieru przy lampie pp), mały wgniot na drzwiach pp na środku na wysokości klamki oraz lekki zagniecenie na drzwiach lp w środkowej części u dołu.

I na dodatek dziś jest 13 piątek :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skradzione spod multikina w Krakowie między 17:00 a 20:00, 25.11.2009

Audi A4 1,9 TDI 2002 Kombi czarny metalic, srebrne relingi, tylny czujnik parkowania, rej KTA5WA9, VIN WAUZZZ8E92A230308, oryginalne felgi audi 15", opony letnie goodyear,

Znaki szczególne, rys ana prawym boku zabarwiona na czarno, krzywo założony przedni zderzak - widoczna szczelina pomiędzy prawym reflektorem a maską, zarysowany tylko zderzak, wytarty przycisk włącznika świateł, radio sony z USB, dywanik kierowcy gumowy, reszta materiałowe,

moj nr 509455760

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc skradziono moja A4 1,9 TDI w poznaniu na ulicy Promienistej 121A ciemny grafit, wgnieciony przedni błotnik od strony kierowcy nr rej. OB 49444, na fejgach standardowych takich jak w A6 C5 16 calowych, oraz dwie zielone nalepki na przednich bocznych szybach,

1y9gFS.jpg

jeżeli ktoś zauważył taką audi proszę o kontakt email: [email protected] lub gg 7062585

Kradzież z 4.01.2010 na 5.01.2010 prawdopodobnie skradziono w nocy gdyż auto ostatni raz widziano około godziny 20 wieczoren a brak zauważono około 7.30 rano. :(

YE8MS.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świdnica, Osiedle Młodych. 19-20 marzec, w godzinach 22-6. A4 B5 1.9TDI 2000 AJM, srebrny.

Z tego co mi wiadomo to drugie Audi A4 w ciągu tygodnia (wcześniej było B6) na tym Osiedlu, więc tylko ostrzegam.

Jeszcze skur..... je umyłem bo właśnie około 22 wróciłem z prawie 2-godzinnego mycia auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...