Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AEB] Silnik 1.8 T i gaz


lider57

Rekomendowane odpowiedzi

i masz dwa reduktory?

tak

a ile zaplaciles za instalke?

dziwie sie bo do 1.8t wystarczy jeden reduktor niezaleznie od rodzaju instalacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jasne, że może byc jeden nawet i do 300 koni wyda

Bajki to dzieciom na dobranoc. Proszę o przykład jaki reduktor jaka instalka jaki samochód jakie spadki ciśnienia i temperatury gazu?? ewentualnie proszę nie opowiadać bajek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jasne, że może byc jeden nawet i do 300 koni wyda

Bajki to dzieciom na dobranoc. Proszę o przykład jaki reduktor jaka instalka jaki samochód jakie spadki ciśnienia i temperatury gazu?? ewentualnie proszę nie opowiadać bajek.

dlaczego bajki, dobrze gada

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jasne, że może byc jeden nawet i do 300 koni wyda

Bajki to dzieciom na dobranoc. Proszę o przykład jaki reduktor jaka instalka jaki samochód jakie spadki ciśnienia i temperatury gazu?? ewentualnie proszę nie opowiadać bajek.

dlaczego bajki, dobrze gada

i jaki to niby reduktor?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jasne, że może byc jeden nawet i do 300 koni wyda

Bajki to dzieciom na dobranoc. Proszę o przykład jaki reduktor jaka instalka jaki samochód jakie spadki ciśnienia i temperatury gazu?? ewentualnie proszę nie opowiadać bajek.

dlaczego bajki, dobrze gada

i jaki to niby reduktor?

najwiekszy BRC :gwizdanie:

zaraz sie zacznie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

He... juby ma alergię na BRC :naughty:

Nie jestem przekonany o tym, że cegła pociągnie 300KM, ale ze 250 pewnie tak. Chociaż przy tej cenie rozsądniej dać dwa mniejsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak na powaznie to bylem wyregulowac gaz ostatnio (przelaczal sie na gaz powyzej 5tys ale bawilem sie WG wczesniej :evil:), jezdzilismy przez 15min i auto teraz zupelnie inaczej dziala. mowil ze cos tam pozmienial w ustawieniach ale za bardzo nie pamietam co (cos ze 100% na 150% i jeszcze jakies pierdoly) ale roznica jest odczuwalna na duzy plus

rozmawialem z nim odnosnie wsadzenia brc do 2.7 i powiedzial ze montowali w tarnowie i byly jakies problemy. nie wie dokladnie co ale ma sie dowiedziec u zrodla. zdziwilem sie bo juz kilka 2.7 widzialem na allegro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nic się nie zacznie - spodziewałem się takiej odpowiedzi ale bez komentarza:)

P.S. chyba na benzynę kolego Buba;)[br]Dopisany: 20 Kwiecień 2010, 21:19_________________________________________________

He... juby ma alergię na BRC :naughty:

Nie jestem przekonany o tym, że cegła pociągnie 300KM, ale ze 250 pewnie tak. Chociaż przy tej cenie rozsądniej dać dwa mniejsze.

Nie mam żadnej alergii;) i ja daje niecałe 200KM przy pełnym bucie na odcinku 5km możne nie zamarznie;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no kolunio ma jeden mieszalnik w 2,7 bit 290 KM i powiem, że strach tym jeździc, ale powiem szczerze, że trochę kłopotów ma. Niecały rok instalka i już zaworki we wtrzyskach wymieniane, reduktor dwa razy na gwarancjii, wszystko to zależy na jakich częściach :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no kolunio ma jeden mieszalnik w 2,7 bit 290 KM i powiem, że strach tym jeździc, ale powiem szczerze, że trochę kłopotów ma. Niecały rok instalka i już zaworki we wtrzyskach wymieniane, reduktor dwa razy na gwarancjii, wszystko to zależy na jakich częściach :cool1:

w jakim sensie strach? ze wybuchnie? :naughty:

jaka ma instalke?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za***rdala, aż strach :evil:

