Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AEB] Silnik 1.8 T i gaz


lider57

Rekomendowane odpowiedzi

[b5 AEB]

witam

czy komplet Staga:

300 4 isa2

acr01 - czarny

acw01

da radę spokojnie na ten silnik?

pozdrawiam

Witaj kolego.Na twoim miejscu wziąłbym reduktor AC R01 z czerwonym deklem,listwa może zostać choć można się zastanowić nad AC W01 BFC też czerwona wystarczy na parę koników więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to też nie kumam czego się czepiają tego LPG???? Jak zrobi to amator to nie będzie to jeździć napewno, jak obeznany nie ma problemu. Ja mam KINGa OBDII, Vega Sport, hane niebieską i 1,5 bara nas szynie. Szystko dostrojone jak czeba i nic się nie dzieje. 240KM wykarmia bez problemu. AFR i EGT jest takie samo jak na benzie co widze na gajgerach i powiem więcej :) Zapłony mniej się cofają na LPG :) i co najważniejsze jest DUUUUUUUUUŻO TANIEJ!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,mam zamiar zagazowac moje nowe auto a4 b6 z 2002r 1.8t 163 KM jest na automacie multitroniku,czy ma to jakies znaczenie? Ma ktos moze z Was gaz w aucie z automatem?jaki zestaw polecacie? Nie zamierzam tuningowac mocy,polecacie jakis warsztat w Szczecinie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam BRC 24 i rewelacja idzie jak na benzynie nie ma znaczenia, 200 jechałem i narazie wszystko bez zastrzeżeń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lovato było dobre kilka lat temu i nawet jakoś to chodziło ale później się po.......ło.Tutaj możesz Sobie poczytać i zadzwonić jak chcesz,Masz tam kilka zakładów partnerskich STAGA a do tego jest ogólnopolska gwarancja.AC Spółka Akcyjna - Autogaz, LPG, autoczęści

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ja polecam staga do 1.8t AEB. Zdecydowałem się mimo obaw na:

stag 300 4 isa2

acr01 - czarny

acw01

Jest ok, reduktor wyrabia i nie odcina go, na sofcie jest lpg do 7 tys. obrotów i tyle wyciąga. W pełnym zakresie ładnie ciągnie nie ma różnicy między pb a lpg. Spalanie średnio mam 10l/100km.

Sieć warsztatów partnerskich coraz większa a ten który wybrałem polecam. Gazik w Krakowie montaż poprawny potem jazda z kompem miasto, autostrada puki nie ustawi aż nie będę czuł różnicy.

ps. silnik dobrze sprawdźcie przed montażem głównie elektrykę, sparciałe fajki na świecach odrazu dały się we znaki:)

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pacjent a6 1.8TQ apu 150 km komp stag 4, silver plus valki czerwone, co bym nie robil obrabia bez problemu i bez roznicy

spalanie trasa 11 czy pelno czy pusto tak samo; ostatnio 700 km za 200zl :decayed:

miasta zaleznie od nogi 14-18

na letnich 225x45x17 plus dystanse przod po 15 tyl po 20

na zimowych 205x55x16 z litra mniej :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Jakie zestawienie instalacji BRC (reduktor wtryski, etc), bo na taka się zdecydowałem, będzie najlepsze do mojego auta ?

1.8T AVJ 195KM po programie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego w BRC to chyba raczej nie ma wyboru podzespołów instalacji.Jest tak Mi się wydaje konkretny zestaw pod silnik 4,6 lub 8 cylindrów i to raczej wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

można dobierać, oczywiście w zależności od mocy i w podzespołach BRC, tzn reduktor, wtryski pomarańczowe czy żółte ?wielozawór do butlli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki planuję wymianę parownika, co polecacie pod listwę hana czerwone i sterownik staga? z zapasem mocy do 200KM

A te wtryski nie dają rady tylko do ok 160kM :eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki wlasnie mam i gada rewelacyjnie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...