Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Skradzione


pre_pl

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. A mi skradziono z 11 na 12 marca w Świdnicy, na Os. Młodych Audi A4, B6, quattro, 2.5 tdi, 2001 r.

Wrzucam poniżej komunikat jaki puściłam do mediów. I fotki wrzucę później.

Do zdarzenia doszło w nocy z 11/12 marca między godz. 1:00 a 6:00. Samochód marki AUDI A4, rocznik 2001, koloru srebrny metalic został skradziony z osiedla Młodych w Świdnicy. Samochód od godz. 18:00 stał zaparkowany przy ul. Kozara - Słobódzkiego na parkingu między bramami nr 24 a 27. Dokładnie obok trzepaka i kubła na śmieci, z lewej strony samochodu znajdowała się brama wjazdowa na teren boiska Gimnazjum nr 1, z prawej przejście wzdłuż boiska prowadzącego w kierunku kościoła.

Szczegółowe informacje dotyczące samochodu:

MARKA AUDI A4/S4

SEDAN

QUATRRO

2,5 TDI

PRZYCIEMNIONE SZYBY

PIĘCIODRZWIOWY

NA TYLNEJ SZYBIE Z PRAWEJ STRONY BIAŁYM MARKEREM BYŁO NAPISANE „SPRZEDAM” I PODANY NR TELEFONU KONTAKTOWEGO.

POPIELATA, SKÓRZANA TAPICERKA

NR REJESTRACJI: DSW 09742

Cechą charakterystyczną może też być fakt, że przy uważnym spojrzeniu można zauważyć z prawej, tylnej strony dachu nierówność. Poza tym, na zderzaku lekka rysa.

Jeśli ktokolwiek widział samochód, który odpowiadałby powyższym kryteriom bardzo prosimy o wszelkie informacje. Może ktoś z państwa zauważył kierunek, w którym poruszało się auto, będziemy wdzięczni za wszelkie wskazówki. Wiemy, że o godz. 1:00 w nocy samochód jeszcze stał, natomiast między 5, a 6 rano już go nie było.

Dla osoby, która wskaże nam sprawcę kradzieży czeka atrakcyjna nagroda - 5 tys. zł.

KONTAKT: 601-682-214

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kraków ulica Pilotów skradziono w nocy z 23 na 24 marca 2010r AUDI A4 1.9 TDi 1998 rok 110 KM kolor bordowy na stalowych felgach nr rej RSR 09EG.Jakby coś ktoś wiedział na ten temat to prosze o kontakt na numer gg 8922033.

5s5ei.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P6kpi.jpg

Witam,

w nocy z 5/6 kwietnia około godziny 3 z posesji na ulicy Grunwaldzkiej skradziono moją A3. Numer rejestracyjny PO 004JR. Kolor czarny, 5-drzwiowa, bez oznakowań z tyłu samochodu. Delikatne otarty zderzak z przodu po prawej stronie. Z tyłu samochodu były dwa foteliki dziecięce: Maxi Cosi Rodi XR Black Reflection i Besafe iZi Comfort czarny, a na tylnym oknie zagłówki dziecięce sternstalera i zabawki dziecięce. Jeśli ktoś widział ten samochód bardzo proszę o pilny kontakt: [email protected].

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurczę taki ładny sportback... ;(

warnwarn.gifzbędne gadulstwo !!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nooo ładny był wychuchany i długo wyczekiwany, skradziony na przeciwko policji żeby było zabawniej

Jeszcze parę szczegółów dotyczących autka:

Audi A3 Sportback 2.0TDI 140KM

Kolor: czarny Phantom perłowy

Tapicerka: czarna

Rok produkcji: 2008 (wersja przed liftingiem)

