Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AEB] Silnik 1.8 T i gaz


lider57

Rekomendowane odpowiedzi

hejka dawno mnie nie było

już opisuje

gaz wymontowali oddali kasę

zamontowałem gaz stag chyba 300 plus uwaga tylko za 2100zł :naughty:

auto śmiga super naprawdę teraz jestem zadowolony

gaz montowałem w sosnowcu u gościa który stwierdził że włoży gaz i zapłace potem i tak było

kolega co wrzucił filmik-fajnie chodzi autko rozumiem że to po chipe??

nie po chipie...po modyfikacjach na ok. 260 KM :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolega co wrzucił filmik-fajnie chodzi autko rozumiem że to po chipe??

to twoja tak nie lata ?? :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked:

przeciez tez masz 260KM :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolega co wrzucił filmik-fajnie chodzi autko rozumiem że to po chipe??

to twoja tak nie lata ?? :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked:

przeciez tez masz 260KM :good:

:nabijasie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe specjalnie nagrałem filmik także tyle że jechałem pod górkę i gaz nie do końca mam wyregulowany bo to świeżynka i kolego nie masz szans:) :kox:

a Ty dojże na ręcznym to jeszcze pewnie z górki heheh :polew:

filmik wrzuce ale jak to sie robi??:)komipuje popostu link z YT tam co pisze umieść i tyle??[br]Dopisany: 18 Marzec 2010, 16:54_________________________________________________a w dodatku źle ruszyłem bo trochę spaliłem sprzęgło heheh

nagram lepszy a zdjęcia spod maski nie mam co robic bo gazownik fachowiec i gazu nie widać pod maską:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe specjalnie nagrałem filmik

ty jedź na hamownie i nie świruj pawiana

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie macie wrażenia, że ten koleś nic tu nie wklei nawet jak się nauczy? :mysli:

Powiem więcej - zaśmieca wątek... :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zamontowałem gaz stag chyba 300 plus uwaga tylko za 2100zł :naughty:

No to pochwal się jakie wtryski jaki reduktor do odcinki na gazie jeździsz?[br]Dopisany: 18 Marzec 2010, 17:08_________________________________________________

Nie macie wrażenia, że ten koleś nic tu nie wklei nawet jak się nauczy? :mysli:

Powiem więcej - zaśmieca wątek... :disgust:

wklei jak wklei ale na hamownie to na pewno nie pojedzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem dostać kasę na hamownie od kolegi który zadeklarował sie pare postów wcześniej i co gdzie on jest taki cwaniak?

na hamownie nie jadę bo narazie nie mam na takie głupoty kasy Panowie

Mam na co i kogo wydawać a 300zł pechotą nie chodzi

jak ktoś taki kasowny niech śle

co do sprzętu to nie wiem co mam ważne że chodzi:)

nie mam listwy bo mam jakieś wtryski które je zastępują

reduktor tez nie wiem jaki:)nawet go nie widać

chyba czas zakończyc ten wątek bo za dużo zwaniaków tu jest nie???

zero pomocy tylko cwaniactwo i tyle

do zoabczenia na ulicy :tongue4:

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem dostać kasę na hamownie od kolegi który zadeklarował sie pare postów wcześniej i co gdzie on jest taki cwaniak?

na hamownie nie jadę bo narazie nie mam na takie głupoty kasy Panowie

Mam na co i kogo wydawać a 300zł pechotą nie chodzi

jak ktoś taki kasowny niech śle

co do sprzętu to nie wiem co mam ważne że chodzi:)

nie mam listwy bo mam jakieś wtryski które je zastępują

reduktor tez nie wiem jaki:)nawet go nie widać

chyba czas zakończyc ten wątek bo za dużo zwaniaków tu jest nie???

zero pomocy tylko cwaniactwo i tyle

do zoabczenia na ulicy :tongue4:

pozdrawiam

spoko moskal na wstecznym wystartuje

instalacja za 2100 do 250KM :mysli::notworthy::good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na hamownie nie jadę bo narazie nie mam na takie głupoty kasy Panowie

Aż mi Ciebie szkoda.......

