Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Skradzione


pre_pl

Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 19 marca 2017 o 17:47, leewang napisał:

Ukradli A6 w 30 sekund: 

 

Powtórzę się z innego wątku..

Fajną pod kątem tego filmiku (ale czasem wkurzającą) opcję miała Laguna III GT, którą miałem. Jak zamknąłeś drzwi z pilota (karty), a nie z klamki to wyłączałeś Hand Free i otworzyć mogłeś tylko również z pilota.. Jak zamknąłeś klamką to i otworzyć mogłeś z klamki..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam obejrzenie też tego materiału:

 

http://www.tvp.info/22478639/walka-o-zycie-zaczyna-sie-kiedy-zlodziej-poczuje-ze-jest-atakowany-ekipa-tvp-info-na-wycieczce-z-bylym-zlodziejem-aut 

 

Zawartość dodana 10 minutes later


dlatego keyless  to "gówno" i ewidentnie szli jak po swoje [emoji4]


Zgoda.
Najświeższe informacje:

f8133207ab800433a834ae401539177f.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś w ciągu dnia w Dąbrowie Górniczej znajomego napadli jak podchodził do samochodu i zaje.... 2 tygodniową A4 B9.  Sku....... patologia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, peszko napisał:

Dziś w ciągu dnia w Dąbrowie Górniczej znajomego napadli jak podchodził do samochodu i zaje.... 2 tygodniową A4 B9.  Sku....... patologia.

Kurna.. takie są najgorsze, że napad jest.. w Warszawie na top liście japońce są, ale Audi wszędzie wysoko..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nietypowe zabezpieczenia trzeba stosować, typu złodziejki, kombinacje dotykowe itd... Znam gościa z Wawy, który takie montuje w autach. Przyjeżdża do klienta 3 godziny i zrobione. U mnie takie zrobił i jest ok. Oczywiście mogę je w każdej chwili wyłączyć, np jak jadę do servisu.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne, że tak. Nietypowe zabezpieczenia są najlepsze, ale jak złodziej będzie miał zlecenie na takie auto, to poradzi sobie ze wszystkim.

Po sąsiedzku, kolesie w biały dzień prawie wyprowadzili nowego Outlandera ze strzeżonego osiedla. Podjechali lawetą z naklejkami serwisu, ubrani byli w skafanderki serwisantów, mieli kwity z pieczątkami i pod pretekstem akcji serwisowej zapakowali brykę na lawetę. Ochroniarz sprawdził zlecenie, niby się wszystko zgadzało i gdyby nie niania, która zajmowała się dzieckiem właściciela, było by po samochodzie.

Ochroniarz zatrzymał ich przy bramie i powiedział, że zaraz będzie właściciel. Kolesie wydygali i uciekli. Zostawili wszystko. Później okazało się, że laweta ma lewe papiery i była skradziona 2 tygodnie wcześniej. 

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na lawetę zwykle nie ma mocnych.

W innych przypadkach istnieją zabezpieczenia utrudniające kradzież.

Stosuję elektroniczne cykliczne odcinanie paliwa a potem odcięcie zapłonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam brać forumową. Niestety A3 posiadałem tylko 3 tygodnie i nie zdążyłem wiele na forum posiedzieć ale proszę o pomoc w odszukaniu auta...

https://www.olx.pl/oferta/skradziono-audi-a3-2-0tdi-sportback-CID5-IDota3v.html#46cf3065d3


Przeznaczona jest nagroda pieniężna 5tys zł. Wszelkie wskazówki dot. odszukania auta również chętnie wysłucham Pozdrawiam. tel 735006444


Ps. nie wiem czy to dobry dział... w razie czego proszę o przeniesienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam brać forumową. Niestety A3 posiadałem tylko 3 tygodnie i nie zdążyłem wiele na forum posiedzieć ale proszę o pomoc w odszukaniu auta...
https://www.olx.pl/oferta/skradziono-audi-a3-2-0tdi-sportback-CID5-IDota3v.html#46cf3065d3

Przeznaczona jest nagroda pieniężna 5tys zł. Wszelkie wskazówki dot. odszukania auta również chętnie wysłucham Pozdrawiam. tel 735006444

Ps. nie wiem czy to dobry dział... w razie czego proszę o przeniesienie.