a instalka, oj niewiem, chyba wtryski valtek, komp stag, a mieszalnik?? gazownik mówił, że największy do 350 KM, siakiś tłoczkowy :mysli:

hmmmm prawie 50km z cylindra na valteku - myślę że jak najszybciej wtryski do kosza i przesiadka na matrixy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za***rdala, aż strach :evil:

a instalka, oj niewiem, chyba wtryski valtek, komp stag, a mieszalnik?? gazownik mówił, że największy do 350 KM, siakiś tłoczkowy :mysli:

hmmmm prawie 50km z cylindra na valteku - myślę że jak najszybciej wtryski do kosza i przesiadka na matrixy

myślisz, że winne są wtryski?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i wtryski i pewnie parownik, ogólnie to im wiencej KM (a 290 jak piszesz /6cylindrów to jest dość sporo to tak jakbyś miał u siebie 190kilka) z cylindra tym wszystko musi być lepsze wydajniejsze stabilniejsze jak to ma jeździć na pełnych osiągach. Trzeba przemysleć dorze taka instalkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

planuję założyć do autka instalacje podtlenku elpidzi.

Gazownik zaproponował mi dwie instalacje w podobnej cenie (2.250 zł w promocji :cool1:)

- Agis (ale niestety nie podali żadnych danych więcej - na razie załatwiam to drogą emilową)

oraz

-BRC SEQUENT 24 MY-10 http://www.abart.com.pl/index.php?src=technik&sub=Instalacja_BRC_Sequent_24.html

W związku z tym bardzo proszę o pomoc, którą z nich wybrać, na co zwrócić szczególną uwagę i jakie elementy ewentualnie wymienić/zmienić.

Audiczka raczej jest do spokojnej jazdy, bez żadnych szaleństw, aczkolwiek czasami zdarza się, że należy przyśpieszyć i wolałbym móc to zrobić bez większych stresów :rolleyes:

Wiem, że już kilka osób opisywało różnego typu zmiany i mody, aczkolwiek w międzyczasie może pojawiły się jeszcze jakieś inne rzeczy którym warto się przyjrzeć.

Z góry dziękuję za każdą pomoc :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

planuję założyć do autka instalacje podtlenku elpidzi.

Gazownik zaproponował mi dwie instalacje w podobnej cenie (2.250 zł w promocji :cool1:)

- Agis (ale niestety nie podali żadnych danych więcej - na razie załatwiam to drogą emilową)

oraz

-BRC SEQUENT 24 MY-10 http://www.abart.com.pl/index.php?src=technik&sub=Instalacja_BRC_Sequent_24.html

W związku z tym bardzo proszę o pomoc, którą z nich wybrać, na co zwrócić szczególną uwagę i jakie elementy ewentualnie wymienić/zmienić.

Audiczka raczej jest do spokojnej jazdy, bez żadnych szaleństw, aczkolwiek czasami zdarza się, że należy przyśpieszyć i wolałbym móc to zrobić bez większych stresów :rolleyes:

Wiem, że już kilka osób opisywało różnego typu zmiany i mody, aczkolwiek w międzyczasie może pojawiły się jeszcze jakieś inne rzeczy którym warto się przyjrzeć.

Z góry dziękuję za każdą pomoc :hi:

Za taką kasę to grzech nie skorzystac!

BRC za taką kasę 2250zł???? :naughty::good:

Dowiedz sie jak reduktor zamierza włożyć i koniecznie wtryski pomarańczowe i w tej cenie to rzeczywiście promocja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dowiedz sie jak reduktor zamierza włożyć i koniecznie wtryski pomarańczowe i w tej cenie to rzeczywiście promocja.

Reduktor ciśnienia: BRC Genius Max lub BRC Genius MB

W lince gazownia jest opisana dokładniej

http://www.abart.com.pl/index.php?src=technik&sub=Instalacja_BRC_Sequent_24.html

Jeździłem już samochodami z podtlenkiem elpidzi, ale jeszcze nigdy go nie montowałem, więc nie wiem na co zwracać uwagę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...