Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Skradzione

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dnia 2015 07 25 w nocy w Strzegom ul. Kasztelańska, Polska skradziono
Marka: Audi A3 8P
Rok produkcji: 2007
Kolor: Szary
Tablica Rejestracyjna: DSW FE99

0zUwtqB.jpg

Opublikowano

Szczerze współczuję....

Podaj VIN, może wypłynie gdzieś na południu Polski....

Opublikowano

WAUZZZ8P87A160292

Opublikowano

Ok. Jakby coś, to dam znać.

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Dzięki :thumbup1:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Masakra :(... 3mam kciuki za znalezienie... miałeś coś dołożonego z zabezpieczeń?

Dnia 2015 07 25 w nocy w Strzegom ul. Kasztelańska, Polska skradziono
Marka: Audi A3 8P
Rok produkcji: 2007
Kolor: Szary
Tablica Rejestracyjna: DSW FE99

0zUwtqB.jpg

:-/

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Dziś w nocy między 1 a 6 w Katowicach skradziono mojemu kumplowi czarne A6 C6 sedan polift 3.0TDI Q, stało na felgach 19' Ori RS6 II, ciemne szyby z tyłu, czarna z chromami, brak oznaczeń na klapie, blachy SK 400EX gdyby ktoś coś

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

I mnie przyszło w tym wątku się pojawić :angry::( z poniedziałku na wtorek, skardziono srebne Audi A4 2.0TFSI Quattro 2011 - blachy FSL 01UP, złodzieje auto zabrali z garażu podziemnego w Sopocie, brak odkryłem niestety dopiero w środę, ponieważ na codzień jeżdżę służbowym. Brak znaków szczególnych, ładna, zadbana, niski przebieg 66tkm.

Edytowane przez lesjagl

Opublikowano

I mnie przyszło w tym wątku się pojawić :angry::( z poniedziałku na wtorek, skardziono srebne Audi A4 2.0TFSI Quattro 2011 - blachy FSL 01UP, złodzieje auto zabrali z garażu podziemnego w Sopocie, brak odkryłem niestety dopiero w środę, ponieważ na codzień jeżdżę służbowym. Brak znaków szczególnych, ładna, zadbana, niski przebieg 66tkm.

Coś te Trójmiasto widzę strasznie popularne :eusathink:

Opublikowano

Dziś w nocy między 1 a 6 w Katowicach skradziono mojemu kumplowi czarne A6 C6 sedan polift 3.0TDI Q, stało na felgach 19' Ori RS6 II, ciemne szyby z tyłu, czarna z chromami, brak oznaczeń na klapie, blachy SK 400EX gdyby ktoś coś

Cholera gdzieś widziałem to auto bo zwróciłem uwagę na rejestrację tylko teraz nie pamiętam gdzie, ale ostatnio kręciłem się w okolicach Rybnika.

A mojego nikt nie chce ukraść a mam dobrze ubezpieczone lepiej bym wyszedł niż sprzedając

Edytowane przez Gibons

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

"Witam dnia 23-01-2016 między godziną 5:10-9:00 z ul. Szafranowej w Gdyni SKRADZIONO Audi A4 b7 o nr rejestracyjnych GA 5895X . Za pomoc w odnalezieniu auta czeka nagroda. nr kontaktowy 790-502-678 lub kontaktować się z policją!!
proszę o udostępnianie!!! Może uda się jeszcze auto uratować !!!"

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=948945655141564&set=a.578868245482642.1073741828.100000784143975&type=3&theater

Powyżej zdjęcie samochodu. Może wypłynie gdzieś na południu kraju.

https://www.facebook.com/AudiA4B7/videos/729179517186006/?theater

Tu setup zimowy.

Edytowane przez Pawel_a4b6avf

Opublikowano

Kur... to sie juz plaga robi w 3miescie, samochody gina na potege zwlaszcza BMW i Audi..... Piekna ta A4 i charakterystyczna mam nadzieje ze znajda skur.....

Opublikowano

Oby się znalazła. Możliwe że już rozłożona.

Opublikowano

Dziś w nocy między 1 a 6 w Katowicach skradziono mojemu kumplowi czarne A6 C6 sedan polift 3.0TDI Q, stało na felgach 19' Ori RS6 II, ciemne szyby z tyłu, czarna z chromami, brak oznaczeń na klapie, blachy SK 400EX gdyby ktoś coś

Cholera gdzieś widziałem to auto bo zwróciłem uwagę na rejestrację tylko teraz nie pamiętam gdzie, ale ostatnio kręciłem się w okolicach Rybnika.

A mojego nikt nie chce ukraść a mam dobrze ubezpieczone lepiej bym wyszedł niż sprzedając

Zostaw na noc we Wrocławiu :grin:

Tym, którym ukradli auta, polecam kilku znajomym dać "misję", która polega na szukaniu "na gwałt" konkretnych części, które by odpowiadały tym, ze skradzionego auta. Rozpytać wśród dużych i małych mechaników, handlarzy częściami, handlarzy samochodów (tych można pytać o całe auta, a co głupszych wprost o ciepłe tematy), w ten sposób znajomy znalazł swoje auto, tydzień po kradzieży, po drugiej stronie giełdy, niż on sam stał z towarem.

Opublikowano

A propos zostawiania na noc we Wrocławiu:

"Dzisiaj (26.01) po godzinie 24 z ulicy Miłostowskiej we Wrocławiu skradziono Audi A5. 20 calowe czarne felgi, przyciemniane wszystkie szyby boczne, podwójny wydech.. 15.000 zł NAGRODY !!!!"

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.801203793325322.1073741838.391155500996822&type=3&pnref=story

Opublikowano

Znowu Wrocław!!!!

Masakra!!!

Opublikowano

Wrocław jest dość popularny w kradzieże b7 ostatnim czasem

Opublikowano

we wroclawiu i w sumie inncyh miejscowosciach warto sprawdzic serwisy ktore przekladaja angliki bo wiadomo przekladka do b6 b7 schodzi bardzo szybko

Opublikowano

W Radiomu jest sporo przekladek jak i anglikow.
Z tego co czytałem,w Wawie jak kradną to na kilka dni porzucją na osiedlowych parkinkach żeby sprawdzić czy ma gps.
A swoją drogą czy te auta co zniknęły to mialy jakies zabezpeczenia ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.