Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Skradzione


pre_pl

Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 2015 07 25 w nocy w Strzegom ul. Kasztelańska, Polska skradziono
Marka: Audi A3 8P
Rok produkcji: 2007
Kolor: Szary
Tablica Rejestracyjna: DSW FE99

0zUwtqB.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze współczuję....

Podaj VIN, może wypłynie gdzieś na południu Polski....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok. Jakby coś, to dam znać.

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masakra :(... 3mam kciuki za znalezienie... miałeś coś dołożonego z zabezpieczeń?

Dnia 2015 07 25 w nocy w Strzegom ul. Kasztelańska, Polska skradziono
Marka: Audi A3 8P
Rok produkcji: 2007
Kolor: Szary
Tablica Rejestracyjna: DSW FE99

0zUwtqB.jpg

:-/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś w nocy między 1 a 6 w Katowicach skradziono mojemu kumplowi czarne A6 C6 sedan polift 3.0TDI Q, stało na felgach 19' Ori RS6 II, ciemne szyby z tyłu, czarna z chromami, brak oznaczeń na klapie, blachy SK 400EX gdyby ktoś coś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I mnie przyszło w tym wątku się pojawić :angry::( z poniedziałku na wtorek, skardziono srebne Audi A4 2.0TFSI Quattro 2011 - blachy FSL 01UP, złodzieje auto zabrali z garażu podziemnego w Sopocie, brak odkryłem niestety dopiero w środę, ponieważ na codzień jeżdżę służbowym. Brak znaków szczególnych, ładna, zadbana, niski przebieg 66tkm.

Edytowane przez lesjagl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I mnie przyszło w tym wątku się pojawić :angry::( z poniedziałku na wtorek, skardziono srebne Audi A4 2.0TFSI Quattro 2011 - blachy FSL 01UP, złodzieje auto zabrali z garażu podziemnego w Sopocie, brak odkryłem niestety dopiero w środę, ponieważ na codzień jeżdżę służbowym. Brak znaków szczególnych, ładna, zadbana, niski przebieg 66tkm.

Coś te Trójmiasto widzę strasznie popularne :eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś w nocy między 1 a 6 w Katowicach skradziono mojemu kumplowi czarne A6 C6 sedan polift 3.0TDI Q, stało na felgach 19' Ori RS6 II, ciemne szyby z tyłu, czarna z chromami, brak oznaczeń na klapie, blachy SK 400EX gdyby ktoś coś

Cholera gdzieś widziałem to auto bo zwróciłem uwagę na rejestrację tylko teraz nie pamiętam gdzie, ale ostatnio kręciłem się w okolicach Rybnika.

A mojego nikt nie chce ukraść a mam dobrze ubezpieczone lepiej bym wyszedł niż sprzedając

Edytowane przez Gibons
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Witam dnia 23-01-2016 między godziną 5:10-9:00 z ul. Szafranowej w Gdyni SKRADZIONO Audi A4 b7 o nr rejestracyjnych GA 5895X . Za pomoc w odnalezieniu auta czeka nagroda. nr kontaktowy 790-502-678 lub kontaktować się z policją!!
proszę o udostępnianie!!! Może uda się jeszcze auto uratować !!!"

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=948945655141564&set=a.578868245482642.1073741828.100000784143975&type=3&theater

Powyżej zdjęcie samochodu. Może wypłynie gdzieś na południu kraju.

https://www.facebook.com/AudiA4B7/videos/729179517186006/?theater

Tu setup zimowy.

Edytowane przez Pawel_a4b6avf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kur... to sie juz plaga robi w 3miescie, samochody gina na potege zwlaszcza BMW i Audi..... Piekna ta A4 i charakterystyczna mam nadzieje ze znajda skur.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś w nocy między 1 a 6 w Katowicach skradziono mojemu kumplowi czarne A6 C6 sedan polift 3.0TDI Q, stało na felgach 19' Ori RS6 II, ciemne szyby z tyłu, czarna z chromami, brak oznaczeń na klapie, blachy SK 400EX gdyby ktoś coś

Cholera gdzieś widziałem to auto bo zwróciłem uwagę na rejestrację tylko teraz nie pamiętam gdzie, ale ostatnio kręciłem się w okolicach Rybnika.

A mojego nikt nie chce ukraść a mam dobrze ubezpieczone lepiej bym wyszedł niż sprzedając

Zostaw na noc we Wrocławiu :grin:

Tym, którym ukradli auta, polecam kilku znajomym dać "misję", która polega na szukaniu "na gwałt" konkretnych części, które by odpowiadały tym, ze skradzionego auta. Rozpytać wśród dużych i małych mechaników, handlarzy częściami, handlarzy samochodów (tych można pytać o całe auta, a co głupszych wprost o ciepłe tematy), w ten sposób znajomy znalazł swoje auto, tydzień po kradzieży, po drugiej stronie giełdy, niż on sam stał z towarem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A propos zostawiania na noc we Wrocławiu:

"Dzisiaj (26.01) po godzinie 24 z ulicy Miłostowskiej we Wrocławiu skradziono Audi A5. 20 calowe czarne felgi, przyciemniane wszystkie szyby boczne, podwójny wydech.. 15.000 zł NAGRODY !!!!"

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.801203793325322.1073741838.391155500996822&type=3&pnref=story

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrocław jest dość popularny w kradzieże b7 ostatnim czasem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

we wroclawiu i w sumie inncyh miejscowosciach warto sprawdzic serwisy ktore przekladaja angliki bo wiadomo przekladka do b6 b7 schodzi bardzo szybko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Radiomu jest sporo przekladek jak i anglikow.
Z tego co czytałem,w Wawie jak kradną to na kilka dni porzucją na osiedlowych parkinkach żeby sprawdzić czy ma gps.
A swoją drogą czy te auta co zniknęły to mialy jakies zabezpeczenia ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...