Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Skradzione


pre_pl

Rekomendowane odpowiedzi

Na A6 klub zwinęli komuś C5 Allroada 2002 rok z padniętą skrzynią więc nawet lawetą podjechali

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety biorą wszystko. Jakiś czas temu w moich rodzinnych stronach działała szajka. Łupili auta na części. Pech chciał że zwinęli nowego Transportera, w którym właściciel zamontował gps.

Po kilku godzinach od kradzieży, właściciel z Policją dojechał na miejsce gdzie sygnał się urwał. Zwinęli kolesi na gorącym uczynku, a transporter był juz całkowicie rozebrany.

Do tego znaleźli części z aut skradzionych juz kilka lat temu.

Jak myślicie jakie zarzuty dostali :co:

Edytowane przez Pawel_a4b6avf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

B6/B7 sa chodliwe bo części pasują od 2001-2008 roku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W nocy skradziono mi oryginalne dekielki 4szt w Lublinie ul. Daszyńskiego (pod domem) 17bril.jpg

miesiąc mam auto a już coś zostało zaje....ne, co za ludzie w tym kraju żyją.

Jakbyście coś zauważyli na portalach ogłoszeniowych proszę o info.

Niestety nie zdążyłem oznaczyć ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skradziono audi a4 2.0 tdi z 2005 w gdańsku na ulicy Słowackiego w dniu 19-20 maja w nocy podaje link ze zdjęciami http://otomoto.pl/oferta/audi-a4-audi-a4-2-0tdi-prywatnie-ID6y4hdr.html

Edytowane przez citeq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pechoza... nie zdążyłeś sprzedać? a już amator cudzej własności się znalazł....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skradziono audi a4 2.0 tdi z 2005 w gdańsku na ulicy Słowackiego w dniu 19-20 maja w nocy podaje link ze zdjęciami http://otomoto.pl/oferta/audi-a4-audi-a4-2-0tdi-prywatnie-ID6y4hdr.html

a przypadkiem nie miałeś jakiegoś dziwnego oglądającego klienta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W nocy skradziono mi oryginalne dekielki 4szt w Lublinie ul. Daszyńskiego (pod domem) 17bril.jpg

miesiąc mam auto a już coś zostało zaje....ne, co za ludzie w tym kraju żyją.

Jakbyście coś zauważyli na portalach ogłoszeniowych proszę o info.

Niestety nie zdążyłem oznaczyć ....

Ja kupłem autko bez dekli. Teraz się zastanawiam Czy warto po prostu inwestować. :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam forumowicza, któremu ukradziono i odzyskano samochód, stoi na aukcji ubezpieczalni PZU. Chciałbym się skontaktować z właścicielem. Srebrna A4 B6 Kombi, 1.9TDI.

PS. Uważajcie na ten zasrany Wrocław, wśród moich znajomych 3 sztuki Audi w ciągu miesiąca zwinęli. Znalezione przy pomocy zostawionego telefonu + namierzanie.

Edytowane przez JawoR36
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,
Panowie, mam wielką prośbę do Was. W nocy z 04.06 do 05.06 w Sopocie ukradli audi a4 b7 2.0 tdi avant 2005r. Ślady charakterystyczne: prawy przedni błotnik pordzewiały na rancie, pęknięty na dole grill, mała srebrna łatka na tylnym zderzaku. Słychać napęd pompy olejowej, z intercoolera aż kapie olej.
Numery rejestracyjne EPD 75KJ. Numer vin: WAUZZZ8E35A553922. Za wszelkie informacje przewidziana nagroda. Może ktoś coś widział, coś słyszał....
2i8u4x5.jpg
2055tap.jpg
Link do paczki rar:
Proszę o pomoc. Z góry dziękuję
Tel. kontaktowy: 609-110-893
Proszę moderatorów o wyrozumiałość i przeniesienie tematu w inny dział jeśli to nie ten.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,
Panowie, mam wielką prośbę do Was. W nocy z 04.06 do 05.06 w Sopocie ukradli audi a4 b7 2.0 tdi avant 2005r. Ślady charakterystyczne: prawy przedni błotnik pordzewiały na rancie, pęknięty na dole grill, mała srebrna łatka na tylnym zderzaku. Słychać napęd pompy olejowej, z intercoolera aż kapie olej.
Numery rejestracyjne EPD 75KJ. Numer vin: WAUZZZ8E35A553922. Za wszelkie informacje przewidziana nagroda. Może ktoś coś widział, coś słyszał....
2i8u4x5.jpg
2055tap.jpg
Link do paczki rar:
Proszę o pomoc. Z góry dziękuję

Tel. kontaktowy: 609-110-893

Proszę moderatorów o wyrozumiałość i przeniesienie tematu w inny dział jeśli to nie ten.

No to pewnie ci sami ludzie co i mi ukaradli brudasy. Miejmy nadzieje ze moze cos sie znajdzie ale szanse sa bardzo male

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

we Wrocławiu jak miałam A6 C6 trzy lata temu próbowali się dobrać w nocy do niej i wycieli pod lusterkiem w drzwiach kierowcy dziurę 30x30 cm, porozrywali kable ale nic więcej, chyba nawet nie zdążyli dostać się do środka... Ale auto poniszczone... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcieli zrobić zwarcie żeby ubić alarm i wywołać zamek. Albo stara gwardia wyszła albo amatorzy.

Tapniete z HGW 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie miałem żadnego zabezpiecznia. Podobno teraz jakaś plaga w trójmieście, same audi giną.

citeq jakieś informacje od policji itp masz coś, jakieś postępy w sprawie czy nic?

Moja siora mieszka w 3miescie. Ostatnio mówiła, że sąsiadom z garażu podziemnego zwinęli C6 w kombiku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najgorsze jest to, ze policja wcale tych aut nie szuka, umarzaja sprawy po krotkim czasie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...