Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Skradzione


pre_pl

Rekomendowane odpowiedzi

To ci mówię,że stacje demontażu na używki.Napewno by kradzieże były zminimalizowane.Ty pojechałeś z najgrubszymi rzeczami.Ale większość części i tak trzeba włożyć nowych a to w sklepie można.Chyba,że są ludzie,którzy wkładają używany rozrząd,wahacz,tarcze,klocki itp.Oszczędność na bezpieczeństwie i pozornie kasie.dla takich ludzi potem są te kradzieże.Po kolejne mam gdzieś allegro itp handlarzyny używkami.Potrebowałem kiedyś silnik do auta żony.Na allegro 1700 z łaskawą gwarancją rozruchową i diabli wiedzą jakiego pochodzenka.Dołożyłem 200 i kupiłem z zarejestrowanego zakładu z gwarancją pół roku z możliwością przedłużenia.Wszystkie kwity z pomiarów i jakie wartości.Jeździ już 2 lata.2 przykład.U mnie też jest giełda.Potrzebowałem linkę z gazu do Skody Felicji.Handlarze z giełdy nie mieli a jak już to za kilka dni za 30-40 zeta.Pwnie trzeba było rąbnąć i rozebrać Skodzinę.To pojechałem do sklepu Skody.Ori od ręki 15 zł.Więc dlatego wspomniałem o tej znajomości cen przez handlarzy.Kardzież każdego auta nawet taniego do którego Ac nie przsługuje jest bolesna.Bo ktoś tak jak mówisz na to zaiwaniał.A przyjdzie taka menda.Weźmie jak swoje.W dziupli rozbiorą a handlarz sprzedaje paląc głupa,że po prostu ma.Może mam takie spaczenie a może jednak rację ale tak to widzę.A wy macie swoje racje i możecie mnie za moje nie lubić.Koniec dykusji z mojej strony.Jak masz legalne części to fajnie.Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć.
Dziś po chamsku w biały dzień skradziono mi z pod bloku przy ulicy Romanowskiego 38 w Gdyni na Pogórzu Audi A4 B7.

Dane auta:
Audi A4 B7 2006r 1.9 TDI
Numer rej.: GA 9014T
Kolor: Błękit (jak na zdjęciach z przed zakupu)
Nr VIN: WAUZZZ8E86A236963

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

Dziś po chamsku w biały dzień skradziono mi z pod bloku przy ulicy Romanowskiego 38 w Gdyni na Pogórzu Audi A4 B7.

Dane auta:

Audi A4 B7 2006r 1.9 TDI

Numer rej.: GA 9014T

Kolor: Błękit (jak na zdjęciach z przed zakupu)

Nr VIN: WAUZZZ8E86A236963

Papiery stały na Ciebie? Ukradli Anglika czy już przerobionego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto przerobione było od ponad roku. Zarejestrowane w zasadzie na mojego ojca.

Pytam, bo już myślałem, że się rzucili na angola.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

Dziś po chamsku w biały dzień skradziono mi z pod bloku przy ulicy Romanowskiego 38 w Gdyni na Pogórzu Audi A4 B7.

Dane auta:

Audi A4 B7 2006r 1.9 TDI

Numer rej.: GA 9014T

Kolor: Błękit (jak na zdjęciach z przed zakupu)

Nr VIN: WAUZZZ8E86A236963

Papiery stały na Ciebie? Ukradli Anglika czy już przerobionego?

Mam identyczne auto w tym samym kolorze na takich samych felgach, tyle że kupione w grudniu tamtego roku i z klapą s-line, więc chyba nie Twoje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

W Gliwicach od dłuższego czasu grasuje jakaś szajka co kradnie Audi.Kolega miał szczęście bo mu tylko otworzyli i próbowali odpalic jego A4 b8 ,ale miał dodatkowe zabezpieczenie.

A tu jest artykuł :http://infogliwice.pl/?p=30682, przeczytajcie jak sie wybieracie do Gliwic.Brak słów dla debili

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edit: Nieaktualne, auto się znalazło!

