Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AEB] Silnik 1.8 T i gaz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

w temacie były wspominane samochody 1,8t zrobione na 230-250KM z instalacją gazową, czy mógłby ktoś podać linki do tych samochodów, bo szukam i szukam i nie mogę znaleźć.

:embarrassed:

Nosb - +/- 250KM :

http://www.a4-klub.pl/smf/b5_agb_a4s4_prosie_stajl_zderzak_rs4_19_rh_bixenon_gwint_hr_itp-t32012.0.html

Gregory - +/- 260KM :

http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t48456.0.html;highlight=m%C3%B3j+projekt+dmuchane+przez

Opublikowano

To są właśnie samochody z LPG, tylko że gregor nie ma tego w opisie, a Nosb miał kiedyś mocne 1.8T z gazem.

Opublikowano

a to dzięki bo oba przeczytałem od deski do deski i o gazie ani słowa :embarrassed:

to będę pytał na priv

bardzo dziękuję

Opublikowano

dzięki...

ale chodziło mi o auta na lpg

w przypadku Gregora LPG jest w tej chwili w 1.8T , u nosba musisz przeczytać wątek , bo na początku miał 1.8T z lpg , poźniej wsadził 2.7biT i najprawdopodobniej tam tez juz jest lpg.

jak chcesz sie dowiedziec jakiś szczegółów to pisz PW do nich

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

ja wczoraj w AEB założyłem instalacje Stag 4 + Magic 3 + Magic Jet'y. wlew w klapce od paliwa butla w kole. Wszystko śmiga elegancko :) nie odczuwam różnicy pb czy lpg

Opublikowano

ja wczoraj w AEB założyłem instalacje Stag 4 + Magic 3 + Magic Jet'y. wlew w klapce od paliwa butla w kole. Wszystko śmiga elegancko :) nie odczuwam różnicy pb czy lpg

a czego sie spodziewales :gwizdanie:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Ja u siebie w starym A4 1.8T AEB założyłem AGC zrobiłem nim 30 000 jeździł bez najmniejszych problemów. Spalanie (trasa) 8,5-9 , (miasto) 11-13.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Dokładnie.Tylko BRC Sequent 24 MY07 chodzi jak marzenie.Pozdrawiam.

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Tylko BRC Sequent 24 MY07 chodzi jak marzenie

Prosze cie... Chodzi tak jak powinien. Mój Stag 300 plus + Magic III + Magic Jet'y tez spisuje sie elegancko mimo, ze mam ponad 190 KM.

I kosztuje 800zł taniej :)

A do tego czesci sa tansze i wtryskiwacze sa mniej slyszalne jak w Sequent.

Opublikowano

a ile masz gwarancji??

Bo z tego ci pamiętam to Stag ma chyba tylko 12 miesięcy

Opublikowano

Stag 2 lata

Opublikowano

Ma 12 m-cy. I?

Ile kosztują wtryski BRC? :) Można wymienić jeden wtrysk?

Wtryski Magic Jet listwa 4szt. 189zł :gwizdanie: Można na sztuki :gwizdanie:

Opublikowano

Ma 12 m-cy. I?

Ile kosztują wtryski BRC? :) Można wymienić jeden wtrysk?

Wtryski Magic Jet listwa 4szt. 189zł :gwizdanie: Można na sztuki :gwizdanie:

dobra, czy to wątek kto ma lepszą instalację? :gwizdanie:

Opublikowano

Nie, to wątek o instalacjach LPG do 1.8T :)

I informacja dla tych, którzy będą kiedyś montować gaz i nie wiedzą jaki. Wcale nie trzeba kupować drogiego BRC, żeby 1.8T chodziło na gazie.

Pzdr

Opublikowano

Ma 12 m-cy. I?

Ile kosztują wtryski BRC? :) Można wymienić jeden wtrysk?

Wtryski Magic Jet listwa 4szt. 189zł :gwizdanie: Można na sztuki :gwizdanie:

dobra, czy to wątek kto ma lepszą instalację? :gwizdanie:

tak tu się każdy przechwala instalacją, ja mam złote wtryski i srebrną bytlę na gaz :polew:

Opublikowano

A reduktor platynowy z tytanową membraną. :polew:

Opublikowano

Ma 12 m-cy. I?

Ile kosztują wtryski BRC? :) Można wymienić jeden wtrysk?

Wtryski Magic Jet listwa 4szt. 189zł :gwizdanie: Można na sztuki :gwizdanie:

dobra, czy to wątek kto ma lepszą instalację? :gwizdanie:

tak tu się każdy przechwala instalacją, ja mam złote wtryski i srebrną bytlę na gaz :polew:

ej ty tez masz? a mi jak zakladali to powiedzieli ze bede jedyny w polsce :rolleyes:

Opublikowano

Ile kosztują wtryski BRC? :) Można wymienić jeden wtrysk?

Można. Wymieniłem dwa tygodnie temu za całe 60zł.

Opublikowano

Ile kosztują wtryski BRC? :) Można wymienić jeden wtrysk?

Można. Wymieniłem dwa tygodnie temu za całe 60zł.

Gdzie wyrwałeś za taką cenę?

To z robocizną?

Masz moze link czy jakiś namiar?

Jaki kolor wtrysku?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.