Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AEB] Silnik 1.8 T i gaz


lider57

Rekomendowane odpowiedzi

a zna ktos koło mnie dobra hamownie????bo aż sam jestem ciekaw.

a widzisz??? :wink4:

jak miałeś w serii 170 to stawiam max 210 , jeśli masz seryjne graty ofkoz :naughty: :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego jestem również z Sosnowca, powiedz mi kto Ci wsadzał gaz. ew. daj jakis namiar na siebie chętnie obejrze twoje autko i zdam relacje chłopakom z forum :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a zna ktos koło mnie dobra hamownie????bo aż sam jestem ciekaw.

a widzisz??? :wink4:

jak miałeś w serii 170 to stawiam max 210 , jeśli masz seryjne graty ofkoz :naughty: :naughty: :naughty:

nawet tego nie bedzie :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

otfwebd skoro masz takie mocne auto itp masz chyba aparat cyfrowy nie ? Jako chlopak ktory mial ponad 250 ps w 1,8T na gazie chce zobaczyc twoje graty spod maski :) Foto reduktora prosze , elektroniki , wtryskiwaczy , intercoolera ( seryjnego domniemam ) oraz turbiny.

tu masz filmik . 1,8T na gazie... Jak widac JEDZIE :) Montowane pietro podemna w moim garazu :)

I skoncz naprawde pierdzielic ze masz 250 koni po sofcie bo nawet w 2,7T z serii 265 po samym sofcie maks co wyjdzie to 310 koni a nie ze 170 -> 250 :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I skoncz naprawde pierdzielic ze masz 250 koni po sofcie bo nawet w 2,7T z serii 265 po samym sofcie maks co wyjdzie to 310 koni a nie ze 170 -> 250 :wallbash:

Nosb marny twój trud :thumbdown:

nie prztłumaczysz :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tu masz filmik . 1,8T na gazie... Jak widac JEDZIE :)

I to na ręcznym jędzie :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:wink4:

Tak btw : otfwebd nikt nie probuje cie tu wysmiac czy cos. Po prostu pytasz o pomoc ale zebysmy mogli Ci pomoc to musimy wiedziec co masz pod maska : jaki silnik , jaka moc , jakie elementy do gazu.

WDG mnie listwa na 300 koni to hd544 , znajac zycie masz magic jety po 190 zl ... One powinny spokojnie obleciec 200 z groszem tez . Po prostu wez aparat , walnij kilka fot co pisalem , podeslij mi nawet na PW albo mail : [email protected] i cos doradze/pomoge.

Z tym ze jak chcesz ze mna gadac to jesli faktycznie wgrali ci jakis inny eeprom do ecu , musisz mi uwierzyc ze nie ma opci ze masz wiecej niz 210 ps :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezus do konca probowal :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I skoncz naprawde pierdzielic ze masz 250 koni po sofcie bo nawet w 2,7T z serii 265 po samym sofcie maks co wyjdzie to 310 koni a nie ze 170 -> 250 :wallbash:

Nosb marny twój trud :thumbdown:

nie prztłumaczysz :gwizdanie:

dokladnie :good:

juz w kilku watkach bylo pytanie o fotki, wykres i jakos nigdy nic sie nie pojawilo, tylko suche gadanie ze tjuner powiedzial ze tyle jest.

sorki ale naprawde taki naiwny jestes? nie odbieraj tego jako ataku ale duzo ludzi tutaj robilo rozne rzeczy z AEB i wiadomo co mozna z tego silnika zrobic i ile to kosztuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

doczytalem w innym watku ze masz xj544 ! a nie hd544 :) Xj to gowno :) Tzn moze nie tak ; jest szybka i precyzyjna ALE malo wydajna :) jesli masz 200 ps to moze nie dac sobie rady . Przeczytalem tez cos tam masz : wywal to gowno , jedz do kogos innego i ma ci wlozyc: stag 4 , magic jet albo hd544 (ale bedzie spora roznica w cenie : ponad 300 zl) i scorpiona GT. Jak nie zj**ie montazu i wyreguluje jak nalezy auto musi smigac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja mam b5 ale tego silnika co ja mam nie ma nawet w danych na profilu tu na stronie ja mam chyba ...hmmm

pierwsza litra to W.wdr czy cos takiego:)dlatego mam 1.8 t Q 170ps czy jak jak kto woli 125kw

problem ewidętnie tkwi w gazie i tyle

Myślę, że ewidętnie coś Ci się popizgało i może masz Adr, 125KM...???

Nie doczytałem do końca wątku, ale wieczorkiem siądę i się pośmieję :polew:

Jakie masz wtryskiwacze gazu, bo szukam czegoś dobrego na ~ 230KM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adams wdg mnie kup HD544...Wydajnosc i precyzja bezdyskusyjna. Mozesz probowac Magici tez ale lepiej doloz i kup hd544 :) Tylko nowe z gwarancja bo lubia sie trafic felerne sztuki popuszczajace gaz :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam BRC - myślałem o brązowych Keihinach, ale cena - ponad 400oiro ;(

No i reduktor - na forum LPG doradzają dać drugi (genius 1500mBar), podobno lepiej na dwóch niż jedna cegła - nie mogę dorwać kumatego warsztatu, który to ogarnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam BRC - myślałem o brązowych Keihinach, ale cena - ponad 400oiro ;(

No i reduktor - na forum LPG doradzają dać drugi (genius 1500mBar), podobno lepiej na dwóch niż jedna cegła - nie mogę dorwać kumatego warsztatu, który to ogarnie...

jesteś z Inowrocławia ??? jedz do Mławy - p. Nowotczyński , wbij sobie w google , ma za***isty zakład i renome

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam BRC - myślałem o brązowych Keihinach, ale cena - ponad 400oiro ;(

No i reduktor - na forum LPG doradzają dać drugi (genius 1500mBar), podobno lepiej na dwóch niż jedna cegła - nie mogę dorwać kumatego warsztatu, który to ogarnie...

jesteś z Inowrocławia ??? jedz do Mławy - p. Nowotczyński , wbij sobie w google , ma za***isty zakład i renome

:oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hejka dawno mnie nie było

już opisuje

gaz wymontowali oddali kasę

zamontowałem gaz stag chyba 300 plus uwaga tylko za 2100zł :naughty:

auto śmiga super naprawdę teraz jestem zadowolony

gaz montowałem w sosnowcu u gościa który stwierdził że włoży gaz i zapłace potem i tak było

kolega co wrzucił filmik-fajnie chodzi autko rozumiem że to po chipe??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...