Wyposażenie dodatkowe: dywaniki z tyłu, lusterka zewnętrzne ogrzewane i elektrycznie składane (zawiera ogrzewane dysze spryskiwaczy), dodatkowy włączniki świateł do jazdy dziennej

obręcze ze stopu metali lekkich 7,5J X 17 5-ramienne z oponami 225/45 R17, czujnik zmierzchowy świateł z automatyczną aktywacją świateł mijania, reflektory ksenonowe Plus z układem zmywania reflektorów, ogrzewanie foteli przednich, klimatyzacja automatyczna, ESP, kurtyny powietrzne z poduszkami bocznymi z przodu (4X3), autoalarm fabryczny i blokada skrzyni biegów (jak się okazało na nic), rzucające się w oczy łącze do iPoda i misiak w miejscu popielniczki.[br]Dopisany: 09 Kwiecień 2010, 21:54_________________________________________________W Poznaniu ostatnio polują na Audiątka, uważajcie na swoje autka!!! A4 i ostatnio A3 lecą jedna po drugiej, umieszczajcie swoje posty jeśli zginą Wam samochody może łatwiej będzie można je namierzyć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć :hi:,

podaję jeszcze numer skradzionego autka VIN WAUZZZ8P68A166030 (dla przypomnienia czarne Audi A3 sportsback 2.0tdi, bez oznakowań z tyłu, 5-drzwiowe, dwa foteliki dziecięce z tyłu),

numer tel moge podać przez PW

moje gg 20648582

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj rano bylem w ASO, wszystko wskazuje na to, ze mieli dzis w nocy odwiedziny :think2:

image107g.jpg

Wiem tylko, ze to byly 19" ale nie wiem jakie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejszej nocy (tj. z 25 na 26 maja) ukradziono mi Audi A4 B6 1.9 tdi s-line w kolorze czarnym o numerze VIN WAUZZZ8EX4A162507. Auto na szczecińskich rejestracjach (ZS 0964T) skradziono na poznańskim osiedlu tysiąclecia. Autem za długo się nie nacieszyłem, bo sprowadziłem je w zeszłym tygodniu z niemiec... Jeżeli ktoś z Was miałby jakiekolwiek informacje na ten temat bardzo bym prosił o kontakt. Bardzo mi na tym zależy, bo to był mój wymarzony samochód...

30P1130828_2_.jpg

72P1130823.jpg

Dla informatora czeka nagroda!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z góry sorry za Ot ale moze podawajcie tu nr Vin-pewmnie złodziej je zmieni czy coś ale chyba by nie zaszkodziła taka dodatkowa informacja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W nocy z poniedziałku na wtorek w Krakowie (7.06.2010) z ulicy Skarzyńskiego (z parkingu obok akademików PK) koledze została podprowadzona A3 Sportback model z 2007 (8pa) 2.0 TDI

Jak na zdjęciach:

P1030516m.jpg

P1030511m.jpg

08022010028j.jpg

Posiadała kilka charakterystycznych uszkodzen,

- na klapie z tylu na lewo od loga audi miało delikatne wgniecenie jakby ktoś się oparł łokciem,

- pod lewymi tylnymi drzwiami [na ramie auta] miało delikatne otarcie,

- natomiast po prawej bardzo podobne otarcie tylko ze bliżej tylnego kola.

Jeśli komuś by się rzuciła w oczy to proszę o info na PW lub tel 691-197-935

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

!!!!!!!!! UWAGA !!!!!!!!!!!!

SKARDZIONO AUTO

DNIA 05.08.2010 OK. GODZ 03:00 - 04:00 NA ULICY GWIAŹDZISTEJ W GŁOGOWIE SKRADZIONO SEATA IBIZE 1,4 TDI

ZA CENNĄ INFORMACJE GDZIE AUTO MOŻE SIĘ ZNAJDOWAĆ BĄDŹ ŚWIADKOWIE ZDAŻENIA CZEKA NAGRODA PIENIĘŻNA !!!!!!!!