A kasę na taka głupotę jak program na 250km miałeś i nawet nie sprawdzisz po tym jego charakterystyki bardzo fachowe podejście zero cwaniactwa. Przyznaj się od razu że to moc wirtualna :naughty:

I tu się z Tobą Buba zgodzę chociaż znając życie to pewnie jeszcze dopisze ze parę koni więcej też by dała radę i że do odcinki jest bogato :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo to kasa wydana która sie opłaca a papier który zrobię na hamowni po co mi?chcesz go ???

bo mnie to wali ile mam koni wiem tylko że jeździ tak jak powinien

owszem jestem ciekaw ile ma mocy ale nie aż tak że pójdą wziąć porzyczkę i zrobić wykres

widze rezultaty na ulicy choć nie jestem z typów co staje na świtłach i cwanaiczy ale nie jden się naciął już

ale co mam mówić jak wy swoje

nie wiem po co tak nacisakcie naprawe-zazdrość czy co??

wątek który zacząłem był inny tak?

więc szacunek :good: dla tych którzy podchodzą do rzeczy profesjonalnie i chcą pomóc a nie cwaniaczą jak nie którzy

[br]Dopisany: 18 Marzec 2010, 17:46_________________________________________________a tak wogóle mam do sprzedania z poprzedniej a6 falgi audi s-line z oponami dobrymi ok 6 mm felgi nie porysowane ładne bardzo żadkie i piękne może ktoś ma na nie ochotę???[br]Dopisany: 18 Marzec 2010, 18:08_________________________________________________http://wyslijto.pl/plik/dbg6832lqs

to link do fotki felg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a gdzie ty wyczytales ze ktos cwaniaczy??

zalozyles tematy w ktorych probujesz wmowic ludziom ze masz 250KM, piszesz ze masz problemy z instalacja i co masz zrobic zeby dzialalo. nawet kobiety wiedza ze instalacje dobiera sie do mocy samochodu. piszesz ze masz 250KM po samym sofcie w co wszyscy watpia, nie masz zadnych papierow na to ale twardo sie upierasz ze tyle masz bo tjuner ci powiedzial. nie widziales jakie rzeczy pseudotjunerzy potrafia wcisnac i opowiadac byle bys tylko kase zostawil. na forum sa ludzie ktorzy wszystko zrobili z 1.8t i wydali na to mase zielonych i wiedza na jakim etapie tuningu mozna jakie moce osiagnac jest ogolnie znana. ty sie rejestrujesz i obalasz wszystko w swoich teoriach. nikt nie wierzy w twoje opowiesci o mocy samochodu, wiec nikt sie nie wypowiada bo nie potrafisz zrozumiec co sie mowi.

teraz zalozyles do auta, ktore ma wg ciebie 250KM, instalacje za 2100zl (do 1.6 takie sie zaklada) i nawet nie wiesz co masz?? i kto ma ci traktowac powaznie skoro twoje wypowiedzi sa, delikatnie mowiac, smieszne.

ja nie potrzebuje twojego wykresu z hamowni bo i tak pewnie dostaniesz wykres robiony w paincie.

wystarczy ze staniesz na kresce z seryjnym AEB i ktos nagra filmik skoro ci szkoda kasy na hamownie. podjedz na spota w swojej okolicy a chlopaki na 100% zweryfikuja ile masz kuni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dawaj film[br]Dopisany: 18 Marzec 2010, 18:30_________________________________________________

a gdzie ty wyczytales ze ktos cwaniaczy??

