Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Skradzione


pre_pl

Rekomendowane odpowiedzi

nie pitolcie. to nie Veyron że złodzieje szukają po tablicach . przypadek i tyle. idzie taki sqrwiel i bierze pierwszą lepszą audicę. przecież to nie są samochody kradzione na zamówienie (czytaj: drogie i ekskluzywne) tylko na części , ponieważ są chodliwe.

ja mam gpsa, auto casco i dwa inne zabezpieczenia przed kradzieżą a też bym się bał w obcym miejscu auto zostawic :kwasny:

Tutaj masz absolutną rację , mojemu znajomemu raz ukradli spod domu Audi 80 B4 , niby stare auto ( było to 4 lata temu ) ale komuś przypadła do gustu , sprawa zgłoszona na policje ale znajomy dał sobie spokój z szukaniem i już kupił następne auto , po 2 tygodniach auto się znalazło w miejscowości o 20km od miejsca kradzieży . Okazało się że jakieś łebki wracali z dyskoteki do domu ale nie mieli się czym dostać (właśnie te 20km) zobaczyli auto zajeb... zostawili gdzieś tam w mieście i sobie stało . I do dziś nim lata

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coż tu pisać ... życie tylko szkoda modów

MMI

Chip

regenracja turbiny

komputer odblokowany

fanty które były w bagażniku (spacerówka 500zł) fotelik (600zł) ciuszki z USA nówki firmowe (1500zł)

naprawy wszyskie na czas

olej filtry wszystko wymienione pod koniec września

i ciekawe kiedy PZU wypłaci odszkodowanie i ile...

co raz większego doła łapie tym bardziej że nie planowałem wymiany samochodu przez najbliższe 2 lata...

i jeszcze jakby było mało to woziłem zamiast zapasówki felge z oponą zimową 16" teraz zostały mi w piwnicy 3 felgi z oponami...

ehhh nie życze nikomu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko współczuć.

Takiemu chu.. tylko ręce poucinać.

Ukradli Ci w swoim mieście? Zaczynam się zastanawiać nad AC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak moje miasto 40tys

bierz minicasco w pzu koszt roczny kolo 350zł ale masz tylko od kradzieży... ale zawsze coś mi sie to przydało... spisz o 20tyś spokojniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko współczuć.

Takiemu chu.. tylko ręce poucinać.

Ukradli Ci w swoim mieście? Zaczynam się zastanawiać nad AC

Sorry za OT, ale kolego jak czytam takie wyznania to ręce opadają. Mieć takie auto i nie mieć AC to największa nieodpowiedzialność jakiej można się dopuścić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy gdzie auto stoi w nocy, i gdzie się parkuje.

Owszem w dzień też kradną. To nie jest B8

B6 to raczej na części.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy gdzie auto stoi w nocy, i gdzie się parkuje.

Owszem w dzień też kradną. To nie jest B8

B6 to raczej na części.

To musisz być zamożny, mnie nie stać na to żeby nie mieć AC ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie,

Niestety długo się nie nacieszyłem nowym nabytkiem. Po 3 tygodniach od zakupu dzisiaj w nocy, tj. 6/7.11.2013 miedzy godziną 22-6 skradziono mi auto. Kolor: srebrno-złoty, nr rej. CSW 67N3, kombi, S-line. Jeśli ktokolwiek by coś wiedział proszę o info. Miejsce kradzieży Świecie (kujawsko-pomorskie), parking osiedlowy. Posiadam jeszcze "miękki dowód rej." W poniedziałek (4.11.2013) wykupiłem OC, NNW, Assiastance na Europę, ochronę opon w HDI, oraz minicasco w PZU. Tylko z tego co się dopiero teraz dowiedziałem to dostanę chyba tylko 80% kwoty? Auto wycenione na 17200zł wg Eurotaxu. Może orientuje się ktoś czy jest jeszcze jakaś szansa żeby dostać coś więcej z ubezpieczenia? K.... co za g.... Dwa tygodnie wcześniej z tego samego parkinu ukradli sąsiadce Audi A4 B7. Monitoringu brak...

20131104_113214.jpg

20131104_113221.jpg

20131104_113230.jpg

20131104_113236.jpg

20131104_113248.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich

niestety w przykrych okolicznosciach...

w nocy z 19 na 20 listopada w Gdansku (dzielnica Chełm) skradziono mi spod klatki Audi A4 Avant 1.9 TDI (czip serwisowy do 114kW) S-line 2003 r. kolor czarny (szare dokladki pod zderzakami) sprowadzone z niemiec 22 sierpnia 2013 roku...

