Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL TDI PD] Jaki macie przebieg ?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak sprawdzić temp. oleju, vagiem ?

Opublikowano

Jeżeli nie masz dostępu do pełnego FIS-u to tak, vagiem.

Opublikowano

MOżna fis odblokować, aktualizować do pełnego? gdzie mogę o tym poczytać ?

Z tego co się zorientowałem, to prawdopodobnie mam pełen fis, ale temp. oleju nigdy nie widziałem, trzeba jakoś ekstra włączyć?

Edytowane przez ferdek77

Opublikowano
3 godziny temu, ferdek77 napisał:

MOżna fis odblokować, aktualizować do pełnego? gdzie mogę o tym poczytać ?

Z tego co się zorientowałem, to prawdopodobnie mam pełen fis, ale temp. oleju nigdy nie widziałem, trzeba jakoś ekstra włączyć?

tylko kolorowy fis to ogarnie, mniemam iż nie masz więc odpuść kombinowanie ze swoim :) 

Ewentualnie pozostaje kwestia wyciągnięcia dodatkowego wyświetlacza ale moim zdaniem nie warte zachodu 

Opublikowano

Ok dzięki :) a kolorowy to tylko wymiana licznika, czy trzeba jeszcze coś rzeźbić?

Opublikowano

Tylko wymiana, do tego potrzeba innej manetki z przyciskami do obsługi FIS.

Opublikowano

Mój silnik na castrolu jeździł do przebiegu 430000 zero pobierania oleju tzn przez 10-12 tysi jakieś 3-4 mm na bagnecie ubedzie więc norma. do wszystkich moich tdi lalem castrol i złego słowa nie powiem pierwsze słyszę o wysokiej temperaturze oleju. Kiedyś miałem b5 ajm jak sprzedawałem w 2014r miała 450000 km też na castrolu ,do dzisiaj widuje ja czasem w katowicach. Ostatnie dwie wymiany zmieniłem na motula i szczerze nie widzę w ogóle różnicy na plus. Olej to olej byle by syfu nie lac. 

Opublikowano
W dniu 8.03.2019 o 09:28, martin6230i napisał:

tylko kolorowy fis to ogarnie, mniemam iż nie masz więc odpuść kombinowanie ze swoim :) 

Żaden zegar w B6 nie ma wyświetlania temp. oleju... Takie rzeczy były w RS4 dla przykładu:

847822303_1_1080x720.jpg

Temperaturę oleju można sprawdzić VAGiem w module licznika 17 - Instruments - i jeszcze zalezy czy mamy czujnik poziomu czy poziomu i temp oleju w misce...

Opublikowano

A na fisie nie można było czasem wejść w temperaturę oleju? Coś kojarzę że szwagier w ASN tyle że multi, miał na fisie opcje podglądnięcia temperatury oleju..

A co do czujnika, o ile siedzi oryginał z Hella to powinien być wraz z temperaturą.

Opublikowano

238tys - przebieg ori, sprawdzony ?

Opublikowano

AVF 345.000 :a4fan:

Opublikowano

AVF 397 tys. 

Rok temu zrobiona turbina, aktualnie awaria prawdopodobnie uszczelka :(

A jednak poszły wtryski ?

Edytowane przez Exilius

Opublikowano

BRB '06r. 285.5k - ori

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.