Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Skradzione


pre_pl

Rekomendowane odpowiedzi

Dokladnie zapierdzielil tez paliwo. Zreszta widac jak tankowal to wyciagnal pistolet a ropa nadal sie lala. Przestraszyla go ekspedientka. Na wykop zaraz to tez wrzuce skoro tak proponujesz:) Prosze kto jeszcze moze gdzies to udostepnic bede wdzieczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich forumowiczów;

Dzisiaj we Wrocławie na ul. Bystrzyckiej 89 na parkingu przy firmie EBCC skradzione zostało moje audi A4 B6 z 2003r. Auto kupiłem 3 tygodnie temu tez we Wrocławie. Skradziono je miedzy 15 a 18.45. Autko to sedan koloru srebrnego z czarnymi elementami na dole zderzaków, na felgach 15 z oponami continental. Lekko zdarty przedni prawy błotnik, brak innych znaków szczególnych. Rejestracja: EWE 89TH. Jeśli ktokolwiek wiedział ktokolwiek wie i może pomóc w odnalezieniu autka, proszę o pomoc i kontakt.

Z góry dziękuję wszystkim za pomoc.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Współczuję, długo się nie nacieszyłeś

W tych godzinach kradną?

Może sprzedający miał drugie kluczyki.

Wrzuć jakieś zdjęcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, ale też bym się zastanowił nad sprzedawcą i drugim kluczem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałeś auto z dwoma kluczykami (scyzorykami) plus jeden kluczyk plastykowy? Podejrzana sprawa ogólnie, kupowałeś od handlarza?

Podjedź na giełde i popatrz co tam mają. Współczuje, długo nią nie pojeździłeś :kwasny:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koles nie wydawał sie podejrzany. Podpisywaliśmy umowe w jego domu, przy zonie i dziecku. Auto ogladalismy w garazu i stamtad jechalismy sie przejechac i na stacje. Gdzie we wrocku sa gieldy samochodowe? Pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie totalna cisza. Od momentu wstawienia filmu nic;/ Tylko nic nie znaczące poszlaki bo się komuś wydawało ze go zna;/ A policja ma chyba na to wyjebane bo tez nic nie ma odzewu ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może po drodze złapał go jakiś fotoradar i przyjdzie Ci foto z jego ryjem. Życzę Ci tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś w nocy 26/27 z ul. Kwiatkowskiego na Parkitce skradziono białe Audi A6 z czarnym dachem nr. rejestracyjny SC 3080K Proszę o pomoc dla kogoś kto ma jakieś info na ten temat będzie nagroda.

10.000 PLN za wskazanie miejsca gdzie znajduje się samochód... z góry dzięki za pomoc.. Numer kontaktowy 790641491

znaki szczególne - dach czarny mat.."folia", grill rs6, felgi 18" MONOBLOCK pomalowane w czarny połysk, opony toyo 215/40/18, sprężyny eibach -30mm, czarne skóryqj24.jpg

5e0g.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wróciłem ze Sceniczkiem do domu:) Dzisiaj sie znalazł i to nawet w całości :) Tylko dzieki temu ze łodziej debil cofiąc wjechal na skarpę i się zakopał :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wróciłem ze Sceniczkiem do domu:) Dzisiaj sie znalazł i to nawet w całości :) Tylko dzieki temu ze łodziej debil cofiąc wjechal na skarpę i się zakopał :)

no to ładnie - powinni ściągnąć linie papilarne od gościa i go namierzyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie bardzo proszę o pomoc!

ukradli mi moją perełkę.

W GDAŃSKU SKRADZIONO AUDI A4 B6 DPL 22XN kombi 1,9tdi 130km avf 6biegow 2004r. dnia 01.08.2013r z ulicy Subisława 31. Granatowy, srebrne relingi z uchwytem na antene CB, przyciemniane szyby tyl, srebrne alufelgi audi, w srodku czarna skorzana tapicerka, aluminiowe listwy ozdobne, duze radio audi, uchwyt na telefon. Tylna lewa lampa lekko ciemniejsza. Tylny zderzak z prawej strony lekko puknięty. ZDJĘCIA ZROBIONE KILKA DNI PRZED! Jakby ktos widzial proszę o kontakt o kazdej porze nr. 669 134 336 lub z policja.

1097829_553645588031968_1232341022_o.jpg

998557_553638234699370_1117073436_n.jpg

992857_553638194699374_395305068_n.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś rano 30.10.20133 w miejscowości Malbork skradziono moją Audi A4 B6 2002r. 1.9tDI quattro sedan AVF 130KM po chipie. Skrzynia 6 biegow.

Charakterystyczny znak napis quattro do góry nogami

dsc00545eo.jpg

VIN WAUZZZ8E03A028152

20130412173348.jpg

w samochodzie była zamontowana Navi MMI

dsc01256en.jpg

Samochód był na felgach 18" i opony 225/40/18 235/40/18

Tu jest link do mojego temat na temat tego samochodu

http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-73/b6-avf-sreberko-quattro-1-9tdi-130km-chip-242273/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlatego nie pokazuje się auta w calosci a numery się zaslania.....tu złodzieje tez zagladaja:facepalm:

---------- Post dopisany at 15:16 ---------- Poprzedni post napisany at 11:10 ----------

:facepalm: musial się komus spodobać,,,,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlatego nie pokazuje się auta w calosci a numery się zaslania.....tu złodzieje tez zagladaja:facepalm:

---------- Post dopisany at 15:16 ---------- Poprzedni post napisany at 11:10 ----------

:facepalm: musial się komus spodobać,,,,,,

no to może zamknijmy forum wtedy nikt nic nie będzie wiedział...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie pitolcie. to nie Veyron że złodzieje szukają po tablicach . przypadek i tyle. idzie taki sqrwiel i bierze pierwszą lepszą audicę. przecież to nie są samochody kradzione na zamówienie (czytaj: drogie i ekskluzywne) tylko na części , ponieważ są chodliwe.

ja mam gpsa, auto casco i dwa inne zabezpieczenia przed kradzieżą a też bym się bał w obcym miejscu auto zostawic :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...