Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Skradzione


pre_pl

Rekomendowane odpowiedzi

dokladnie, jezeli byl to parking strzezony, mozesz dochodzic odszkodowania z ubezpieczenia parkingu. jezeli dozorowany, tylko AC.

sprawdz w ogolnych warunkach ubezpieczenia - regulaminie jaki masz czas na zgloszenie kradziezy do ubezpieczyciela. w PZU sa na to 24 h....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co na to stroz pilnujacy ,bo nie czaje tego

ciekawa sprawa :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kur.... PARKING STRZEŻONY i chłopakowi auto romneli :wallbash: miałeś chociaż AC ?

współczuje ci stary z całego serca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, dzisiaj w nocy skradziono mi Audi A4 Avant w kolorze srebrno-złotym, na terenie miasta Krakowa Nowej-Huty, osiedle Złotego Wieku (parking strzeżony). Widoczne lekkie otarcie tylnego lewego błotnika. Na tylnej szybie naklejka Audi A4 klub. Jeżeli ktokolwiek widział ten samochód bardzo proszę o kontakt tel. 696856216.

Stary z całego serca współczuje. Moja furencja stoi w garazu podziemnym i do niedawna nie moglem spac po nocach bo nie mialem ubezpieczenia. Wykupilem MC w PZU za smieszne pieniadze bo za cale 400zl i teraz spie spokojnie. Ostatnio jakie 1,5 tyg temu zwineli ode mnie z pod bloku passata. Takze Panowie ktorzey nie macie jeszcze ubezpieczenia - nie czekac tylko gnac do ubezpieczalni !!! Jak to mowia ?myjcie sie dziewczyny b o nie znacie dnia ani godziny".

Życze odzyskania furki!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, w nocy z parkingu w Poznaniu Antoninku złodzieje ukradli moje auto - gdyby ktoś coś słyszał to proszę o kontakt. Auto trochę wyrezane więc rzuca się w oczy.

Auto stało na parkingu zamykanym nakłódkę i miało alarm i zablokowaną kierownicę.

666c33c16925ee66.jpg[br]Dopisany: 24 Czerwiec 2009, 12:49_________________________________________________6981f60a19f60c7f.jpg[br]Dopisany: 24 Czerwiec 2009, 12:52_________________________________________________Auto to tylko auto - stracłem narzędzia do pracy za grubą kasę :( no i nie ma czym do Kalisza do fabryki śmigać :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po raz kolejny usunalem stad posty. W pierwszym poscie jest wyrazeni napisane, ze zbedne dyskusje sa usuwane, niedlugo beda konczyc sie kropkami.

Piszecie "wielka szkoda" - bardzo milo, ale tym samym lawina takich postow spycha jedyna istotna i wazna informacje - jaka jest post o skradzionym aucie - na dalsze strony i nikt tego nie zobaczy (!).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

W nocy z 02.07.2009 na 03.07.2009 skradziono mi Audi A4 B6 1.9 TDI.

Auto ukradziono z hali garażowej w budynku na Wiszących Ogrodach w Gdańsku. Jest to osiedle gdzie

zwykle stoi kilka Audi zaparkowanych pod chmurką, a mimo to ukradziono właśnie moje auto z garażu.

Wygląda jakby ktoś przyszedł po ten konkretny egzemplarz.

A kilka dni wcześniej byłem pierwszy raz na przeglądzie w ASO Audi ... taka luźna myśl.

Poniżej zamieszczam kilka zdjęć.

Charakterystyczne jest wgniecenie na tylnich lewych drzwiach

Jakby ktoś coś widział lub wiedział to proszę o kontakt 0 602 619 775 Grzesiek

f60986e58553c921med.jpg

9318213784fdd4f7med.jpg

f468afaf6f616c34med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kilka dni wcześniej byłem pierwszy raz na przeglądzie w ASO Audi ... taka luźna myśl.

a nie byłeś przypadkiem u Groblewskiego :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kilka dni wcześniej byłem pierwszy raz na przeglądzie w ASO Audi ... taka luźna myśl.

a nie byłeś przypadkiem u Groblewskiego :cool1:

Byłem u Gajosa na Kasztanowej.

Wygląda na to że program przeglądu obejmował także zabezpieczenia ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem u Gajosa na Kasztanowej.

Wygląda na to że program przeglądu obejmował także zabezpieczenia ...

swego czasu sporo aut gineło właśnie po przeglądach u Groblewskiego,było dosyć głośno o tym w 3city :cool1:,ostatnio gadałem z mechanikiem,który sporo lat pracował u Grobla i mówił,że tak faktycznie było,ale już się skończyło.

może jakiś magik przeniósł się do Gajosa :gwizdanie:

...a może to tylko przypadek :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem u Gajosa na Kasztanowej.

Wygląda na to że program przeglądu obejmował także zabezpieczenia ...

swego czasu sporo aut gineło właśnie po przeglądach u Groblewskiego,było dosyć głośno o tym w 3city :cool1:,ostatnio gadałem z mechanikiem,który sporo lat pracował u Grobla i mówił,że tak faktycznie było,ale już się skończyło.

może jakiś magik przeniósł się do Gajosa :gwizdanie:

...a może to tylko przypadek :cool1:

Czym dłużej o tym myślę, tym mniejszy widzę w tym przypadek.

Auto stało sobie spokojnie przez 2 miesiące, dopóki nie pojechałem do Gajosa

Tylko w tym serwisie brałem fakturę, na której był adres siedziby mojej firmy, gdzie stało auto.

W dowodzie rejestracyjnym jest zupełnie inny adres.

Ktoś przyszedł pod adres z faktury po moje auto.

Na tym osiedlu stoją pod chmurką takie furki jak Porshe Cayenne, Nissan 350 z, Audi A6 na 19 calowych felgach

itd. Jakoś mi się nie chce wierzyć że przypadkowy złodziej wybrał własnie moje A4, tym bardziej że auto nie stało na dworze.

Po prostu ręce opadają i nie wiem czy pokuszę się drugi raz o kupno Audi ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze byłem zdania. że za każdą kradzieżą autka stoi, warsztat, parking lub dziwny znajomy, przy takiej kasie niema przypadków, to nie maluch czy Żuk.... :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dreamer czemu nie zgłosisz tego na policję?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No z moim autem też nie przypadek :(

powiedz coś więcej na ten temat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...