zalozyles tematy w ktorych probujesz wmowic ludziom ze masz 250KM, piszesz ze masz problemy z instalacja i co masz zrobic zeby dzialalo. nawet kobiety wiedza ze instalacje dobiera sie do mocy samochodu. piszesz ze masz 250KM po samym sofcie w co wszyscy watpia, nie masz zadnych papierow na to ale twardo sie upierasz ze tyle masz bo tjuner ci powiedzial. nie widziales jakie rzeczy pseudotjunerzy potrafia wcisnac i opowiadac byle bys tylko kase zostawil. na forum sa ludzie ktorzy wszystko zrobili z 1.8t i wydali na to mase zielonych i wiedza na jakim etapie tuningu mozna jakie moce osiagnac jest ogolnie znana. ty sie rejestrujesz i obalasz wszystko w swoich teoriach. nikt nie wierzy w twoje opowiesci o mocy samochodu, wiec nikt sie nie wypowiada bo nie potrafisz zrozumiec co sie mowi.

teraz zalozyles do auta, ktore ma wg ciebie 250KM, instalacje za 2100zl (do 1.6 takie sie zaklada) i nawet nie wiesz co masz?? i kto ma ci traktowac powaznie skoro twoje wypowiedzi sa, delikatnie mowiac, smieszne.

ja nie potrzebuje twojego wykresu z hamowni bo i tak pewnie dostaniesz wykres robiony w paincie.

wystarczy ze staniesz na kresce z seryjnym AEB i ktos nagra filmik skoro ci szkoda kasy na hamownie. podjedz na spota w swojej okolicy a chlopaki na 100% zweryfikuja ile masz kuni.

i pokarzą miejsce w szeregu :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzis ścigałem się z paskiem 1.8t

więc chip cos dał bo długo go nie widziałem

na spoty jeździłem jak miałem czas nie miałem dziecka i rodziny teraz nie ma czasu niestety

gaz dobiera sie do mocy dlatego tez teraz gaz chodzi dobrze a jest za 2100pln

mam butle urzywke dlatego taniej

a gazownik powiedział mi ogólnie ok 3000 ale powiedział że udowdni mi że włoży instalke i że będzie chodzić i dam tyle ile dałem wcześniej czyli 2300zł i słowa dotrzymał

a tak mówi za taką instalke 3tyś

[br]Dopisany: 18 Marzec 2010, 18:46_________________________________________________ile do setki ma 1.8t 150ps po chipe takim dobrym mierzył ktoś????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzis ścigałem się z paskiem 1.8t

więc chip cos dał bo długo go nie widziałem

na spoty jeździłem jak miałem czas nie miałem dziecka i rodziny teraz nie ma czasu niestety

gaz dobiera sie do mocy dlatego tez teraz gaz chodzi dobrze a jest za 2100pln

mam butle urzywke dlatego taniej

a gazownik powiedział mi ogólnie ok 3000 ale powiedział że udowdni mi że włoży instalke i że będzie chodzić i dam tyle ile dałem wcześniej czyli 2300zł i słowa dotrzymał

a tak mówi za taką instalke 3tyś

[br]Dopisany: 18 Marzec 2010, 18:46_________________________________________________ile do setki ma 1.8t 150ps po chipe takim dobrym mierzył ktoś????

To pochwal sie lepiej co włożył ten szpenio do Twojej furki i będzie wiadomo czy tanio czy drogo.

A masz chociaż homologację na butlę?Jęlsi tak to na ile lat jeszcze jest ważna?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dajcie już spokój z tym półgłówkiem - niech idzie głosić te swoje herezje na ulicy, niech objeżdża inne fury i cieszy się mocą po tym delikatnym chipie - a jak się oswoi to niech tjuner pierdolnie mu maxa - tak z 300KM :kox:

Wtedy siwka objedzie na gazie za 2100zł :gwizdanie:

Byle już tu nie wracał :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchaj kolego otfwebd jak ty masz brać kredyt na hamownie to się zastanawiam jak duży kredyt wiozłeś na paliwo ze się tak z każdym chcesz ścigać bo przy takiej mocy jak się chwalisz i trochę pociskasz to 20LPG/100km a jak pali ci mniej to wymontuj LPG;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:polew: :polew: Tacy agenci sa najlepsi :decayed: Kolego kolo 250 koni to ci sie nawet pewnie rzadko udaje postac na swiatlach :good::hi: 6,5 do setki :kox: :kox: :kox::polew:

180 to maks co mozesz tam miec :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...