SKRADZIONO!
Dzisiaj w Krakowie w nocy (z 19 a 20 kwietnia 2016) z parkingu podziemnego przy ulicy Józefa Meiera skradziono czarne Audi A5 2010 rok.
Ostatnio widziany na miejscu parkingowym o godzinie 23:00 19.04.2016
Nr rejestracyjny: RBI 05481
VIN: WAUZZZ8T0AA052737

Ktokolwiek widział proszę o kontakt

Cechy charakterystyczne:
- Wersja S-line
- Panoramiczny dach
- Felgi 20" wzór z Audi S5
- Lusterka srebrne z Audi S5
- Wgniotka na listwie ozdobnej nad prawym lusterkiem

Tutaj kilka zdjęć:

https://m.facebook.com/ptetera/posts/1073195459409520?pnref=story

Edytowane przez Wurger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SKRADZIONO!

Kontakt: 507758797 lub policja 997

Dzisiaj w Krakowie w nocy (z 19 a 20 kwietnia 2016) z parkingu podziemnego przy ulicy Józefa Meiera skradziono czarne Audi A5 2010 rok.

Ostatnio widziany na miejscu parkingowym o godzinie 23:00 19.04.2016

Nr rejestracyjny: RBI 05481

VIN: WAUZZZ8T0AA052737

Ktokolwiek widział proszę o kontakt

Cechy charakterystyczne:

- Wersja S-line

- Panoramiczny dach

- Felgi 20" wzór z Audi S5

- Lusterka srebrne z Audi S5

- Wgniotka na listwie ozdobnej nad prawym lusterkiem

Tutaj kilka zdjęć:

https://m.facebook.com/ptetera/posts/1073195459409520?pnref=story

dam zanć na wschodnia granice żeby czasem nie wyjechało :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było w zeszłym roku na allegro wystawione przez gościa z Warszawy.

Wiem bo sam się nim interesowałem...

Mam nadzieję że znajdą tych szmaciarzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich forumowiczow,



W nocy 03.05 we Wroclawiu, na Psim Polu skradziono nam czarne Audi A4 kombi z 2008 roku. Powiadomilismy Policje, media spolecznosciowe oraz wszystkich znajomych, dodalismy wpisy do baz aut skradzionych jak carportal, stolencars.eu, skradzione-samochody.pl



Tutaj link do ogloszenia na skradzione-samochody.pl Audi A4 KOMBI | Skradzione samochody, motocykle i pojazdy


Znaki szczegolne:


- lekko przytarta lewa strona tylnego zderzaka


- wytarty lakier od anteny CB radio, lewy-tylny naroznik dachu


- lewe przednie nadkole lekko uszkodzone na laczeniach i popekany plastik nadkola


- w srodku jasna tapicerka z alcantary


- brak oznaczen modelu i silnika (2.7 diesel)



Wg informacji jakie mamy auto moze byc w wojewodztwie dolnoslaskim, lubuskim, moze wielkopolskim, ale ponoc opuscilo Wroclaw.



Prosimy o pomoc w odnalezieniu, kazda informacja sie przyda, jesli ktos widzial podobne auta jak na zdjeciach gdzies na osiedlowym parkingu, podworku, garazu, moze jakies czesci na gieldzie, podworku, szrocie.



Bedziemy wdzieczni i jestesmy gotowi przekazac nagrode znalazcy.


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam na początku tygodnia ukradli mi kratki boczne od zderzaka sline a4 b6. Na szczęście środkowy grill jest zamocowany od wewnątrz na trytytki, gdyby ktoś miał takie do kupienia to charakterystyczne będą w górnych rogach od strony środkowego grilla dziury po wkretach-miały służyć jako zabezpieczenia. Gdyby ktoś chciał się skusić to postawie flaszkę i niech lepiej kupi sobie nowe. Może ktoś znajdzie na jakimś portalu aukcyjnym, to proszę o info. Kratki zginęły w Radomiu, pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi dzisiaj (lub wczoraj) ukradli również dekielki. Pytanie czy na nich są jakieś numery seryjne które mógłbym powiązać z felgą ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...