Fatalnie, współczuję.
Widziałem to ogłoszenie na nagrodazainfo.pl


Wysłane z mojego XT1562 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, 

Właśnie się dowiedziałem, że w Lublinie skradziono Audi A4 B8! Wrzucam link z info:
http://spottedlublin.pl/lublin-skradziono-audi-a4-z-parkingu-pod-blokiem-widziales-je-zdjecia/

Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie! Pomóżmy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Upodobali sobie w Lublinie Audi... To już kolejna, wcześniej kradli głównie A6 C6, ale A4 też. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio w Kraśniku ukradli A6... 
Co gorsza mieszkam w Lublinie i często jestem w Kraśniku, i nawet swoim staruchem boje się parkować (nawet pomimo bonusowego zabezpieczenia). :angry:
Dla tego warto mieć zapisane numery do wszystkich posterunków straży granicznej... i mówię poważnie (znajomemu przy jego Pontiacu Firebirdzie uratowało to auto). 

Ostatnio gdzieś podali raport, że m.in BMW i Audi A4, A5 i A6 z systemem keyless są beznadziejnie łatwe do odblokowania i odpalenia. Niestety na chwile obecna nie pamiętam gdzie to czytałem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Sulfur napisał:

Ostatnio w Kraśniku ukradli A6... 
Co gorsza mieszkam w Lublinie i często jestem w Kraśniku, i nawet swoim staruchem boje się parkować (nawet pomimo bonusowego zabezpieczenia). :angry:
Dla tego warto mieć zapisane numery do wszystkich posterunków straży granicznej... i mówię poważnie (znajomemu przy jego Pontiacu Firebirdzie uratowało to auto). 

Ostatnio gdzieś podali raport, że m.in BMW i Audi A4, A5 i A6 z systemem keyless są beznadziejnie łatwe do odblokowania i odpalenia. Niestety na chwile obecna nie pamiętam gdzie to czytałem...

Spokojnie, 2.0 benzyne by musieli przez pomyłkę ukraść :decayed:

Keyless to najlepsze samochody do jumania :grin: Laptop, wzmacniacz sygnału i zwijają auto spod domu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja myślę, chociaż silnik nie jest taki zły jak wiele osób płacze (a go nigdy nie miała). :decayed:
Co ciekawe, na liście aut zagrożonych są głównie drogie modele... albo te tańsze keylessy mają lepsze zabezpieczenia albo "złym programistom"  nie chce ich się nawet łamać. 

Edytowane przez Sulfur
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Kosmita napisał:

wniosek że jak zaplanują kradzież to ciężko się będzie ustrzec :( 

za szybko to trwa i niesamowicie proste :( tylko kwestia sprzętu..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No trzeba lukać. Jak Cię ktoś z plecakiem śledzi z garażu CH to nie udawaj, że Ci się wydaje.. a w domu kluczyki od keyless trzeba dobrze chować i tyle. Ale raczej racja- jak namierzą samochód to ciężko będzie uchronić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Kosmita napisał:

No trzeba lukać. Jak Cię ktoś z plecakiem śledzi z garażu CH to nie udawaj, że Ci się wydaje.. a w domu kluczyki od keyless trzeba dobrze chować i tyle. Ale raczej racja- jak namierzą samochód to ciężko będzie uchronić.

nasuwa się pytanie czy nie trzeba chować kluczyka w jakieś specjalne pudełko, które odetnie możliwość takiego połączenia. tak jak na karty są pokrowce żeby ci nikt nie skopiował tak tutaj po prostu nie znajdą sygnału kluczyka i nic nie zrobią

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...