NR TEL. 502-580-462

NR AUTA DGL 95XG

ZDJĘCIA AUTA

http://zapodaj.net/4dce6537136a.jpg.html

http://zapodaj.net/ceb386017afb.jpg.html

P.S. Auto kolegi ojca. Może gdzieś sie pojawi w waszej okolicy;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W DNIU W NOCY Z 5.08.2010 NA 6.08.2010 W MIEJSCOWOŚCI JODŁÓW W WOJ.LUBUSKIM SKRADZIONO SREBRNE AUDI A4 B6 1.9TDI 131PS KOMBI Z PRZEBIEGIEM OK.190000KM.VIN WAUZZZ8E64A081682

ZNAKI SZCZEGÓLNE NA ZEWNĄTRZ:WGNIECIONY LEWY PRZEDNI BŁOTNIK,LEKKIE WGNIECENIE PRAWE DRZWI NAD LISTWĄ(DZIURKA),PRZYCIEMNIANE WSZYSTKIE SZYBY-PRÓCZ PRZEDNIEJ,RYSA NA TYLNYM ZDERZAKU,ORYGINALNE ALUMINIOWE FELGI AUDI 16'' Z DWOMA OPONAMI ''GOODYEAR'' I DWOMA ''CONTINENTAL'',BRAK KROPKI W NAPISIE NA TYLNEJ KLAPIE 1.9TDI,NAD PRZEDNIĄ SZYBĄ ZAMALOWANE ODPRYSKI,PRZEDNIA SZYBA NIE BYŁA(ORYGINALNA) Z TEGO ROKU CO DATA PRODUKCJI AUTA,NA TYLNEJ LEWEJ STRONIE DACHU DUŻE RYSY PO ANTENIE CB . W ŚRODKU:NAWIGACJA MIĘDZY ZEGARAMI PRĘDKOŚCIOMIERZA A OBROTOMIERZEM,PODSTAWA TELEFONU,WYTARTE GUZIKI "+"I"-"Z NAWIEWU KLIMY,NA DESCE OD STRONY PASAŻERA DWIE RYSY ZROBIONE PRZEZ KOTA,USZKODZONY SIŁOWNIK Z SCHOWKA,ORYGINALNE RADIO AUDI.JAKIEKOLWIEK INFORMACJE PROSZĘ KIEROWAĆ NA e-mail [email protected].W SZCZEGÓLNOŚCI KLUBOWICZÓW Z SĄSIEDNICH WOJEWÓDZTW.TABLICE NIE AKTUALNE!!!!!!!! ZA ODNALEZIENIE CZEKA NAGRODA PIENIĘŻNA!!!!!!!!

dp03r.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

W nocy z środy(18.08) na czwartek(19.08) skradziono mi A4 w warszawie na Pradze Południe. Była to 2000r.,1.9 TDI (116km) po lifcie, srebrna, sedan, na oryginalnych 16, znaki szczególne: prawe lusterko duże, lekko przytarty i odstający tylny zderzak z lewej strony. Numer rejestracyjny: WF8341C. VIN: WAUZZZ8DZ1A062453 . Jeżeli ktoś wie cokolwiek lub widział proszę o kontakt ze mną: 694681444 lub z odpowiednimi służbami

audi1r.jpg

audi2q.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z 16 na 17.08.2010 skradziono z ul. Gajowickiej 92 we Wrocławiu A4 Avant 1,9 TDI z 2000 roku - bardzo charaktrystyczny kolor - POMARAŃCZOWY, przyciemniane tylne szyby, alufelgi, wystający hak

DW 158EN, VIN WAUZZZ8DZYA179682

RmAz9.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

SKRADZIONO!!!!

srebrną 3 drzwiową AUDI A3 1.8T

charakterystycznymi znakami były klubowe naklejki a3-klub.

Była na 17" felgach AEZ

Jak ktoś zauważy PROSZĘ O KONTAKT!!!!