Cechy charakterystyczne:

maska, dach, i elementy drzwi (chromy) po gradobiciu (dosc sporo wgniotek), hak holowniczy, wersja obnizona i utwardzona, polskora z tkanina speed, bez oznaczen na klapie, nowe zimowe opony Accelera X Grip 255/55R17 XL na alu RH, bez lewego (kierowcy slonecznika), ciemna podsufitka, 6 biegow maual, uszkodzona tylna popielniczka, luzna oslona dzwigni zmiany biegow, bez uchwytu podlokietnika, przebieg w chwili kradziezy delikatnie ponad 218tys km, climatronic, audi concert II, ceknacy egr, wymienione dolne proste wachacze przednie na TRW, tylna prawa lampa na "wiejskim patencie" (brak oryginalnego mocowania lampy, wklady lampy w roznych kolorach - jeden szary drugi czarny), prawa kratka halogenu rozszczelniona i polamana kratka przy nim, brak kola zapasowego (kompresor), oryginalna apteczka w tylnym podlokietniku, brak trojkata, w bagazniku filcowy kufer z kosmetykami samochodowymi, w schowku serwisowka z niemiec i paragony z napraw w polsce, tomtom go 920, CBradio midland alan 102 z antena President w kolorze czrnym, wymieniona piasta przod lewa, pakiet oswietlenia (podswietlenie pod drzwiami, pod nogami, dwie niezalezne lampki z tylu), czasami zacinajacy sie zamek bagaznika, rysa na lewym blotniku przednim.

nr rej NPI 01106

nr nadwozia: WAUZZZ8E03A380986

jak cos mi przyjdzie jeszcze na mysl to napisze...

zbieralem na ten samochod kilka lat i dokladnie jeden dzien przed uplywem 3 miesiecy cieszenia sie tym samochodem zniknal...

18112013646.jpg

18112013647.jpg

27082013587.jpg

opona1.jpg

opona2.jpg

opona6.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

normalnie masakra....

---------- Post dopisany at 11:16 ---------- Poprzedni post napisany at 11:05 ----------

zamontowałem już gps w aucie i jest dobrze schowane,,no i zrobiłem dodatkowe zabezpieczenie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W nocy 11-12 próbowano przywłaszczyć moje auto. Poznań (rataje) na szczęście polegli zniszczona jest stacyjka a na policje czekalem 4,5H a maja do miejsca 800m:facepalm:

Tak wiec uwazac koledzy!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio w TVN TURBO "Auto Gangi" pokazywali że w modzie robi się pozostawianie aut w dużych osiedlach na jakiś czas i tak do miejsca gdzie mają je rozebrać,najwięcej takich przypadków jest w pomorskim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WROCŁAW BMW 535D

Dzisiaj w nocy został skradziony mój samochód, ponoć jest opcja że stoi na jakimś parkingu w mieście i czeka "na swoją kolej",

jeżeli ktoś widziałby go gdziekolwiek proszę o kontakt 503 120 505

Dnia 2014.02.18 o godzinie 1:00 - 4:00 skradziono:

Marka: BMW 535D

Rok produkcji: 2007

Kolor: SREBRNY

Tablica Rejestracyjna: DW342UJ

Numer VIN: WBAPX91020CU59362

Cechy charakterystyczne: PRZYCIEMNIONE SZYBY BOCZNE, HAK HOLOWNICZY, DACH PANORAMICZNY

1891393_605904166145290_705817934_o.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WROCŁAW AUDI A4 2.0TDI S-LINE QUATTRO

Witam,

W nocy z 13 na 14 lutego 2014 z podziemnego garażu na zamkniętym osiedlu przy ul. Opolskiej skradziono AUDI A4 2.0TDI 143KM S-LINE QUATTRO 2010r., kolor widoczny na załączonym zdjęciu, nr VIN WAUZZZ8K5AN060316, nr rej. DB1444C. Auto zakupione było niecałe dwa miesiące wcześniej, więc nie było nawet czasu na zrobienie większej ilości zdjęć.

Jeśli ktoś miał okazję widzieć to auto lub posiada jakiekolwiek pomocne informacje, prosiłbym o kontakt: 797003029.

zdj_cie.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...