Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Znaczenie ET Felgi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Znalazłem komplet fajnych ronalów 16 J7 ET35

Nie będzie za bardzo wystawało poza nadkole??

Znalazłem odpowiedz strone wcześniej . Nie ma prawa nic obcierać

Edytowane przez Przemox6

  • Odpowiedzi 3,7 tys.
  • Wyświetleń 511 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Znalazłem komplet fajnych ronalów 16 J7 ET35

Nie będzie za bardzo wystawało poza nadkole??

Znalazłem odpowiedz strone wcześniej . Nie ma prawa nic obcierać

Około 1cm zapasu jeszcze będzie.

Opublikowano

225/40 będzie na równo, a 215/40 delikatnie naciągnięte.

http://tyrestretch.com/8.5-215-40-R18/

http://tyrestretch.com/8.5-225-40-R18/

dodam że mając 225/40/18 et 35, z przodu z glebą ciężko zejść poniżej 62cm bo czasami ocierało o nadkole(chyba że masz beton gwint).

Poz zmianie gumy na 215/35 mogłem zejść z gwintem na 58cm oraz dać jeszcze dystans 13mm.

Mam obecnie 17 8J i opony 215/40 z et 45 i jest już lekki naciąg a na 8,5j myślę że będzie bardziej. Co do gleby to zbytnio za dużej nie chce ale wiem że z przodu trzeba będzie klepać nadkola :D

Czyli innymi słowy zakładać 225/40 i mieć jeszcze trochę komfortu? :)

Opublikowano

Teraz to licznik musi Cie kłamać jak świadek w sądzie :)

Jak coś to lepiej założyć 225/45/17 i przy 8,5J niekoniecznie będziesz musiał rolować nadkola (chociaż wybór felg będziesz miał bardzo mały).

Opublikowano

będę raczej musiał bo to na 18 a nie na 17 :P

Opublikowano

Witam Panowie pytanko posiadam 19 8.5Cala et 35 jakie najlepiej rozmiar oponek założyć.Planuje glebe w aucie:) myśle albo gwint lub Kit -60/-60.Jakie oponki najlepiej wybrać ?myślałem nad 235/40/19 co myslicie o tym?

Opublikowano
235/40/19

Chyba kpisz. Allroada chcesz z tego zrobić, czy gwint w dół kręcić?

Max 225/35 ewentualnie 215/35.

Opublikowano

Chyba kpisz

Nie przesadzajmy. Generalnie dla 8" szerokiej felgi zalecana szerokość opony to 235 ;).

A tak serio to bym poszedł w 225. Profil brałbym właśnie 40. Wiem że zalecany do 19" to 35, ale optycznie to lepiej wygląda jak dla mnie (większe koła zewnętrznie, lepsze wypełnienie nadkoli, no i lepszy komfort - jak ktoś szuka takowego w 19" :P). Trzeba tylko wtedy pilnować się z wskazaniami licznika :)

Jak nie to 35 jest w ręcz wskazane

Edytowane przez s3ns

Opublikowano

Panowie. Do zaiwiechy 1BE w b7 oraz felg 18x8 et 42 z oponą 235/40 chce dac dystans ze zmianą centrowania. Chcialbym zeby przód i tył byl delikatnie schowany w budzie w razie jak by auto bylo zaladowane czy cos. Co myslicie nad dystansem 5 lub 6mm na przód i miedzy 15-17 naa tył. bedzie to jakos wygladało? Ewentualnie jakies propozycje?

Opublikowano

moze ktos sie wkoncu dokladnie wypowie na temat kol z A5 18 8,5 z ET29 czy nie bd wystawac i obcierac w a4 b6 na 1be, jedni mowia ze bd obcierac i wystawac a inni ze znow bd idealnie wiec jak to wkoncu jest? moze jakies fotki zapodajcie

Opublikowano

Powinno być ok, a przód powinien być na styk

Edytowane przez tomasz102

Opublikowano

moze ktos taki zestaw ma i moze cos powiedzec, nie chce w ciemno kupic felg ktore bd wystawac

Opublikowano

Witam znalazłem felgi czy to są orginały audi ?? http://olx.pl/oferta/felgi-audi-17-CID5-IDc5yTR.html#41f4b656b0

17 cali 7.5 szerokie ET35

czy beda pasowac do b6 nic nie bedzie obcierac

Edytowane przez husajn22

Opublikowano

Będą idealne.

Opublikowano

Panowie ponawiam pytanko, do felg 18cali szerokośc 8 cali et42 z opona 235 szeroka chce dac dystanse. Mysle przód miedzy 5 a 7mm i tył miedzy 15 a 17mm. Chciałbym zeby kola nie były na równo z karoseria tylko delikatnie schowane zeby w razie obciazenie nic nie obcieralo. co o tym myslicie? Chodzi głownie o przód zeby ładnie lezało 5mm bedzie dobre?

Opublikowano

Panowie ponawiam pytanko, do felg 18cali szerokośc 8 cali et42 z opona 235 szeroka chce dac dystanse. Mysle przód miedzy 5 a 7mm i tył miedzy 15 a 17mm. Chciałbym zeby kola nie były na równo z karoseria tylko delikatnie schowane zeby w razie obciazenie nic nie obcieralo. co o tym myslicie? Chodzi głownie o przód zeby ładnie lezało 5mm bedzie dobre?

Pomierz sobie na własnym samochodzie. Zawsze to pewniej niż nasze gdybanie.

Opublikowano

ooo to jest to. :) własnie nie moglem skojarzyć gdzie cos tego typu widzialem...Dzieki :hi:

Opublikowano

Witam znalazłem felgi czy to są orginały audi ?? http://olx.pl/oferta/felgi-audi-17-CID5-IDc5yTR.html#41f4b656b0

17 cali 7.5 szerokie ET35

czy beda pasowac do b6 nic nie bedzie obcierac

Pasować będą bez problemu, jednak czy to nie są repliki ? Zobacz na oznaczenia oraz czy nie ma podwójnych otworów pod deklem tzn. 5x112 oraz 5x110. Jeżeli będą otwory hybrydowe to na bank nie są oryginalne.

Edytowane przez tomasz102

Opublikowano

Jak będzie znaczek audi to będzie orginal

Jak będzie znaczek audi to będzie orginal

Opublikowano

Witam, podejdą do b6 aluski o rozmiarze 7,5JX17H2 ET 28 plus oponka 225/45/17? z góry dzięki za odp, oczywiście dopuszczalne "rowno z blotkiniem" itd ;)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.