0839e449ca41f9dam.jpg

3c1a59e73b0608e7m.jpg

64d815baf3efb231m.jpg

40ea1d1c7b563813m.jpg

a87d8195dd273ed2m.jpg

d66323e598dbf8f5m.jpg

5b35262f391f4caem.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzis w nocy 23,09,10 okolo 1.30 w żorach z osiedla Korfantego skradziono moją A4 B6 Avant s-line z 2002roku koloru szarego,pełen pakiet wewnetrzny tj:czarna podsufitka,trojramienne kierownica ,aluminiowa galka,listwy ozdobne ze szczotkowanego alu,fotele grzane ze skorzanymi boczkami ,navi plus,telefon nokia 6090 itd,a z zewnatrz ksenony ze spryskiwaczami,listwy z emblematami s-line na drzwiach tylnych, na grilu obok logo audi odłamany kawałek plastiku,felgi 17" od A3 sportback,opony Continental sportcontact 2 225/45/17.Wgrany prodram w Dynosofcie -163KM i 378 Nm.Nie pomogl immobiliser ani ukryte odciecie zapłonu.Vin:WAUZZZ8E93A177403

nr rej SZO10SH jezeli gdzies zobaczycie jakies czesci lub cale auto to piszcie na PW.

vCc_J.jpg

vCBX9.jpg

y6xR9.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj tj 28 września o godzinie 12.45 z ulicy Czerskiej 14 w Warszawie skradziono samochód mojej bratowej;/

Szare SUZUKI GRAND VITARA o numerach WF 2627C

Poniżej wstawiam info od bratowej:

"Ukradziono

samochód SUZUKI GRAND VITARA nr rejestracyjny WF 2 6 2 7 C, kolor

szary, wczoraj na ulicy Czerskiej 14. NR REJESTRACYJNY NA ZDJĘCIU JEST ZŁY!!!

Proszę o umieszczenie informacji

na waszych tablicach, rozesłanie do znajomych! I Sprawdźcie kochani na

......waszych parkingach, może odstawili by po niego wrócić!!!

Charakterysztyczna jest srebrna listwa wzdłuż szyb oraz duże 18,5

calowe opony na felgach, duzo większe od standardowych. Proszę o kontakt w tej sprawie na adres: [email protected] lub telefon 501 285 270"

a oto zdjęcia autka przed zakupem więc są inne tablice:

sgw1.jpg

sgw2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytuje kolegę z innego forum jeśli będę wiedział coś więcej na temat owego audi napewno dopiszę :wallbash:

Witam.

Dziś w nocy w Krakowie skradziono srebrne Audi A4.

Z zewnątrz wygląda całkowicie seryjnie, seryjne felgi, nic nie zmieniane w wyglądzie.

Kilka zdjęć, jednak kiedy auto jeszcze było na niemieckich blachach:

http://img834.imageshack.us/img834/7783/obraz1312.jpg

http://img714.imageshack.us/img714/8643/obraz1292.jpg

http://img90.imageshack.us/img90/3766/obraz1305.jpg

Auto z oznaczeniem silnika 2.0 TDI z tyłu.

Jest na nowych, zimowych oponach.

Obecnie było na rejestracjach z tego co pamiętam KR 068MP.

Jeżeli ktoś by to auto widział to proszę dać znać...

Dzięki za pomoc.

praktycznie właśnie bez żadnych znaków charakterystycznych, w bardzo dobrym stanie zewnętrznym.

no nie wiem, jakby widzieć auto na ulicy.

no to bez ksenonów,

z tyłu są szyby na korbkę,

opony zimowe firmy dunlop,

lewa przednia część zderzaka była chyba minimalnie wgnieciona od spodu...

ale tego praktycznie nie widać.

Cóż żadnych znaków szczególnych :disgust:

Autko się znalazło całe szczęście ze tak to się skończyło :kox:

Cytat:

Auto się znalazło, złapano także złodzieja który do naszego skradzionego dzień wcześniej A4 podjeżdżał "nowo-skradzionym" A3.

Także myślę, że zakończenie sprawy całkiem dobre.

Auto odniosło uszkodzenia typu pogięte drzwi (najprawdopodobniej od łomu), wyłamane zamki, zniszczona klamka, stacyjka. Ale i tak straty są mniejsze jak gdyby tego auta się nie udało odzyskać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...